zpoždění QS

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

VÍTĚZSLAV píše:Ne že bych se chtěl ČSA zastávat, ale že by pouštěla do vzduchu letadlo, které má permanentně v háji APU je takřka nemožné :D ...

Přesně tak


VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

PV: To se snad neděje ani v RUSKU... :D Možná tak v Kongu...

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Malvolio »

VÍTĚZSLAV píše:Ne že bych se chtěl ČSA zastávat, ale že by pouštěla do vzduchu letadlo, které má permanentně v háji APU je takřka nemožné :D ...


Já to nemyslel tak, že by jej nechali trvale létat bez APU, ale že se ty závady se opakují až moc často....

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

Malvolio píše:
VÍTĚZSLAV píše:Ne že bych se chtěl ČSA zastávat, ale že by pouštěla do vzduchu letadlo, které má permanentně v háji APU je takřka nemožné :D ...


Já to nemyslel tak, že by jej nechali trvale létat bez APU, ale že se ty závady se opakují až moc často....


na WGX a WGY je APU GTCP 36 kterych bylo vyrobeno jen nekolik kusu.Proto je velmi obtizne sehnat nahradni dil natoz nove APU

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

BOEING737 píše:QS má aspoň novější letadla a vynikající servis. :P


:shock:
"Vynikající servis"... přetěžovaného posádky se zfalšovanými záznamy a se kterým je zacházeno jak s dobytkem. Ne díky, s TVS ani omylem.


andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

já mám s TVS zatím dobré zkušenosti. Minulý rok OK-TVC Praha - Lanzarote zpoždění jen v Praze, kvůli hustému provozu. Servis vynikající, ochotný personál.
Na zpět OK-TVC Lanzarote Praha via Fuerteventura, přilet se zpožděním cca 30-35 min, poté mezipřistání a úklid letadla, opět ochotný personál, sice jsem na svém místě našel v kapse nějaký menší bordel, odnesl jsem ho letušce, jetš asi 3x se mi za to omlouvala ( njn španělské uklízečky ).

Uvidíme za 14 dní do Girony v hlavní sezóně.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

do girony s TVS a ještě s českou cestovkou??? :roll:

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

andrei: Pořád nerozumím tomu, co to je "vynikající servis" a hlavně v porovnání s čím. Přeci nemůžu srovnávat servis TVS s low-costy, ale také ne samozřejmě s British AW nebo Singapore :D Takže se nabízí porovnání s německými charterovkami a to zrovna nevychází pro TVS moc lichotivě.

habl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 27. 03. 2003, 21:20
Stav: Offline

Příspěvek od habl »

Ahoj,
letěl jsem s TVS teď na konci května Praha - Lanzarote a zpět a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Odlety tam i zpět podle letového řádu, sevis na palubě velmi dobrý (jídlo bylo skvělé), čekal jsem nějaké horory ale bylo to naprosto bezproblémové.
Nemůžu moc porovnávat, ale když jsem letěl naposledy s čsa, dostal jsem jakousi bagetu, na lince vídeň - madrid s IBERIA jsem nedostal vůbec nic (nakonec jsem si chtěl koupit jidlo a piti za penize, ale bagety už ani neměli), let přes oceán taktéž s IBERIi v rozhrkanym erbasu taky nic moc, o jidle radsi nemluvim.
Takže já TVS chválím! :-)

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

ano do Girony s TVS, nic jineho jsem z Prahy nenasel. Bez cestovky, jen letenky.

Vyborny servis - piti, alko nealko po celou dobu letu bez problemu. Slusne jidlo, prijemne vystupovani.

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

habl: Myslíš jako v rozhrkaným A340?? :D :D

habl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 27. 03. 2003, 21:20
Stav: Offline

Příspěvek od habl »

vitezslav: jo, presne :) kdysi jsem letel pres ocean s B777 od Alitalie a v porovnani s timto je mnou vyzkousena A340 vazne slabsi kus :-)

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Lingus »

habl píše:Ahoj,
letěl jsem s TVS teď na konci května Praha - Lanzarote a zpět a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Odlety tam i zpět podle letového řádu, sevis na palubě velmi dobrý (jídlo bylo skvělé), čekal jsem nějaké horory ale bylo to naprosto bezproblémové.
Nemůžu moc porovnávat, ale když jsem letěl naposledy s čsa, dostal jsem jakousi bagetu, na lince vídeň - madrid s IBERIA jsem nedostal vůbec nic (nakonec jsem si chtěl koupit jidlo a piti za penize, ale bagety už ani neměli), let přes oceán taktéž s IBERIi v rozhrkanym erbasu taky nic moc, o jidle radsi nemluvim.
Takže já TVS chválím! :-)


Být tebou, tak vyzkouším let se SmartWings v OK-SWU. Tuto mašinu bych si dovolil nazvat rozhrkanou :)

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

tak letadla smartwings jsou z nejakeho roku 1993, takte verim tomu, ze jsou trosku v jinem stavu, neco jako nektere 737 CSA.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Příspěvek od Zdenek »

u kterych XGA az XGE jsou z roku 1992 a VGZ z roku 1990 :D


Odpovědět