Nové linky Smart wings

Odpovědět
Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Marek.R »

Smart wings už prodává letenky do Dublinu našel jsem zpáteční letenku na červenec za 5 264 kč. Myslím si, že by to mohlo být levnější.


PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od PDan »

Linak o ničem. A je úplně jedno kolik stojí, ten poziční let na víkendové nasmlouvané charetry z Dublinu by létal tak jako tak...

AirDroid
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 03. 04. 2012, 14:10
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od AirDroid »

To jsem zvedavy jakou novou linku vymysli po Miami, aby ji mohli zase rychle zrusit.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od flyingblue »

AirDroid píše:To jsem zvedavy jakou novou linku vymysli po Miami, aby ji mohli zase rychle zrusit.


Tipoval bych Moskvu :-)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Petr31 »

AirDroid píše:To jsem zvedavy jakou novou linku vymysli po Miami, aby ji mohli zase rychle zrusit.


Řekl bych, že je to úplně jedno, vzhledem k tomu, že TVS, na rozdíl od ČSA funguje za svoje.Prostě nabídka se nesetkala s nabídkou, tak to včas odpískali.Naproto tomu ČSA provozuje jako prodělečné většinu linek, bohužel za naše peníze.....to mě vadí daleko víc!


AirDroid
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 03. 04. 2012, 14:10
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od AirDroid »

Petr31 píše:
AirDroid píše:To jsem zvedavy jakou novou linku vymysli po Miami, aby ji mohli zase rychle zrusit.


Řekl bych, že je to úplně jedno, vzhledem k tomu, že TVS, na rozdíl od ČSA funguje za svoje.Prostě nabídka se nesetkala s nabídkou, tak to včas odpískali.Naproto tomu ČSA provozuje jako prodělečné většinu linek, bohužel za naše peníze.....to mě vadí daleko víc!


No ale pokud aerolinky ohlásí novou linku a skoro pokaždé než ji rozlétají ji zruší pro malou poptávku, tak kdo si příště ty letenky koupí dopředu?

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od creyman »

No zatím jim ta strategie vychází.

Bananek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 04. 2012, 10:05
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Bananek »

:lol:

Tady je zase mudrců.. Pokud chce v dnešní době vstoupit aerolinka na nový trh (mluvme o lince), tak se předpokládá 2-letá dotace. I když šel Emirates do Prahy, tak počítali s provozní ztrátou první dva roky. To že se jim povedly černý čísla po roce, je jiná věc.

Pak se nějaký tramtár rozhodne začít létat PRG - MCO :lol: :lol: a myslí si, že si všichni prdnou do gatí a poletí.
Kde byla nějaká reklama ? (2 bilbordy inzerující cenu 17.990 Kč jako reklamní tah neberu :crazy: )
Proč chtěli létat 2x týdně ? 1 rotace by na naši poptávku bohatě stačila, ne-li 1x za 14 dní
TVS žádnou strategii nemá, letí jen když má peníze a tohle strategie opravdu není.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od happyna »

Bananek píše::lol:

Tady je zase mudrců.. Pokud chce v dnešní době vstoupit aerolinka na nový trh (mluvme o lince), tak se předpokládá 2-letá dotace. I když šel Emirates do Prahy, tak počítali s provozní ztrátou první dva roky. To že se jim povedly černý čísla po roce, je jiná věc.

Pak se nějaký tramtár rozhodne začít létat PRG - MCO :lol: :lol: a myslí si, že si všichni prdnou do gatí a poletí.
Kde byla nějaká reklama ? (2 bilbordy inzerující cenu 17.990 Kč jako reklamní tah neberu :crazy: )
Proč chtěli létat 2x týdně ? 1 rotace by na naši poptávku bohatě stačila, ne-li 1x za 14 dní
TVS žádnou strategii nemá, letí jen když má peníze a tohle strategie opravdu není.

Jaký MCO :o , a jestli jsi viděl 2 bilboardy, tak to jsi viděl dost málo.

Bananek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 04. 2012, 10:05
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Bananek »

Nevím kam přesně měli létat - moc jsem se o to nezajímal, jelikož jejich ceny mě opravdu nevzrušují...

Měli zaplatit IATA prodejcům za pořádné promo na main-page, to jsem neviděl :?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od prodejce »

Bananek píše::lol:
Tady je zase mudrců.. Pokud chce v dnešní době vstoupit aerolinka na nový trh (mluvme o lince), tak se předpokládá 2-letá dotace. I když šel Emirates do Prahy, tak počítali s provozní ztrátou první dva roky. To že se jim povedly černý čísla po roce, je jiná věc.


Tak ty už dobře neradíš jenom jedotlivcům, ale už dokonce i aerolinkám? :D Založ si na to na fóru "poradnu" a oni se tě tam budou chodit ptát :D

A jestli jsou Emirates na Praze v plusu ... je tak trochu otázka KDO to říká. Ceny letenek byly až nějak moc nízko.

Bananek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 04. 2012, 10:05
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Bananek »

Sám šéf pro stř.Evropu - kdysi s ním bylo interview.. A pokud ti přijde obchodní model TVS jako adekvátní strategie hodná velkého S, tak ok :lol:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od prodejce »

Bananek píše:Sám šéf pro stř.Evropu - kdysi s ním bylo interview..


Aha, a ty věříš tomu, co říkají v rozhovorech šéfové aerolinek??

Stovkar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 22. 02. 2012, 13:37
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od Stovkar »

prodejce píše:A jestli jsou Emirates na Praze v plusu ... je tak trochu otázka KDO to říká. Ceny letenek byly až nějak moc nízko.


Já si myslím, že ty ceny nízko nastavené nebyly. Cca 700 Kč/hodina letu/osobu, doba letu dejme tomu 6 hodin, tak mi to vychází jednoduchou matematikou na 8 400 Kč za zpátečku. Co jsem tak koukal, tak pod 10k se DXB u EK koupit nikdy nedala ne? Nebo se mýlím?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Nové linky Smart wings

Příspěvek od prodejce »

Stovkar píše:Já si myslím, že ty ceny nízko nastavené nebyly. Cca 700 Kč/hodina letu/osobu, doba letu dejme tomu 6 hodin, tak mi to vychází jednoduchou matematikou na 8 400 Kč za zpátečku. Co jsem tak koukal, tak pod 10k se DXB u EK koupit nikdy nedala ne? Nebo se mýlím?

No na Dubaj ne, ale na všechno ZA Dubaj ano.


Odpovědět