Linka do TLV

Odpovědět
spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Linka do TLV

Příspěvek od spinar »

Tak to tu máme a rychleji než jsme čekali..:-( Když dostal QS práva na linku do TLV, tak sliboval dva lety denně a z důvodu vyššího počtu letů přepravní práva dostal. No a ještě nezačal lítat a už z prodeje stáhnul jeden let. Minimálně na listopad je v systému jen ten let z PRG v 23:55 a z TLV v 06:05. Ačkoliv v leťáku zveřejněném zde: http://www.smartwings.com/timetable.php jsou uvedeny stále lety oba. Proč si alespoň neaktualizují leťák?!


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od prodejce »

a helemese.. no a nemělo by dojít k odebrání práv?

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od spinar »

imho mel. I kdyz se priznam, ze ac pravnik, neznam presne zneni zakona a konkretnich mezistatnich smluv (a jsem liny to ted v nedeli hledat). Ale je to pekny podraz. Ty lety zmizly i z brezna, kde predtim urcite byly. Mozna by se toho mohl chytit p. Sura a pekne to v MF Dnes rozmaznout..:-)

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od PDan »

spinar píše:Mozna by se toho mohl chytit p. Sura a pekne to v MF Dnes rozmaznout..:-)

Doufam, ze pan Sura pise zpravodajstvi ekonomicke, nikoliv mstive ci bulvarne-rozmazavaci :angel: Jinak Smart neni povinnen letat 14 letu tydne, ze to tak verejnosti prezentoval, potazmo nekomu zrusil zakoupeny let, je vec jina...

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od Pan Am »

spinar píše:imho mel. I kdyz se priznam, ze ac pravnik, neznam presne zneni zakona a konkretnich mezistatnich smluv (a jsem liny to ted v nedeli hledat). Ale je to pekny podraz. Ty lety zmizly i z brezna, kde predtim urcite byly. Mozna by se toho mohl chytit p. Sura a pekne to v MF Dnes rozmaznout..:-)


Tak já jsem tomu rozuměl tak, že to budou létat až 14x týdně, tedy například v sezóně.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od prodejce »

a já sem tomu rozuměl tak, že právě kvůli těm 14ti rotacím týdně ty práva dostali. Jestli jim to projde jen tak, tak to bude hodně okaté :P Leda že by teda k 7 pravidelným linkám létali ještě 7 utajených čártrů :D Ale pak zas nechápu proč sami od sebe komunikovali prodejcům 14 rotací. :biggrin:

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od spinar »

Tak moment, oni zrusili polovinu letu nekdy 2-3 tydny po zahajeni prodeje (pricemz ty v lepsich casech). Ani se neobtezovali upravit letak na svych strankach. Navic, prepravni prava na linku jim byla pridelena z duvodu vyssiho poctu letu. Toto je mirne receno podraz.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od tygrlive »

presne tak... tim ze nemaji aspon nejakou sít, tak jen z cestujicich mezi mesty sotvy tech 14 letů naplní... to že tu někteří skákali radostí, že to bude QS je věc druhá... ČSA by se toho zhostilo lépe....

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od vitezslav »

spinar: Jako u nás všechno. Co tě překvapuje... Mě by spíš udivilo, kdyby to bylo jinak :(

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od Zlin142 »

spinar píše:Tak moment, oni zrusili polovinu letu nekdy 2-3 tydny po zahajeni prodeje (pricemz ty v lepsich casech). Ani se neobtezovali upravit letak na svych strankach.


A co tě na tom překvapuje? Tohle je přece standardní business model Travel (dis)Service už kolik roků.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od spinar »

Mne to neprekvapuje. Mne to stve. Kdyz si to delaj na open-sky trhu tak je to jeste OK, ale kdyz to zkousej na restriktivnim trhu a jeste tak okate, tak je to prasarna.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Linka do TLV

Příspěvek od outlier »

Jj, si myslím, že ČSA tam měla i dost pasažerů přestupujících v PRG na jinou linku, to SW mít nemůže, takže i přes nižší cenu bude mít obsazenost nižší.


Odpovědět