Aktuální informace k pozici PP u TS

Dannyodee
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 18. 06. 2008, 18:39
Oblíbené typy letadel: A380, B737-800
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Dannyodee »

Zdravím všechny, nedávno jsem prošel uspěšně konkurzem a ULZtem na pozici PP k TS. Teď čekám, až mi začne kurz, nudím se a zjišťuju co se dá o TS, o detailních podmínkách pro PP u TS a taky treba i jen info o zkušenostech a zážitcích těch z vás, ktěří tam lítáte.

Prosím ale o aktuální info, vím, že doba bývala u TS zlá, ale ze všech stran slyším že je to už lepší.

Díky všem předem!


Thomasito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 07. 2008, 16:00
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Thomasito »

Ahoj, gratujluji k uspechu! Ja jsem byl na pohovoru v budove TS 10.9. ve ctvrtek, ale nedopadlo to. Jaky je vycvik? A co ULZ? Bylo to maso, jak vsichni strasej? Jinak preju hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdar, Tom.

Dannyodee
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 18. 06. 2008, 18:39
Oblíbené typy letadel: A380, B737-800
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Dannyodee »

Diky za gratulace :-) Ja tam byl 09-09-09... vycvik nam zacina snad az 12tyho, ULZ je kapitola sama pro sebe, nejdriv jsem se toho straaaasne bal, ale pak jsem tam v sedm naklusal, vsechno bez problemu obehal a bylo... fakt se neni vubec ceho bat, psychotesty byly taky v pohode, psycholozka byla byvala letuska CSA takze jsme si moc hezky pokecali a bylo... ale pry tam porad obcas strasi ten strasne neprijemnej slovak, tak je to asi o stesti koho chytnes...

preju Ti hodne stesti jestli budes pokouset dal :-) slysel jsem ze by se u TVS mohlo zacit nabirat uz v lednu...

Air-hostess
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08. 10. 2009, 23:46
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Air-hostess »

Ahoj, takže stále Travel nabírá? Dívala jsem se na jejich stránky na volné pozice a nevyhlašují řízení. Dívám se na to poměrně často, ale žádné nabídky jsem nikde nenašla.

Díky za odpověď

Air-hostess
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08. 10. 2009, 23:46
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Air-hostess »

Dannyodee, než jsi šel na pohovor, kde jsi se dozvěděl, že TS nabírá lidi? Díky


Thomasito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 07. 2008, 16:00
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Thomasito »

Mila Air-hostess, nejsem sice Dannyodee, ale odpovedet Ti mohu take. Na pohovor jsem byl pozvan na zaklade vysledku testu, ktere jsem psal tusim nekdy v dubnu, kdy prave TS na svych strankach inzeroval nabor palubnich pruvodci. Preji hoden stesti a hezky den. Tom.

Air-hostess
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08. 10. 2009, 23:46
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Air-hostess »

Děkuji za odpověď, Tome :wink: můžu se tě ještě zeptat, jak se ti zdál těžký ten test a co obsahoval? Včera jsem si volala do TVS, mám poslat životopis a motivační dopis, prý až někdy budou zase nabírat, že se mi ozvou. Achjo, ale kdy to asi tak bude... :( to je v nedohlednu :(

Thomasito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 07. 2008, 16:00
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Thomasito »

No, ten test se mi zas az tak tezky nezdal. Byly tam vseobecny znalosti (dejepis, zemepis, politika...) a AJ. Good Luck! :wink:

Air-hostess
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08. 10. 2009, 23:46
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Air-hostess »

Takže ty jsi byl v dubnu na testu a až v září na pohovoru? Po takové dlouhé době se ti ozvali.. to je divny pristup ne :D

Thomasito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 07. 2008, 16:00
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Thomasito »

Zlaticko, me to taky docela zaskocilo. Vedel jsem, ze pohovory probihaly hned po tom dubnovem testu, na pohovory jsem pozvan nebyl, protoze uprednostnovali lidi s licenci (ty, co uz litali). O to vic jsem byl prekvapen v zari, kdy me pozvali na pohovor. Zdalo se mi divny, ze by ceska charterovka nabirala personal na zimni sezonu :? , ale podle me to melo neco spolecneho s krachem Skye, prej se Smart Wings snazil zalepit mezeru na trhu, tak asi vazne nekoho potrebovali. Na pohovoru se jim moc nelibilo, ze neziju v Cechach, ikdyz jsem jim vysvetlil, ze do zacatku kurzu jim budu plne k dispozici vcetne bydleni v Praze a ULZ... :(

Air-hostess
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08. 10. 2009, 23:46
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Air-hostess »

Já jsem právě četla, tuším že to bylo přes léto, že shání palubní průvodčí, ale pouze s licencí, proto jsem to ani nezkoušela. Teď toho lituju :? tak snad to vyjde příště. Také teď nežiju v Čechách, napsala jsem jim to do motivačního dopisu, že se můžu na konkurz kdykoliv vrátit.. Vidim to bledě :( tak snad příští rok...

n-u-t-e-l-l-a
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 10. 2009, 21:01
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od n-u-t-e-l-l-a »

Ahoj.. Copak říkáte na to překvápko, které nám připravili.. :-(?

Thomasito
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 14. 07. 2008, 16:00
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Thomasito »

Jaky prekvapko? :shock:

Dannyodee
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 18. 06. 2008, 18:39
Oblíbené typy letadel: A380, B737-800
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od Dannyodee »

n-u-t-e-l-l-a píše:Ahoj.. Copak říkáte na to překvápko, které nám připravili.. :-(?


no jako prekvapeni uplne uzasny.... myslel jsem ze to tam asi prijdu rozmlatit... uz jsem kvuli nim dal vypoved a vsechno a oni udelaj tohle... to bych blil! Clovek s nima podepise smlouvu, oni mu reknou "tak a ted mate jistotu a klid." HMMMMMMMM!!!!

n-u-t-e-l-l-a
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 10. 2009, 21:01
Stav: Offline

Re: Aktuální informace k pozici PP u TS

Příspěvek od n-u-t-e-l-l-a »

Hmm tak na rozmlácení snad ne, i když to nebylo úplně příjemné, pravda. Ale co naděláme? Nic. Můžeme jen doufat, že nás někdy povolají... pokud vůbec.


Odpovědět