Zkušenosti s TVS

Odpovědět
misterbee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08. 08. 2008, 08:07
Stav: Offline

Zkušenosti s TVS

Příspěvek od misterbee »

Létám na dovolenou každý rok a zatím vždy s TVS.Na netu je spousta diskuzí o této letecké společnosti.Moje zkušenost je pouze kladná a to létám již několik let.Samozřejmě největším problémem jsou častá zpoždění,ale s tím musí všichni koupáci počítat a nenechat se otrávit.Příklad-ve středu jsem se vrátil z Kypru - zpoždění 2 hodiny.Důvod-přetížené a kolabující letiště v Larnace....ne vždy za vším hledej leteckou společnost.Byl bych rád kdyby jste sem psali veškeré své názory a zkušenosti s lety TVS,pozitivní i negativní.Jo a ještě - na netu jsem četl spoustu dotazů na jména pilotů-tak tady nějaká jsou - kapitáni Jirmus , Valigura , Hájek , Kořistek , Semotam atd.....


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Zkušenosti s TVS

Příspěvek od Richiee »

misterbee píše:Létám na dovolenou každý rok a zatím vždy s TVS.Na netu je spousta diskuzí o této letecké společnosti.Moje zkušenost je pouze kladná a to létám již několik let.Samozřejmě největším problémem jsou častá zpoždění,ale s tím musí všichni koupáci počítat a nenechat se otrávit.Příklad-ve středu jsem se vrátil z Kypru - zpoždění 2 hodiny.Důvod-přetížené a kolabující letiště v Larnace....ne vždy za vším hledej leteckou společnost.Byl bych rád kdyby jste sem psali veškeré své názory a zkušenosti s lety TVS,pozitivní i negativní.Jo a ještě - na netu jsem četl spoustu dotazů na jména pilotů-tak tady nějaká jsou - kapitáni Jirmus , Valigura , Hájek , Kořistek , Semotam atd.....


Neni to Kořistek, ale Kořízek :wink:

misterbee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08. 08. 2008, 08:07
Stav: Offline

Příspěvek od misterbee »

Díky za opravu :D

misterbee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 08. 08. 2008, 08:07
Stav: Offline

Příspěvek od misterbee »

Tak jsem se zas právě dočetl jak je TVS nemožná její letadla hrozná a piloti jsou amatéři.....Můj táta byl vojenský pilot a poté pilot dopravních letadel ,můj soused to samé a druhý soused také.Takže nějaké info snad mám.Jestli si někdo myslí,že u ČSA na chartrech se mu dostává větší jistoty než u TVS je na omylu.....Jen pro příklad - na chartrech létají piloti,kteří jsou dejme tomu potrestaní za nějaké to pochybení,nováčci......Ale tím nechci snižovat kvalitu ČSA a jejich pilotů.Jen to dávám jako příklad.

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

misterbee píše:Tak jsem se zas právě dočetl jak je TVS nemožná její letadla hrozná a piloti jsou amatéři.....Můj táta byl vojenský pilot a poté pilot dopravních letadel ,můj soused to samé a druhý soused také.Takže nějaké info snad mám.Jestli si někdo myslí,že u ČSA na chartrech se mu dostává větší jistoty než u TVS je na omylu.....Jen pro příklad - na chartrech létají piloti,kteří jsou dejme tomu potrestaní za nějaké to pochybení,nováčci......Ale tím nechci snižovat kvalitu ČSA a jejich pilotů.Jen to dávám jako příklad.

Co to proboha meleš? Už to nekuř! Na charterech ČSA lítají naprosto stejné posádky jako na kterýchkoliv jiných letech.


Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

PV píše:
misterbee píše:Tak jsem se zas právě dočetl jak je TVS nemožná její letadla hrozná a piloti jsou amatéři.....Můj táta byl vojenský pilot a poté pilot dopravních letadel ,můj soused to samé a druhý soused také.Takže nějaké info snad mám.Jestli si někdo myslí,že u ČSA na chartrech se mu dostává větší jistoty než u TVS je na omylu.....Jen pro příklad - na chartrech létají piloti,kteří jsou dejme tomu potrestaní za nějaké to pochybení,nováčci......Ale tím nechci snižovat kvalitu ČSA a jejich pilotů.Jen to dávám jako příklad.

Co to proboha meleš? Už to nekuř! Na charterech ČSA lítají naprosto stejné posádky jako na kterýchkoliv jiných letech.


Tak to je nějvětší "kravina" co jsem kdy slyšel, že by se to lítalo jako trest :roll:
A nováčci? :oops: V čem je charter pro pilota jinej než pravidelka? To by mě docela zajímalo...

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

PV: Mám pocit, že se zbláznil... Chartery pro novářky a za trest :roll: A že by se tu někde psalo, že piloti TVS jsou "amateři", tak to už raději nekomentuju.

Lingus
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 425
Registrován: 26. 04. 2008, 16:08
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Lingus »

VÍTĚZSLAV píše:PV: Mám pocit, že se zbláznil... Chartery pro novářky a za trest :roll: A že by se tu někde psalo, že piloti TVS jsou "amateři", tak to už raději nekomentuju.


Zřejmě to psali někde v diskuzi na Novinkách.cz :lol:

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Příspěvek od JackBrno »

misterbee píše:Jen pro příklad - na chartrech létají piloti,kteří jsou dejme tomu potrestaní za nějaké to pochybení,nováčci......Ale tím nechci snižovat kvalitu ČSA a jejich pilotů.Jen to dávám jako příklad.


Teď promluvil odborník :-)

P.S. kdybych byl pilotem, tak bych se nehcal velmi rád takto potrestat. Vždycky bych raději lítal "za trest" nepravidelně do dovolenkových destinací, než třeba normálně do Rigy, do Frankfurtu, do Kyjeva a tak pořád dokola :-)

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

taky se mi zda, ze je to nejvetsi kravina mesice. Piloti CSA jsou jedni z nejlepsich na svete a je jedno jestli letaji chartery nebo pravidelne linky. Spis si myslim, ze takovy charter muze byt prijemna zmena pro pilota, ktery normalne lita amsterdam, londyn, barcelona. Nejak netusim proc by to melo byt za trest a nebo pro novacky, muze nam to dotycny objasnit ?

VÍTĚZSLAV
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 815
Registrován: 19. 10. 2003, 15:42
Bydliště: Plzeň
Stav: Offline

Příspěvek od VÍTĚZSLAV »

Asi to myslel tak, že koupák = pokusný králík :lol:

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

misterbee: Jinak jsi bez diagnozy jo? :roll:

andrei
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 17. 06. 2008, 12:25
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od andrei »

anny píše:misterbee: Jinak jsi bez diagnozy jo? :roll:


Muzeme nejakou urcit ?

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

:lol: kámo ty si to rači neměl psát

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

andrei: Myslím, že by to neměl být takový problém 8) Fakt zírám, co je někdo schopen napsat.


Odpovědět