So Smart Wings do Pariza?

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od creyman »

Na report to rozhodně není snad jen stručně pro někoho možná zajímavé info z tohoto týdne.
Linka na CDG v úterý tak ze 70-80% plná. Kapitán „Meký B..“ se usmíval a ze dveří své „kanceláře“ sledoval nástup cestujících. Příjemné. Posádka na obou letech 1x stevardka TVS jinak zbytek předpokládám Tunisané. Letadlo TS-INN.
Let v standart, jen s nepříjemnou změnou
Od 1.7. všechno placené ani pití není zdarma. bagety jsou ale na prodej. Nad Paříží asi provoz, vektorování letu způsobilo, že jsme si užili přiblížení s více náklony tam a zpět jako na houpačce.
Páteční let zpět 90% pax.
Můj tip je max. 20% domácích zbytek cizinci na obou letech. Přílety načas.

Vše v pohodě TVS díky, letadlo 13 let staré, ale poznat to nebylo moc pěkný interiér a tenké sedačky. Na nohy místa dost.


vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od vitezslav »

creyman: Malý OT - Paříž je nejspíš max. zašvíkaná, můj poslední let s ČSA trval 1:45h, což je rekord, letěli jsme až kamsi na sever Francie a zase zpátky...

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od poja »

obsazení letu do paříže nic moc 22.7. v 6:00 max 120 lidi 738 navíc dvě hodky zpoždení díky nějakýmu nočnímu charteru, zpět 24.7. nedělní večerní let letěl SWU a stejně nebyl plný max 110lidí...ty 3-4linky denně nemaji naději na úspěch když ani v letní sezoně nanaplní víkendový lety a to se ještě asi dost lidí přebookovali ze zrušených letů...jinak skoro všichni cestující češi

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

3-4 lety denně už dávno nejsou, vícemeně mají už jen 2... ale když Air France a ČSA mají některý dny dohromady až 9 letů a EasyJet 1, všechny víceméně levnější než SW, tak myslím, že ta obsazenost je ještě slušná.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

Tak teď jsem zvědavý, jak SW zareaguje na ukončení cenové války AF-ČSA, mohli by vrátit 3. rotaci a ceny na původní úroveń :)


Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od Bzzz »

outlier píše:Tak teď jsem zvědavý, jak SW zareaguje na ukončení cenové války AF-ČSA, mohli by vrátit 3. rotaci a ceny na původní úroveń :)


Mám pocit, že jsem viděl už na "zimu" prodávat 3 rotace za den . . .

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

Já tam teda na prosinec nic takového nevidím, možná něco přidají kolem Vánoc...

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od vitezslav »

Spíš počítejte, že ceny půjdou nahoru :( , když končí ta cenová válka... Za 2.5tis RT už asi nebude.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

No, jelikož teď má Air France na svých stránkách v "akci" RT CDG-PRG za 147€, tak nechci příští rok vidět ty ceny neakční. Ale pokud OK&AF vrátí ceny zpět na úroveň před rokem, doufám, že QS vrátí na CDG letos zrušené rotace a třeba se i vrátí k cenám okolo 130€.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od outlier »

Smartwings začne lítat Paříž-Ostrava, už ale nepíšou od kdy a za kolik...
http://www.airport-ostrava.cz/cz/page-aktuality/article-327-smartwings-zavadi-z-ostravy-13-pravidelnych-linek/

Marek.R
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 245
Registrován: 13. 07. 2006, 16:45
Stav: Offline

Re: So Smart Wings do Pariza?

Příspěvek od Marek.R »

outlier píše:Smartwings začne lítat Paříž-Ostrava, už ale nepíšou od kdy a za kolik...
http://www.airport-ostrava.cz/cz/page-aktuality/article-327-smartwings-zavadi-z-ostravy-13-pravidelnych-linek/


Na stránkách smartwings ceny a časy už jsou. Z mého pohledu jsou dost špatné, ale pořád lepší než nic :D


Odpovědět