Brazílie a Bangkok

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Taky jsem jednou letěl do Bojkovic charterem Tu 154 Air Moldova a to raději stokrát TVS.Nevím co to mělo za zvláštní úpravu interiéru,protože kolena jsem měl v zádech pána přede mnou,ale vedle mě si sedla paní,která vážila asi 150 kg a já seděl u okénka.Celou dobu jsem měl čumák přilepený na okýnku a seděl jsem do zatáčky přesně podle tvaru jejího těla.Po přistání jsem tak ještě chvíli chodil.Ale nebyl jsem sám.Pak jsem se dozvěděl,že s námi letěly ruské holky co dělají sumo.


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Re: dalkovky

Příspěvek od Thisway »

Fantomas píše:nevim jaky vliv maji dve pasty na palube letadla na letove vlastnosti a ETOPS- flight ,ale kdyz si nekdo mysli ze let 800kilem pres more je nebezpecny tak tomu rozumi asi jak husa traktoru... pisete bludy. mnooo proste ceske homolky ... :twisted:

To s těma pastama jsem sice taky nepochopil, ale jestli chceš dělat TVS slušný jméno, tak změn styl. Na tohle já si prostě nemůžu zvyknout. Zaměstnanci TVS jsu pro mnohé (ne pro mě) symbolem arogance a neschopnosti. Jsem přesvědčen, že realita je jiná, ale každej takovej příspěvek, kterej nespokojenýho cesťáka přímo či nepřímo označí automaticky za úplnýho vo.a, kterej kecá do něčeho, čemu nerozumí, více než pošpiňuje jméno společnosti. Nezapomínej laskavě, že spokojenost těch tvých "homolků" je i pro chartery při současné sílící konkurenci důležitá. :idea: :idea:

Já osobně si na chartery TVS nemůžu stěžovat. Ačkoliv to může být v některých ohledech nepohodlné, nemyslím, že bych měl problém dálkovku TVS absolvovat.

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

Jak nekdo můze vedet ze vsichni zamestnanci u Travelu jsou symbolem arogance a neschopnosti kdyz je skoro vůbec nezná (nerikam ze je znam ja), ale myslim si ze vetsina jich je na 100 pro fajn a v pohode. Jojo nektere stevardky sou hold uz takovy ze sou trochu protivny a zvlast kdyz maji pres noc ale uz je to bohuzel tak a je jich opravdu malo a kdyz na nekterou narazite tak je to fakt nahoda ja urcite vim ze Travel neni zas tak spatnej jak tu nekdo píše. :wink: 8) 8) sedacka jako sedacka 8)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Mohl byste mi někdo "vysvětlit" tuhle fotku?
http://www.planes.cz/cs/photo/1011542/

Jednak:
Co dělají letadla TVS v Kuala Lumpuru?
Proč tam jsou zrovna tyhle? Já měl za to, že tuhle zimu létá dálkovky TVAčko, jak byla ta kalamita, tak v Praze uvízlo právě TVAčko, které mělo letět na Varadero
Proč jsou tam ty letadla dvě?
A proč tam je zrovna TVQčko, který je ze všech letadel nejolítanější, nemá winglety(takže větší spotřeba - menší dolet)?

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

vodkdy lita dalkovky jenom TVA


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Bubajs píše:vodkdy lita dalkovky jenom TVA


Ještě loni(nebo předloni) to bylo tak, že jedno letadlo mělo upravený interiér na zimu pro létání dálkovek a právě jen to je létalo, protože mělo vpředu sedačky buissnesu

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

vita píše:
Bubajs píše:vodkdy lita dalkovky jenom TVA


Ještě loni(nebo předloni) to bylo tak, že jedno letadlo mělo upravený interiér na zimu pro létání dálkovek a právě jen to je létalo, protože mělo vpředu sedačky buissnesu


Mohu tě ujistit že nebylo,zástavba první třídy se dělá (i dělala) do všech letadel operativně dle potřeby.

Michal 737-800
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 25. 01. 2007, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Michal 737-800 »

vita:

TVQ je nejolítanější z flotily ??? TO bych neřek. Co TVD ? r.v. 1999

Kdyby časem na TVQ byly instalované winglety neměl bych výhrady k tomu, aby létalo dálky jako TVA, TVF, TVC ( ale to je teďka v lakovně ) :D jsem moc zvědavej jak bude vypadat ....

Proč raději nepřestříkají TVD ? Nebo se chystají na opětovný pronájem ?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Michal 737-800 píše:vita:

TVQ je nejolítanější z flotily ??? TO bych neřek. Co TVD ? r.v. 1999

Kdyby časem na TVQ byly instalované winglety neměl bych výhrady k tomu, aby létalo dálky jako TVA, TVF, TVC ( ale to je teďka v lakovně ) :D jsem moc zvědavej jak bude vypadat ....

Proč raději nepřestříkají TVD ? Nebo se chystají na opětovný pronájem ?


PV tu psal, že TVD dostane barvy letiště Praha, což je docela škoda, protože bych ho viděl na pronájmu radši než TVQ. Do Malajsie měli jít právě TVC, TVD a TVQ, protože jsou nejolítanější. TVQ je z nich nejmodernější - má alespoń airshow a winglety, ale taky už hodně pamatuje.

Dobře, TVD je možná nejolítanější, ale TVQ mu docela zdárně sekunduje. Možná by to chtělo modernizaci obou letadel - instalaci wingletů a airshow u TVD, ale s tím se asi nepočítá, to se spíš pronajme nový stroj.

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

pockej pockej kdy meli jit do Malajsie :) :shock:

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

vita píše:Mohl byste mi někdo "vysvětlit" tuhle fotku?
http://www.planes.cz/cs/photo/1011542/

Jednak:
Co dělají letadla TVS v Kuala Lumpuru?
Proč tam jsou zrovna tyhle? Já měl za to, že tuhle zimu létá dálkovky TVAčko, jak byla ta kalamita, tak v Praze uvízlo právě TVAčko, které mělo letět na Varadero
Proč jsou tam ty letadla dvě?
A proč tam je zrovna TVQčko, který je ze všech letadel nejolítanější, nemá winglety(takže větší spotřeba - menší dolet)?


Byl to krátkodobý kontrakt pro polského zákazníka,TVQ se tam jen otočilo,zatímco TVB bylo v KUL asi týden.
Dálkovky jsou schopné létat všechny 738

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Bubajs píše:pockej pockej kdy meli jit do Malajsie :) :shock:


TVC a TVD tam skutečně byly - což je na nich taky vidět na první pohled, o tomhle pobytu mluvím, TVQčko mělo jít s nima a důvod výběru těchto letadel tu někdo vysvětloval.

Michal 737-800
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 25. 01. 2007, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Michal 737-800 »

Jo jasně, tomu rozumím, ale TVQ nemá winglety :!:

Já bych byl proto aby se TVD pronajalo.


Odpovědět