Ředitel Travel Service

l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Ředitel Travel Service

Příspěvek od l161 »

Nevíte kde bych sehnal,nebo neznáte někdo nějaký kontakt na generálního ředitele Travel Service Romana Vika? Nebo nevíte jak bych se s ním mohl spojit? Díky.


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Pavel »

l161 píše:Nevíte kde bych sehnal,nebo neznáte někdo nějaký kontakt na generálního ředitele Travel Service Romana Vika? Nebo nevíte jak bych se s ním mohl spojit? Díky.

Máš pro něj obchodní nabídku?

l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od l161 »

Ne,nemám pro něj obchodní nabídku,ale mám na něj soukromý dotaz. Takže jestli máš na něj kontakt,tak mi ho prosím dej.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Pavel »

l161 píše:Ne,nemám pro něj obchodní nabídku,ale mám na něj soukromý dotaz. Takže jestli máš na něj kontakt,tak mi ho prosím dej.


zkus to tady oficielně http://www.travelservice.aero/contact.php

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od j.ree »

porad chces do toho kokpitu co?


Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Ace2 »

Není lepší si zaplatit simulátor i s instruktorem, je to jednodušší. Mnohem zábavnější a navíc si to můžeš zkusit. On běžný let totiž nijak zajímavý není a už vůbec ne v B737 kde navíc není žádný místo.

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Spenlik »

Pavel píše:zkus to tady oficielně http://www.travelservice.aero/contact.php


No tak na ředitele kontakt nesháním, ale na tu pěknou slečnu tam na fotce bych si ho klidně vzal :D

Teď vážně, L161 přesně jak říká Ace2, zaplať si radši simulátor, do cockpitu tě stejně nikdo nepusti, a kdyby hooodně velkou náhodou tak určitě ne na přistání nebo na start, a během letu je to o ničem. To si ten simulátor užiješ víc, a pokud se ti zdá drahej tak si kup Pilots Eye v 1080p, popcorn s colou a pusť si to doma na televizi.. :lol:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od creyman »

Ace2 píše:Není lepší si zaplatit simulátor i s instruktorem, je to jednodušší. Mnohem zábavnější a navíc si to můžeš zkusit. On běžný let totiž nijak zajímavý není a už vůbec ne v B737 kde navíc není žádný místo.


Zásadně bych nesouhlasil letěl, jsem na normální lince a byl to pro mě jako fandu naprosto fantastický zážitek. Nevím kolik je místa v A320 navíc oproti 737, ale v uličce se sklopila zleva sedačka i s opěrátkem a zážitek byl o to intenzivnější, člověk byl díky tomu, že je vše nadosah naprosto vtažen do děje.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od alesesl »

l161 píše:Nevíte kde bych sehnal,nebo neznáte někdo nějaký kontakt na generálního ředitele Travel Service Romana Vika? Nebo nevíte jak bych se s ním mohl spojit? Díky.


co tak roman.vik@unimex-group.cz

l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od l161 »

alesesl píše:
l161 píše:Nevíte kde bych sehnal,nebo neznáte někdo nějaký kontakt na generálního ředitele Travel Service Romana Vika? Nebo nevíte jak bych se s ním mohl spojit? Díky.


co tak roman.vik@unimex-group.cz


Tak bezva díky.A jsi si jistý že to je opravdový e-mail na něj? Aby to třeba nebyl e-mail na někoho jiného kdo se stejně jmenuje,nebo aby to nebyl e-mail že by si ho někdo vymyslel a pak ho dal na internet.Víš já se jenom ujišťuju,protože mně už se tohle parkrát stalo.

chmila
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 03. 10. 2008, 11:28
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od chmila »

l161 píše:
alesesl píše:
l161 píše:Nevíte kde bych sehnal,nebo neznáte někdo nějaký kontakt na generálního ředitele Travel Service Romana Vika? Nebo nevíte jak bych se s ním mohl spojit? Díky.


co tak roman.vik@unimex-group.cz


Tak bezva díky.A jsi si jistý že to je opravdový e-mail na něj? Aby to třeba nebyl e-mail na někoho jiného kdo se stejně jmenuje,nebo aby to nebyl e-mail že by si ho někdo vymyslel a pak ho dal na internet.Víš já se jenom ujišťuju,protože mně už se tohle parkrát stalo.



Hele draku, nechci ti do toho kecat, ale jestli je ten dotaz, přítomnosti v kokpitu, tak se ani nenamáhej, p. Vik rozhodně není ta správná osoba a hlavně takovouhle blbost jeho sekretářka rovnou smaže. Jak tu někdo psal, tak zaplatit si simulátor je mnohem lepší a věř mi je to dostatečně věrné. Jinak můžeš zkusit napsat mail na letového ředitele TVS, ale myslím, že jeho sekretářka to smaže úplně stejně. Protože musíš pochopit, že kdyby ti náhodou bylo vyhověno, tak by následně byli zahlceny stejnými žádostmi od jiných fandů létání. Největší šance je zkusit se zeptat přímo během letu a nejlépe, když budeš někoho z posádky znát.
PS: zkus ten sim. to bude lepší

l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od l161 »

Hele draku, nechci ti do toho kecat, ale jestli je ten dotaz, přítomnosti v kokpitu, tak se ani nenamáhej, p. Vik rozhodně není ta správná osoba a hlavně takovouhle blbost jeho sekretářka rovnou smaže. Jak tu někdo psal, tak zaplatit si simulátor je mnohem lepší a věř mi je to dostatečně věrné. Jinak můžeš zkusit napsat mail na letového ředitele TVS, ale myslím, že jeho sekretářka to smaže úplně stejně. Protože musíš pochopit, že kdyby ti náhodou bylo vyhověno, tak by následně byli zahlceny stejnými žádostmi od jiných fandů létání. Největší šance je zkusit se zeptat přímo během letu a nejlépe, když budeš někoho z posádky znát.
PS: zkus ten sim. to bude lepší[/quote]

Já nikoho z posádky neznám. A když teda p. Vik není ten pravý tak kdo teda? Simulátor to je sice hezký to mě už taky napadlo dříve,ale něco jiného je skutečný zážitek,než zážitek ze simulátoru.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od Pavel »

l161 píše:Hele draku, nechci ti do toho kecat, ale jestli je ten dotaz, přítomnosti v kokpitu, tak se ani nenamáhej, p. Vik rozhodně není ta správná osoba a hlavně takovouhle blbost jeho sekretářka rovnou smaže. Jak tu někdo psal, tak zaplatit si simulátor je mnohem lepší a věř mi je to dostatečně věrné. Jinak můžeš zkusit napsat mail na letového ředitele TVS, ale myslím, že jeho sekretářka to smaže úplně stejně. Protože musíš pochopit, že kdyby ti náhodou bylo vyhověno, tak by následně byli zahlceny stejnými žádostmi od jiných fandů létání. Největší šance je zkusit se zeptat přímo během letu a nejlépe, když budeš někoho z posádky znát.
PS: zkus ten sim. to bude lepší


Já nikoho z posádky neznám. A když teda p. Vik není ten pravý tak kdo teda? Simulátor to je sice hezký to mě už taky napadlo dříve,ale něco jiného je skutečný zážitek,než zážitek ze simulátoru.[/quote]
Prostě zkus pochopit,že jsou věci,které nejdou....

l161
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 07. 2009, 15:17
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od l161 »

Prostě zkus pochopit,že jsou věci,které nejdou....[/quote]

Ale prosimtě.Kdyby to nešlo tak mi řekni jak by se tam dostal HighFlyer který mi psal do témata V kokpitu Boeingu na vlastní kůži tohle: V cockpitu jsem sedel celkem 3x pri pristani, 1x pri vzletu (oboji je bomba!), a to vzdy po roce 2001. Chce to treba mit dobry obchodni vztah s generalnim reditelem letecke spolecnosti nebo tak neco. Kdyz na tom, l161, zacnes pracovat uz v tomto veku, urcite se dockas. Nevzdavej to ;-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ředitel Travel Service

Příspěvek od ziletka »

To je marne, to je jako "hucet do dubu".... :lol:


Odpovědět