Ředitel Travel Service

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Zdenek »

l161 píše:Prostě zkus pochopit,že jsou věci,které nejdou....

Ja si zas myslim ze touto cestou k cili nedojdes. Pokud fakt na to jdes zpusobem, napiste mi zde mail na reditele, ja se ho mu napisu, aby me dostal do kokpitu, budes akorat vsem pro smich.
Cena simulatoru na ATR neni vrazedna a pokud projevis trochu snahy se ucit, dozvis se veci, na ktere v kokpitu nebude cas. Nevim zda pristani je super (osobne si myslim, ze pokud bys tam byl tak by to bylo tak rychle, ze nez se rozkoukas, tak bude neletici zadat o pojizdeni), ale ze zkusenosti vim, ze nez koukat, je lepsi se aktivne ucastnit.
Pokud chces koukat, stahni si videa, nektere jsou i se zvukem.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od HighFlyer »

ziletka píše:To je marne, to je jako "hucet do dubu"....

To je jeden pohled. Jiny pohled je, ze ten kluk ma drajv ;-) To mu nemuzete uprit. Taky bych mu neradil posilat mejly Vikovi, ale s timto nasazenim (a jinou cestou) toho treba jednou dosahne.

@l161
FYI: Ten sen sedet v cockpitu jsem mel od svych asi 3 let, poprve se mne to podarilo az ve triceti. Tobe je teprve 15, takze nezoufej, mas na to hafo casu!

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Zdenek »

Tedy sry tudy (pres forum) fakt cesta nevede. To hrozi akorat velkym pru***m. Bo pokud ventiluje zajem, pak taky napise hec, ja letel tehdy a tehdy a je zadelano.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od vitezslav »

l161: Pochop, že na té zprávě od HF není podstatné, kolikrát byl od roku 2001 v cockpitu, ale že se zná s generálním ředitelem. A tou známostí zase není myšleno, že mu poslal stupidní mail, ale třeba spolu udělali super kšeft.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od euroflyer »

a co rovnou napsat šimáněmu?
odvážným a drzým štěstí přeje:)


Odpovědět