Rekordy Travel Service

Odpovědět
CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

byla jsem jen v BUD a v SUF na den a stačilo mi to, opravdu mi bylo smutno , proč tam nejsem alespon s kamarády. Ale to nebyl jediný důvod pro opuštění TVS.Jak jsem již zminovala byla to i pracovní smlouva, věčné potíže s plánováním, a na podzim i ta bídná výplatní páska. Mám z kurzu dvě dobré kamarádky, které ještě u TVS pracují. I od nich vím, z jejich pohledu, jak to trošku v TVS funguje, ale nemohu posoudit. To je holky věc názoru. Jestli říkáš pobytu, dovolená.... tak ti gratuluji, opravdu si asi létaní s travelem zamiluješ a moc ti to přeju katkutah :wink: já zkrátka taková nejsem, nejsem samotář a dovču bych raději stravila jinak. Good luck :wink:


PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1028
Registrován: 23. 01. 2004, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od PavelD »

CC píše:................. anebo v KTW vám strhnou za snídaně každý den 11euro, jen aby se ušetřilo :) ještě že jsem odešla... :wink:


Nevím, jak odlišné je letectví z hlediska diet, ale já osobně kdykoliv jsem byl " venku ", tím nejdůležitějším, čím jsem se zabýval bylo, aby
na faktuře za ubytování nebyla uvedena ani snídaně, ani večeře, prostě vůbec žádné jídlo.
Dá se to zařídit, zaplatíš s, fakturu máš bez :wink:

Podle českých zákonů se o tyto položky krátí diety, respektive nemáš nárok na " stravné " pokud bylo poskytnuto, a diety se o poměrnou část zkracují. Je-li hotel se snídaní, tak smolíček, máš automaticky mínus na dietách a stěžuj si na Malé Straně, nikoliv u zaměstnavatele.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

CC píše:byla jsem jen v BUD a v SUF na den a stačilo mi to, opravdu mi bylo smutno , proč tam nejsem alespon s kamarády. Ale to nebyl jediný důvod pro opuštění TVS.Jak jsem již zminovala byla to i pracovní smlouva, věčné potíže s plánováním, a na podzim i ta bídná výplatní páska. Mám z kurzu dvě dobré kamarádky, které ještě u TVS pracují. I od nich vím, z jejich pohledu, jak to trošku v TVS funguje, ale nemohu posoudit. To je holky věc názoru. Jestli říkáš pobytu, dovolená.... tak ti gratuluji, opravdu si asi létaní s travelem zamiluješ a moc ti to přeju katkutah :wink: já zkrátka taková nejsem, nejsem samotář a dovču bych raději stravila jinak. Good luck :wink:


Jasny, kazdy jsme jiny, ja jsem taky radsi na dovolene s kamarady nez s kolegy ktere treba vidim poprve v zivote a nerozumim si s nimi. Nejsem samotar a mam rada kolem sebe lidi, ale jsem zvykla cestovat a byt treba i sama a taky si to dokazu uzit. No, kazdy jsme nejaky. Zase bych nechtela sedet nekde v kanclu a mit pravidelni pracovni dobu a jednotvarnou praci a nebyt mezi lidmi.

pralinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 14. 04. 2007, 21:07
Stav: Offline

Příspěvek od pralinka »

travela píše: CC: Nevím o tom, že bych někde psala, že jsem nejlepší a nejchytřejší, ale nevidím jediný důvod proč házet špínu na společnost, která mě platí.
Jestli sis nevšimla tak tahle práce je o lidech a pokud s nimi neumíš vycházet tak je to těžké. Ale musím říct, že asi ani já bych nevydržela na týdenním pobytu s někým jako jsi ty.
Diety jsou určeny na stravování, tak nevím proč bych měla jíst instantní polévky nebo držet hladovku. Jestli si to tak dělala ty tak je mi tě opravdu líto. O tom, že je Kuba bez diet, ale s all inclusive věděl každý kdo tam jel a pokud vím, tak pobyty jsou u nás dobrovolné takže kdo nechtěl nemusel tam. Vůbec nevíš z jakého důvodu to tak bylo, ale ty to použiješ zrovna když se ti to hodí, viď?!


... ámen :roll:
Naposledy upravil(a) pralinka dne 18. 04. 2007, 14:49, celkem upraveno 2 x.

Florian
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 321
Registrován: 28. 03. 2004, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od Florian »

katkutah píše:CC, nic proti tobe, ale je to zajimavy, jak zaujate pises o necem, co jsi ani nezazila, myslim ted ty pobytovky, jak uz dopredu vis, ze by sis nemela co s posadkou rict -


Tohle se mi díkybohu nikdy nestalo, ba naopak :!:


sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od sehny »

Sice to není QS, ale: Fischer Air, 2002, Kavala, 1 den. Důvod: nasátí ptáka do motoru.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:Sice to není QS, ale: Fischer Air, 2002, Kavala, 1 den. Důvod: nasátí ptáka do motoru.

tam to tenkrát bylo moc pěkný....

sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od sehny »

Pavel: tys tam byl taky? :)

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:Pavel: tys tam byl taky? :)

jo, ale jinak než si myslíš :-)

sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od sehny »

Pavel píše:
sehny píše:Pavel: tys tam byl taky? :)

jo, ale jinak než si myslíš :-)

nebyls tam pracovně? Nám totiž VK nabízel, že přiletí jiný letadlo 8F s mechanikama, a že s nim můžeme letět zpátky
8)

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:
Pavel píše:
sehny píše:Pavel: tys tam byl taky? :)

jo, ale jinak než si myslíš :-)

nebyls tam pracovně? Nám totiž VK nabízel, že přiletí jiný letadlo 8F s mechanikama, a že s nim můžeme letět zpátky
8)

přesně tak

sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od sehny »

Je mi ale divný, že by tam 8F Posílali svoje jedno ze 2 letadel, a navíc v charterový sezoně. :shock:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:Je mi ale divný, že by tam 8F Posílali svoje jedno ze 2 letadel, a navíc v charterový sezoně. :shock:

v té době byly tři, a prostě to vyšlo, že tam druhé mohlo letět

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od Pavel »

sehny píše:Je mi ale divný, že by tam 8F Posílali svoje jedno ze 2 letadel, a navíc v charterový sezoně. :shock:

...a hlavně to bylo nejrychlejší řešení, stejně z PRG museli letět technici plus díly a nářadí, protože jestli si to dobře pamatuji tak tam bylo kolem 11 fanových lopatek poškozených a velká část se musela vyměnít

sehny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 11. 07. 2009, 16:26
Stav: Offline

Re: Rekordy Travel Service

Příspěvek od sehny »

Jo a Pavle, když jsme z tý kavaly odlítali, v přední části letadla seděli mechanici s plánama na kolenou,a pořád do toho koukali. Nebyls NÁHODOU jeden z nich? :wink:


Odpovědět