So Smart Wings do Pariza?

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od Martin Horucka »

vitezslav píše:MH: http://www.smartwings.cz/obsah_p_p.php? ... 0&popis=52

Hned první bod - není to možné.

"Změny jsou možné pouze u elektronických rezervací. IATA papírové letenky není možné změnit dle přání cestujícího. Změnit lze pouze datum a čas letu. Požadovaný let musí mít volná místa. Změny destinací a jmen cestujících nejsou povoleny. Změna rezervace podléhá poplatku a doplacení rozdílu v jízdném. Poplatek za změnu činí 30 EUR (nebo ekvivalentní částka v místní měně) za jeden let a osobu."


Mezitim uz jsem tam volal a rekli mi to same..jmeno nejde zmenit. Da se zmenit napriklad jen preklep ve jmene. To jsem ale vazne necekal v dnesni dobe pocitacu a siti...docela me to prekvapilo. Ale diky za pomoc.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od HighFlyer »

Dnesni doba pocitacu a siti s tim nema moc spolecneho (vidis, ze preklep zmenit jde). Je to politika firmy, ktera ma zabranit spekulativnim nakupum letenek za akcni (nebo jine velmi nizke) ceny a jejich naslednemu prodeji (pomoci zmeny jmena) lidem, kteri jsou par dnu pred odletem ochotni zaplatit daleko vic.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od creyman »

Nevíte kolik je servisní poplatek když vracejí taxy?
Díky.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

Zase mají valentýnskou akci na Paříž za pár korun. Nevíte, jakou mají na Paříži přibližně vytíženost? Na stránkách mají, že na Paříž přidávají lety, ale už tam není, kolik jich vlastně přidávají. Po nástupu EasyJetu v březnu může být o Paříž zase docela boj.

netchat
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 09. 08. 2006, 01:08
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od netchat »

ve čtvrtek ráno do Paříže ráno letělo cca 80 lidí s OK-SWU a zpět v pátek večer letělo cca 140 lidí s OK-TVB.


jardajar
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 02. 2010, 20:16
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od jardajar »

Ta valentýnská akce je good, letenky na 9 března vyšly na 1200Kč.:)) Jenom jsem se chtěl zeptat, nevíte někdo, jestli jde na t-ticket jet busem 350 do muzea letectví(je tuším v zóně 3)? Nerad bych šmolil lístek u řidiče. A ještě jeden dotaz. Jsou automaty na ratp přímo na T3? Dík. :)

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od spinar »

jardajar píše:Ta valentýnská akce je good, letenky na 9 března vyšly na 1200Kč.:)) Jenom jsem se chtěl zeptat, nevíte někdo, jestli jde na t-ticket jet busem 350 do muzea letectví(je tuším v zóně 3)? Nerad bych šmolil lístek u řidiče. A ještě jeden dotaz. Jsou automaty na ratp přímo na T3? Dík. :)

Jde, zastavka je hned pred muzeem. Ale musis mit 2 listky. Autobus jede od zastavky RER (jde se pesky tam 300 metru od T3, vevnitr zastavky jsou automaty. Venku nevim..

Lakakomi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 92
Registrován: 16. 05. 2006, 20:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od Lakakomi »

Jeden automat na jízdenky je přímo v hale T3, další pak ve vestibulu RER. Dá se určitě ovládat ve francouzštině a angličtině. Je to jednoduchý.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

netchat píše:ve čtvrtek ráno do Paříže ráno letělo cca 80 lidí s OK-SWU a zpět v pátek večer letělo cca 140 lidí s OK-TVB.


No včera byl večerní let PRG-CDG plný (letěl ale menší 737-500), hlavně ale asi kvůli té valentýnské akci. Ale celkem by mě zajímalo, jak je celkově SW divize pro TVS výdělečná...

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

0d 1. září 2010. přidává SmartWings ke stávajícím celotydenním letům do Paříže třetí lety od pondělí do soboty s výjimkou uterý. Věříme, že tímto krokem vyjdeme vstříc všem cestujícím do této destinace.

Takže SmartWings přidává třetí let denně na CDG, to je dobrá zpráva. Zřejmě reakce na konec linky PRG-BVA WizzAiru.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od HighFlyer »

outlier píše:0d 1. září 2010. přidává SmartWings ke stávajícím celotydenním letům do Paříže třetí lety od pondělí do soboty s výjimkou uterý. Věříme, že tímto krokem vyjdeme vstříc všem cestujícím do této destinace.

Dobra zprava. I kdyz jako hnidopich jenom podotknu, ze si dovedu predstavit i lepsi casy nez v poledne tam a ve tri zpatky. Treba v 1530 tam a v 1930 zpatky (kdyz posledni rotace leti 1745 tam a 2120 zpatky). Ale je mi jasne, ze sloty na CDG netanci tak, jak si Vik piska. (I kdyz flotila a planovani TVS/SW by tancit mohly :)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od creyman »

Od září si to dají 3xdenně na oslavu "rok bez SkyEurope" a jsou na stejné frekvenci jako oni.
Kdo by to do nich před tak dvěma, třemi lety řekl.
Ještě to podpořit nějakou akcí jako v prosinci -)

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od Steve »

Však taky linka PRG-ORY byla pro NE zisková, takže není jediný důvod, proč by nemohly uspět SW se třemi linkami. Navíc EZ létá PRG-CDG dost pozdě večer a to není moc dobré pro cestu tam, návrat zpět naopak vyhovuje..

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

Jj, SW mají daleko lepší čas než EZY. Ten je navíc dost často zpožděný, takže vám na CDG může poslední RER. Pak už to do centra jde jen komplikovaně nočním busem nebo taxíkem. Taky jsem se teď rozhodoval mezi EZY a SW, cena prakticky stejná, takže jsem volil SW hlavně kvůli lepšímu času.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od HighFlyer »

creyman píše:Od září si to dají 3xdenně na oslavu "rok bez SkyEurope" a jsou na stejné frekvenci jako oni. Kdo by to do nich před tak dvěma, třemi lety řekl.

No rekl bych to do nich ja presne pred rokem, kdy jsem predpovidal, ze pokud SkyEurope zkrachuje, tak vetsinu jejich linek nahradi jini dopravci. Mezi nimi jsem jmenoval i SmartWings. Linka do Parize je skvely priklad. Tenkrat 3x NE a 1x W6 a o rok pozdeji 3x QS a 1x EZY. Nekteri se mnou souhlasili, Sluníčkáři se mi vysmivali. Lomykare, Lomykare, do roka a do dne :mrgreen:


Odpovědět