Budoucnost

gaba02
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 224
Registrován: 09. 11. 2008, 11:06
Oblíbené typy letadel: B787
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Budoucnost

Příspěvek od gaba02 »

Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od Steve »

Rozhodně ne, buď A330 nebo B787, popř. A350XWB.

Jumbo, A340 a Triple seven je pro TS příliš kapacitní, nehledě na to, že v tu dobu už bude jumbo za zenitem a na konci životnosti... A v neposlední řadě jumbo strašně žere

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od JackBrno »

gaba02 píše:Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


To těžko. K čemu by jim bylo :-)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od vitezslav »

Podle mého skromného názoru nebude mít Jumbo v ČR nikdy nikdo, pokud tu náhodou nevznikne nějaký nový cargo dopravce.

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od PavelD »

vitezslav píše:Podle mého skromného názoru nebude mít Jumbo v ČR nikdy nikdo...


Je to stejný nesmysl, jako kdyby nějaký subjekt v ČR vlastnil námořní ponorku, že jo VÍťo :wink: ( stalo se, máme ) Toto je jen malá parafráze na rčení " never say never "


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od pepa007 »

gaba02 píše:Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


jakože si za 20 let poskládaj z Mojave 50 let starý jumbo? :lol: a stařičkej michal david jim k tomu složí písničku...

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od vita »

pepa007 píše:
gaba02 píše:Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


jakože si za 20 let poskládaj z Mojave 50 let starý jumbo? :lol: a stařičkej michal david jim k tomu složí písničku...


Myslíš něco ve stylu:
ÚCL nesmím zkřížit krok,
pro ně jsem létající šrot,
Pro Travel pořád jen dítě jsem.
Šimáně hlídá jen svůj džob,
stal se z něj velkej pán a snob,
kdo jsem já, to nemaj ponětí.

Nemůžou znát mý nehody,
ty pěkně v sejfu mám,
jen tobě můžu vážně říct,
jsem éro veterán,

já lítám Nonstop
krásně a nonstop
a s tím co příjde
mám chuť se rvát.

? :)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od j.ree »

vita píše:
pepa007 píše:
gaba02 píše:Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


jakože si za 20 let poskládaj z Mojave 50 let starý jumbo? :lol: a stařičkej michal david jim k tomu složí písničku...


Myslíš něco ve stylu:
ÚCL nesmím zkřížit krok,
pro ně jsem létající šrot,
Pro Travel pořád jen dítě jsem.
Šimáně hlídá jen svůj džob,
stal se z něj velkej pán a snob,
kdo jsem já, to nemaj ponětí.

Nemůžou znát mý nehody,
ty pěkně v sejfu mám,
jen tobě můžu vážně říct,
jsem éro veterán,

já lítám Nonstop
krásně a nonstop
a s tím co příjde
mám chuť se rvát.

? :)



ty, dej si ten text nekde na urade ochranit, at ti ho pak neslohnou :D

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od pepa007 »

vita píše:
pepa007 píše:
gaba02 píše:Myslíte si že za 10-20 let se dočkáme že bude mít Travel service Boeing 747 ??? Já si myslím že jo :P


jakože si za 20 let poskládaj z Mojave 50 let starý jumbo? :lol: a stařičkej michal david jim k tomu složí písničku...


Myslíš něco ve stylu:
ÚCL nesmím zkřížit krok,
pro ně jsem létající šrot,
Pro Travel pořád jen dítě jsem.
Šimáně hlídá jen svůj džob,
stal se z něj velkej pán a snob,
kdo jsem já, to nemaj ponětí.

Nemůžou znát mý nehody,
ty pěkně v sejfu mám,
jen tobě můžu vážně říct,
jsem éro veterán,

já lítám Nonstop
krásně a nonstop
a s tím co příjde
mám chuť se rvát.

? :)


tos napsal sám?? :shock: to je geniální

"jsem éro veterááááán" :lol: :lol: :lol:

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od vita »

pepa007 píše: tos napsal sám?? :shock: to je geniální

"jsem éro veterááááán" :lol: :lol: :lol:


Jojo, taková večerní chvilka poezie :D :wink:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od prodejce »

KLIENTI CK EXIM TOURS BUDOU OD LISTOPADU LÉTAT NA SVOU DOVOLENOU MODERNÍMI LETADLY TRAVEL SERVICE

NEJVĚTŠÍ ČESKÁ CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK EXIM TOURS SI VYBRALA SLUŽBY TRAVEL SERVICE

Praha, 18. května 2010 – Letecká společnost Travel Service, jednička na trhu charterové letecké dopravy v České republice, Maďarsku a na Slovensku a největší česká cestovní kancelář CK EXIM Tours uzavřely smlouvu na zajišťování letecké dopravy na tři roky. Kontrakt podepsali minulý týden představitelé obou společností. Klienty CK EXIM Tours budou od 1. listopadu na svou zimní i letní dovolenou dopravovat do desítek destinací moderní letadla největší české soukromé letecké společnosti Travel Service.

„Velice si vážíme toho, že jsme získali důvěru největší cestovní kanceláře na českém trhu CK EXIM tours. Uzavření smlouvy je pro nás o to významnější, že EXIM tours začne plně využívat našich služeb jako exklusivní parter. Těší nás, že v následujících třech letech budou klienti této stabilní a rostoucí cestovní kanceláře odlétat na dovolenou na palubách našich letadel“, říká Roman Vik, generální ředitel Travel Service.

„Letecká společnost Travel Service zvítězila ve výběrovém řízení na zajišťování charterových letů pro naše klienty. Vzhledem k objemu zakázky projevilo zájem o spolupráci s EXIM Tours několik leteckých společností. Jedním z faktorů, důležitým pro naše rozhodnutí, byla i dobrá zkušenost z dlouhodobé spolupráce s Travel Service na dalších středoevropských trzích. Jsem přesvědčen, že Travel Service jako největší charterový dopravce v zemi, je garancí vysokého standardu služeb a servisu pro naše klienty“, říká Ferid Nasr, generální ředitel cestovní kanceláře EXIM Tours

EXIM Tours, jehož služeb ročně využije více jak čtvrt miliónů klientů, je držitelem mnoha ocenění. Z poslední doby je to například první místo v oborové kategorii a 22. místo v prestižní anketě Českých 100 nejlepších.

Klienti CK EXIM Tours budou létat s Travel Service na svou dovolenou do desítek destinací na jihu Evropy, ve Středomoří a během zimní sezóny do mnoha exotických destinací – např. Kuba, Dominikánská republika,Venezuela, Mexiko, Kostarika, Kapverdské ostrovy, Keňa, Thajsko, San Andrés, Spojené Arabské Emiráty a tradičně do egyptských letovisek. Dálkové lety za exotikou budou Travel Service operovat dálkovým strojem Boeing 767- 300 ER, který nabízí klientům větší pohodlí na palubě a širší rozsah služeb.

Služeb Travel Service vyžívá v ČR valná většina CK. Travel Service je jedničkou charterového trhu nejen v České republice, ale i v Maďarsku a Slovensku. V posledních dvou letech společnost Travel Service expandovala a získala další trhy v Polsku, Španělsku a ve Velké Británii, kde má Travel Service bázována letadla. Letní sezónu 2010 bude Travel Service operovat 28 letadly. Travel Service má podepsané kontrakty se spol. Boeing Co. na nákup dalších letadel – např. moderní novinky Boeing 787-8 Dreamliner.

Kromě charterových letů provozuje Travel Service také pravidelné linky pod obchodní značkou Smart Wings (http://www.smartwings.com) a od r. 2007 privátní lety - aerotaxi kategorie Business Jet.

Travel Service, a.s. se zařadila mezi „Českých 100 nejlepších 2009“ (Czech 100 Best).

Starosta
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 20. 11. 2008, 17:13
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od Starosta »

Tak to vypadá, že v zimě bude ta 767ma z Prahy dost vytížená ..

ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od ogan »

Starosta píše:Tak to vypadá, že v zimě bude ta 767ma z Prahy dost vytížená ..


to by bylo jedině dobře, páč letos nějak extra vytížená nebyla...

codex
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 105
Registrován: 11. 08. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: B737NG, A32S Family, B747-400, Airbus A340-600, B777-200/300, Airbus A380, Blaník l - 13 :-)
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od codex »

Nevíte někdo jestli se neplánují ty B767 dvě? Pro Exim lítaly ČSA s dvouma A310..

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Budoucnost

Příspěvek od vitezslav »

TVS není charitativní organizace, díky čemuž patrně jako jediná z česko-slovenských leteckých společností dokáže vydělávat a expandovat. Takže odpovědí je, že bude mít letadel přesně tolik, na kolik bude mít kšeft.


Odpovědět