Linka do Dubaje

Odpovědět
Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Linka do Dubaje

Příspěvek od Cassidy »

Máte někdo zkušenosti s linkou Smart wings Praha-Dubaj ? Zvažuji ji jako výhodnou variantu k individuální cestě do Dubaje bez přestupu, navíc mi připadají velmi výhodné časy letů (přistání v Dubaji 18.25, návrat zpět do Prahy v 19.15). Velká většina ostatních renomovaných aerolinek je dražších a navíc většinou přistává daleko po půlnoci, což není moc ideální pro transfer do města a ubytování v hotelu. Jen nevím, jestli cestovní komfort nebude až moc nízký.


romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od romul »

Cassidy píše:Máte někdo zkušenosti s linkou Smart wings Praha-Dubaj ? Zvažuji ji jako výhodnou variantu k individuální cestě do Dubaje bez přestupu, navíc mi připadají velmi výhodné časy letů (přistání v Dubaji 18.25, návrat zpět do Prahy v 19.15). Velká většina ostatních renomovaných aerolinek je dražších a navíc většinou přistává daleko po půlnoci, což není moc ideální pro transfer do města a ubytování v hotelu. Jen nevím, jestli cestovní komfort nebude až moc nízký.


V době kdy jsem tuto linku s TVS letěl byl čas návratu z Dubaje brutální, hodně brzy ráno, tedy většina noci strávené čekáním na letišti v narvaném terminálu kde nebylo kam sednout, do toho zpozdění, ale to je minulost. Cestovní komfort je naprosto dostačující, i catering v pohodě, let s TVS do DXB určitě můžu doporučit...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od firefly »

Poletím se Smartwings do DBX v říjnu, tak pak dám vědět.

Cabin crew TVS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 07. 2011, 19:20
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od Cabin crew TVS »

Ahoj :-D Já jsem DXB vyhrála na zítřek na 10:35, čsl : QS 1200 sem zvědavá jaký budou koupáci :D to slovo "vyhrála" všichni stevardi a stevardky v TVS sou rádi když se jich mine DXB a já ho mám PRG-DXB neletíš náhodou ty ??? v DXB by jsme měli být v 16:00...No nic jenom si mně napdal

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od firefly »

Cabin crew TVS píše:Ahoj :-D Já jsem DXB vyhrála na zítřek na 10:35, čsl : QS 1200 sem zvědavá jaký budou koupáci :D to slovo "vyhrála" všichni stevardi a stevardky v TVS sou rádi když se jich mine DXB a já ho mám PRG-DXB neletíš náhodou ty ??? v DXB by jsme měli být v 16:00...No nic jenom si mně napdal


Letím 23.10. do Dubaje, jsem moc zvědavá na CC :D :D .Ocenila bych alespoň určitou úroveň. :D


Cabin crew TVS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 07. 2011, 19:20
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od Cabin crew TVS »

firefly píše:
Cabin crew TVS píše:Ahoj :-D Já jsem DXB vyhrála na zítřek na 10:35, čsl : QS 1200 sem zvědavá jaký budou koupáci :D to slovo "vyhrála" všichni stevardi a stevardky v TVS sou rádi když se jich mine DXB a já ho mám PRG-DXB neletíš náhodou ty ??? v DXB by jsme měli být v 16:00...No nic jenom si mně napdal


Letím 23.10. do Dubaje, jsem moc zvědavá na CC :D :D .Ocenila bych alespoň určitou úroveň. :D


Hele :-) :-) neboj se :-) bude to v poho CC je super ...

Cabin crew TVS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 07. 2011, 19:20
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od Cabin crew TVS »

Cabin crew TVS píše:
firefly píše:
Cabin crew TVS píše:Ahoj :-D Já jsem DXB vyhrála na zítřek na 10:35, čsl : QS 1200 sem zvědavá jaký budou koupáci :D to slovo "vyhrála" všichni stevardi a stevardky v TVS sou rádi když se jich mine DXB a já ho mám PRG-DXB neletíš náhodou ty ??? v DXB by jsme měli být v 16:00...No nic jenom si mně napdal


Letím 23.10. do Dubaje, jsem moc zvědavá na CC :D :D .Ocenila bych alespoň určitou úroveň. :D


Hele :-) :-) neboj se :-) bude to v poho CC je super ...


Tak já mám DXB úspěšne z a sebou :DD Koupácíí v poho...Jinak za tři hodky no skoro za dvě letím do GRAN CANARIA :D tam se těším :D tak se mj a at nejsi 23.10 zklamaná :D Štastný let

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od firefly »

Před chvílí jsem dostala od smartwings mail, že ruší můj let PRG - DXB 23.10., že prý mi mohou letenky vyměnit na jiný let nebo vrátit peníze. Ovšem už ani slovo o tom, jak to bude se zaplaceným zpátečním letem DXB - PRG 30.10. Samozřejmě chci vrátit peníze, protože v jiném termínu letět nemohu, což jsem jim také ihned odepsala. Myslíte, že budou dělat s vrácením peněz za zpáteční let problémy, když tento let vlastně nezrušili?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od JackBrno »

Tak logicky, když máš od jedné společnosti let oběma směry a jeden ti zruší, tak z jejich viny nemůžeš využít ani ten druhý směr a musí vrátit peníze za oba.

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Linka do Dubaje

Příspěvek od PDan »

Neni se treba bat nevraceni penez i za opacny let, ten je take zruseny :angel:


Odpovědět