Jak se cestuje s TVS?

Milan Svehelka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 06. 03. 2003, 22:22
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Milan Svehelka »

Potřeboval bych vědět jak vypadá cesta s Travel servisem z Prahy do Bangkoku přes Omán. Pošlete mi e mail.
Díky Milan



Upraveno - Milan Svehelka on 06/03/2003 22:411

Upraveno - Milan Svehelka on 07/03/2003 061:40


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Richiee »

Znám dva lidi,kteří letěli s TVS do Bangoku.První je jedná namyšlená herečka "Seděla jsem 15 hodin v malym letadle".A muj kamarád,kterej si to naopak vychválil.A jak TVS znám,tak sou dobrý.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Pavel »

Richie: a kolikrát si s TVS letěl?

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Richiee »

Celkově 6x a nikdy nebylo větší zpoždění než 1 hodina.(Poprvé s OK-TVR a ten měl zpoždění,kvůli tomu,že letěl z TLV to pak byli ksichtíky co vycházeli a měsíc po dodání s TVA,která byla fakt doooost moderní a to sem si myslel,že poletim s TVP!)

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Pavel »

No a teď si vezmi,že by si v této mašině seděl při plném obsazení více jak 10 hodin.To může být posádka sebelepší,ale po 5 hodinách toho máš akorát tak dost.Jednoduše řečeno 737 ať už v jakékoli verzi, není zrovna letadlo vhodné na dálkové linky.


Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Richiee »

No dá se to vydržet...ale něco většího by to chtělo no.

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Jirka »

Jsem pro větší letadlo Travelu. Ale v té cestě, není to tak trochu jedno? Jestli sedíte mezi 150 lidma v turistický třidě v Jumbu, nebo pohromadě v 737? Jestli tam létá ten jejich 738, tak bych byl rozhodně radši, než kdyby se u gatu objevila např stará 747 Lufthansy. Můj kamarád těmto typům letadla říká kopřiváci. Televize jsou pouze nad každou šestou řadou, sedadla příšerně neforemní a navíc ho prý vždycky posadí mezi 6 tlusťochů. Tady sedíte maximálně po třech, televize je nad každou 3. řadou a navíc jsem zjistil, že tam jsou sedadla, kde když natáhnete nohy, tak máte lýtka v 45 stupních. A to v 747 nezažijete. Letěl jsem tím do Hurghady (4:45-kvůli turbulencím) a klidně bych tam ještě nějakou tu hodinku vydržel.



Změněno uživatelem - Jirka na 08/03/2003 20:15:51

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Pavel »

No několikrát jsem tou "starou" 747 (jak říkáš)letěl,a pořád je pohodlnější než 737.A s tou už mám nalítáno opravdu hodně moc,takže to můžu v naprostém klidu porovnávat.

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Jirka »

Tak to jo. Tu 747 nemůžu posoudit, ale ze své zkušenosti: kdybych si měl vybrat mezi MD11 a B738, vybral by si tu druhou možnost. Moc mi tam po pěti hodinách do smíchu nebylo.

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Foxx »

No známá byla v Thajsku, letěla s TVS a.... prej opravdu není o co stát.
Osobně jsem s TVS letěl jenom jednou PRG - Antalya a to v roce 99 tam DEN delay a z5 8 hodin. Tenkrát to bylo ale kvůli poruše motoru (prý).
Ale jinak celkem v pohodě, myslím že dnes by se to asi nestalo.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Pavel »

Letadlo je jenom stroj,takže zpoždění z technických důvodů může nastat kdykoliv.

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Jirka »

Například u Concordu by to mělo být zpoždění automaticky připočteno do letového řádu- viz forum Air France



Změněno uživatelem - Jirka na 11/03/2003 1960

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Richiee »

Dneska jsem čet rozhovor s opět jednou slavnou osobností a taky se jí ptali na odpočinek.Psali,že byl v Thajsku a ptali se na klady a zápory.Ty zápory mě velcie zaujali určitě to byl QS:
"Letěli jsme přes 31 hodin a nějak podezřele nám docházelo palivo - pořád jsme někde přistávali-v Bombaji,v Ománu.Ve finále jsme do Prahy přiletěli bez kufrů - prý je schválně vyložili,abychom byli lehčí a nemuseli tankovat ještě v Mad'asrku."

Jirka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 740
Registrován: 18. 01. 2003, 23:05
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Jirka »

Tak to je teda drsnota. To by mě asi zabilo! Ale zajímalo by mě, co pouští Travel v těch televizích! Když jsem s ním letěl naposledy, nebyli ochotný pustit ani Airshow, ale když přišel čas na reklamy, tak už televizky jely dolů! Jinak to pouštěj z prostoru pro příruční zavazadla nad sedadly 24,25 -D,E,F. Jsou tam dva Hi-8 mastery a počítač pro Air show

Richiee
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1468
Registrován: 14. 01. 2003, 18:38
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Jak se cestuje s TVS?

Příspěvek od Richiee »

No 31 hodin to asi fakt přehání!
S těma kuframa je to docela logický...mohli by bejt i dřív,protože QS nelítá každej den do Thajska(to by to vypadalo a celkově...) a kdo tomu rozumí chápe to.
Airshow?Před minulej rok(2oo1) jsme ho měli v TVA i TVQ a ukazovali bezpečnost cvičení,vítání na palubě,kde se letadlo nachází atd.
Rok potom s TVC bezpečnostní cvičení a tři reklamy a v TVA řekli,že maj Airshow rozbitej.


Odpovědět