Rekordy Travel Service

Odpovědět
RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Zravím z letiště. Všechno funguje podle letového řádu. Zdá se, že poletíme přesně. Za týden můžu sdělit dojmy. Naposledy jsem s Travel servisem letěl v Tučku a to už je poněkud vybledlá vzpomínka.


BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od BOEING737 »

RAdek píše:Zravím z letiště. Všechno funguje podle letového řádu. Zdá se, že poletíme přesně. Za týden můžu sdělit dojmy. Naposledy jsem s Travel servisem letěl v Tučku a to už je poněkud vybledlá vzpomínka.


Tak si to tam chlape užij a pozdravuj léto! 8)
Pak sděl zážitky a třeba i něco nafoť :P

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Příspěvek od Lubor »

mozno to tu bude niekoho zaujimat - prispevok z C/S fora v Parizi:

Nejede nekdo dnes ci ztra smerem Cesko? Svezl bych se domu na Vanoce..mam akorat kufr. Zrusili mi let do Prahy, smartwings se neobtezovalo mne ani informovat – letovy rad maji dvojaky. Neni mozne se tam dovolat a zmenit letenky..

To je s tym SW az take zle??

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Lubor píše:mozno to tu bude niekoho zaujimat - prispevok z C/S fora v Parizi:

Nejede nekdo dnes ci ztra smerem Cesko? Svezl bych se domu na Vanoce..mam akorat kufr. Zrusili mi let do Prahy, smartwings se neobtezovalo mne ani informovat – letovy rad maji dvojaky. Neni mozne se tam dovolat a zmenit letenky..

To je s tym SW az take zle??


Neznám praktiky SW, neboť jsem se s ním zatím neodvážil letět. SW na tom ale z pohledu některých určitě není zle-pokud vydělává, je přeci všechno v pořádku... :x To ostatní už je tvůj problém.

Ale i tak věřím, že se jedná spíše o ojedinělý případ (myslím toho neifnormování) :evil:

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1253
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

To Thisway: tuhle diskuzi jsme tu už jednou prodělali. :evil: Tvrdit tohle postiženému, kterému byl zrušen let, není nejtaktnější.... všechno v pořádku je tak maximálně pro p. Vika a spol.


Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Příspěvek od Lubor »

Thisway píše:To ostatní už je tvůj problém.

ubezpecujem ta ze ja s tym ziadny problem nemam

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Pánové, promiňte, ale já jsem psal "z pohledu některých", ne "z pohledu mého", tedy z pohledu příslušných ososb v TVS. Já bych s tím samozřejmě nesouhlasil ani jako manažer, ani jako člověk.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

Dnes večer ve 20:30 letí Travel service let QS0904 do Mombasy via Hurghada. Létá se tento charter pravidelně? A pro koho? Nepříbývá nějak v poslední době u TVS těch dálkovek, viz např. http://www.planes.cz/cs/photo/1011542/ ? Děkuji.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Hlavne pro Cedok a Exim lita TVS hlavne do BKK,FOR,RKT,MBJ,MBA,SID...mozna neco chybí. Těch dálkových letů je tenhle rok určitě víc. Na některých letech spolupracuje asi s TVS Hungary resp. s cestovkou v Maďarsku, jelikož spousta letů je vedena via. BUD.

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

dider píše:Hlavne pro Cedok a Exim lita TVS hlavne do BKK,FOR,RKT,MBJ,MBA,SID...mozna neco chybí. Těch dálkových letů je tenhle rok určitě víc. Na některých letech spolupracuje asi s TVS Hungary resp. s cestovkou v Maďarsku, jelikož spousta letů je vedena via. BUD.

Pardon...RKT, MBJ, MBA, SID...omlouvám se za svou naznalost, ale mohl bych se zeptat, co to je? Díky :oops: :wink:

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

zagoogluj...jsou to IATA kody letist. Staci zadat "MBJ IATA CODE" existuji jeste ICAO kody. Praha je PRG dle IATA a LKPR dle ICAO treba....

PV
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1066
Registrován: 19. 02. 2005, 14:17
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od PV »

RKT... Ras Al Khaima..... Emiráty
MBJ... Montego bay .... Jamaica
MBA... Mombasa...... Kenya
SID... Ilha de Sal.... Kapverdy

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »


Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

dider píše:zagoogluj...jsou to IATA kody letist. Staci zadat "MBJ IATA CODE" existuji jeste ICAO kody. Praha je PRG dle IATA a LKPR dle ICAO treba....

Špatně jsem se vyjádřil. Samozřejmě znám IATA a ICAO kódy, jen tyto konkrétní jsem nevěděl... :wink:
Každopádně díky za tipy na vyhledávání.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Thisway píše:
dider píše:zagoogluj...jsou to IATA kody letist. Staci zadat "MBJ IATA CODE" existuji jeste ICAO kody. Praha je PRG dle IATA a LKPR dle ICAO treba....

Špatně jsem se vyjádřil. Samozřejmě znám IATA a ICAO kódy, jen tyto konkrétní jsem nevěděl... :wink:
Každopádně díky za tipy na vyhledávání.

Ja zas tuhle stranku: http://www.azworldairports.com/


Odpovědět