Znovuzlepšení pověsti SmartWings

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od vita »

Killer píše:
Pavel píše:
vita píše:Podle Planes.cz půjde do barev SW i jedna 737-800, nějaká nová nebo některý starší stroj bude měnit kabát? :-)
Nezakrývám, že mi bude schéma TVS byť chybět i když ubude jen na jednom stroji :-)

ta co nemá winglety :-)


Jj, presne ta, TVDcko, co je ted v barvach Letiste. Docela se na to tesim, ja ty "jatra" TVS moc nemusim :-)


Takže zmizí taky O2? Lak mají stejně dlouho :-)

Já ty "játra" (mám pocit, že jsem dokonce autorem tohoto označení :-D ) zase můžu


ogan
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 385
Registrován: 17. 11. 2008, 19:21
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od ogan »

já se náhodou docela těšim na osmikilo v kabátě Smart Wings :wink:

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od HighFlyer »

Cemu se, prosim, u TVS rika "jatra"?

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od PDan »

Killer píše:Aha, takze ty radsi budes mit letenku za korunu s tim, ze ti pak na palube nauctuji i to, kolikrat se tam nadechnes. Fajn. Ja mam zase radsi model, kde si zaplatim rozumnou cenu za letenku, ale mam zadarmo odbavku, 20kg zavazadel a jednu housku a jeden napoj (a na nekterych letech dokonce full catering).

Kazdy to mame jinak :)

Killer píše:Ovsem teda veta "Postup SkyEurope byl podle me spravny" mne fakt pobavil. Jeste ted se smeju :-) A dalsi perlu pises hned v zapeti, pry nikdo nemohl vedet, jak to dopadne. Nevim, nestuduju ekonomii, ale selskym rozumem mi bylo dlouho dopredu jasne, jak to dopadne, kdyz za celou dobu sve existence nevydelali ani halir...

[/quote]
Ano, postup cenove tvorby letenek byl spravny. Z diskuze snad jasne plyne, ze nikdo nemohl vedet jak to dopadne, kdyby letenky "nerozdaval", ale prodaval za stovky euro. To by je jiste do plusu neprivedlo a nezachranilo.

Killer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 152
Registrován: 02. 02. 2005, 10:24
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od Killer »

HighFlyer píše:Cemu se, prosim, u TVS rika "jatra"?


No takovemu tomu necemu pred napisem Travelservice :) Nerikam, ze je to vylozene osklive, ale kdyz porovnam letadlo v barvach Smartu a v barvach TVS, tak je to nebe a dudy. A samozrejme na osmistovku v SW barvach se take tesim. Ze jim to ale trvalo, co? :)
Naposledy upravil(a) Killer dne 09. 12. 2009, 09:09, celkem upraveno 1 x.


Killer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 152
Registrován: 02. 02. 2005, 10:24
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od Killer »

PDan píše: Ano, postup cenove tvorby letenek byl spravny. Z diskuze snad jasne plyne, ze nikdo nemohl vedet jak to dopadne, kdyby letenky "nerozdaval", ale prodaval za stovky euro. To by je jiste do plusu neprivedlo a nezachranilo.


Aha, zajimava teorie. Takze podle tebe je jedno, jestli neco das zadarmo, nebo prodas za 100 EUR? Nechces mi posilat svoji vyplatu? :)

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od outlier »

Koukám, akce se superlevnými letenkami do Paříže a Říma je pryč... zrovna, když jsem si jednu chtěl koupit, jsem nějak čekal, že bude až do Vánoc :-(

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od The810 »

Ta Pariz akcia este plati? Nejak sa mi tie ceny nedari najst.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od vitezslav »

Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí... Dalo se čekat, že takhle bombastická (na dnešní poměry) cena tam dlouho viset nebude, to by vyprodali většinu kapacity.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od spinar »

Psali tam o 12000 letenkach. Coz je v zasade 6000 zpatecek a to se proda raz-dva..:-)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od creyman »

Hm... já si naopak v pondělí říkal kolik tam toho pořád zbývá, že se to snad vůbec neprodává.
Asi zvolili jiný styl prodeje než ostatní (taky nejsou low-cost) Čekal jsem, že budou jednotlivé termíny postupně skákat do vyšších tarifů. Pokud to dodrželi, tak prodali prostě 12tis. kusů a konec.
Sám jsem to poslal mailem jako tip všem dobrým přátelům, tak se není co divit, že se po nich jen zaprášilo. Jak já všem co chtějí koupit letenku za supr cenu říkám, dnes nejpozději zítra se rozhodni, nebo bude pozdě :-(
No kdo pozdě chodí sám sobě škodí, tohle se asi už opakovat nebude. Příští rok očekávám, že to budou mít rozlítané.
No netruchleme, ještě je tady možnost koupit bagetu na pumpě a drink v letadle a letět levněji s Ryanem. Ten kdyby skončil s akcema, to by bylo asi haló. To by byla pro mnohé z fóra tragédie srovnatelná s pádem SkyEurope.

sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od sehny »

vita píše:Podle Planes.cz půjde do barev SW i jedna 737-800, nějaká nová nebo některý starší stroj bude měnit kabát? :-)
Nezakrývám, že mi bude schéma TVS byť chybět i když ubude jen na jednom stroji :-)

Nevíte kdy to chtějí přelakovat? :)
Naposledy upravil(a) sehny dne 10. 12. 2009, 16:48, celkem upraveno 1 x.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:
vita píše:Podle Planes.cz půjde do barev SW i jedna 737-800, nějaká nová nebo některý starší stroj bude měnit kabát? :-)
Nezakrývám, že mi bude schéma TVS byť chybět i když ubude jen na jednom stroji :-)

a Nevíte kdy to chtějí přelakovat? :)

brzy

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od RadekFM »

Nějak zapoměli na OSR, tajně jsem doufal že se pochlapí, ale nic :)

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Znovuzlepšení pověsti SmartWings

Příspěvek od PDan »

Killer píše:
PDan píše: Ano, postup cenove tvorby letenek byl spravny. Z diskuze snad jasne plyne, ze nikdo nemohl vedet jak to dopadne, kdyby letenky "nerozdaval", ale prodaval za stovky euro. To by je jiste do plusu neprivedlo a nezachranilo.


Aha, zajimava teorie. Takze podle tebe je jedno, jestli neco das zadarmo, nebo prodas za 100 EUR? Nechces mi posilat svoji vyplatu? :)

Jasne, tvrdim ze 50x9 euro je vic nez 2x100...


Odpovědět