Letadla na letní sezónu

Odpovědět
dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od dejavu »

Pavel píše:
dejavu píše:No, dve hodiny v TVS konfiguraci taky muze bejt o nohy. Dodavam, nejen s nimi...

no vidíš, a my v tom točíme i 17 hodin a stále žijeme i bez újmy na zdraví :-P

Aby to jednou nebyla diagnoza: skrcenina TVS :-)


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od dider »

Petr31 píše:
Pajousek píše:
Petr31 píše:
Jak píše předchůdce, letadlo bude známo až počátkem června, nicméně těsně před odletem se může stejně vše změnit, u charterů to je normální.Pokud se ale už teď budíš hrůzou při představě letadla od Smart Lynx, tak prostě dovolenou zruš a leť odněkud z Německa nebo z Rakouska s jinou cestovkou,jak prosté.Opravdu nerozumím lidem, kteří chtějí co nejlevnější dovolenou a potom nevědí, co by ještě našli za chyby a jak by na TVS plivnuli jedovatou slinu...zvlášť když let na Krétu trvá 2 hodiny a kousek.Opravdu mi to hlava nebere.


s tím si dovolím nesouhlasit,
nehledal jsem nejlevnější dovolenou, byla docela dost masná (cca. 73000 Kč) pro 2, ale asi máš pravdu, nemá cenu se kvůli to nervovat.


Tak to jsi mě dostal..:-)) Krétu mám moc rád, ale za takový peníze bych tam neletěl, za to je prima dovolená pro 2 na Bali, o destinacích jako je Madeira, Kanáry ani nemluvě:-))) Řecko je bez turistů, když už, tak bych tam letěl lowcostem a ubytování bych řešil až na místě, případně si našel něco na webu.Nedávej zbytečně vydělat cestovkám.....


Proc si vsichni myslite, ze je kazdy jako vy? Proc se sr*t na Bali kdyz krasna dovolena muze byt treba i v Chorvatsku? Ne kazdy ma v sobe zabudovanou funkci "cena za dovolenou = vzdalenost" a proto jsou lidi, pro ktere neni vzdalenost cil - ale dovolena! Pro me napriklad iďealne pronajat s prateli luxusni vilu v chorvatsku znamena mnohem vic nez se drkotat se v eku nekam na druhou stranu sveta a tam bydlet v 3* spelunce.

A na margo cestovkam - co to je za pristup? Cetsovky jsou mi ukradene, ale u podobneho komentare mam pocit, ze zijes na strome, beres podporu a v zasade nic neutracis, abys probuh nikomu nemusel dat vydelat :idea:

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od happyna »

Asi se zapomněl zmínit, že tam letí na měsíc :wtf:

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od JiS_Progressus »

happyna píše:Asi se zapomněl zmínit, že tam letí na měsíc :wtf:

Dobrá, užij si svůj mid-cost-long-term, a to nám dělá z tématu uzávěru. Budeme vděčnější za informace o letadlech :angel:

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od vitezslav »

Proc si vsichni myslite, ze je kazdy jako vy? Proc se sr*t na Bali kdyz krasna dovolena muze byt treba i v Chorvatsku? Ne kazdy ma v sobe zabudovanou funkci "cena za dovolenou = vzdalenost" a proto jsou lidi, pro ktere neni vzdalenost cil - ale dovolena! Pro me napriklad iďealne pronajat s prateli luxusni vilu v chorvatsku znamena mnohem vic nez se drkotat se v eku nekam na druhou stranu sveta a tam bydlet v 3* spelunce.

A na margo cestovkam - co to je za pristup? Cetsovky jsou mi ukradene, ale u podobneho komentare mam pocit, ze zijes na strome, beres podporu a v zasade nic neutracis, abys probuh nikomu nemusel dat vydelat :idea:


Já jsem takový proto, že cestováním chci poznávat cizí kultury, a ne potkat půlku obyvatel Prahy v Chorvatsku :)


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Fabo »

dider píše:A na margo cestovkam - co to je za pristup? Cetsovky jsou mi ukradene, ale u podobneho komentare mam pocit, ze zijes na strome, beres podporu a v zasade nic neutracis, abys probuh nikomu nemusel dat vydelat :idea:


Je rozdil dat nekomu vydelat a dat nekomu vydelat...

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Chovo »

Vraťme se k původnímu tématu.
V OSR je B737-800 OE-LNR Austrian, který dle Skyliner půjde k Travel Service, že by to byl OK-TVX s novým logojetem LP ?
Naposledy upravil(a) Chovo dne 28. 02. 2013, 22:50, celkem upraveno 1 x.

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Chovo »

Trochu matematiky: TVS má k dnešnímu dni 23 letadel Boeing 737-700 a -800.
Pokud jich má provozovat v létě 40ks, je vidět, že musí rychle posilovat nebo pronajímat.
Výše uvedené OK-TVX by bylo 24ks.
Píše se někde také o pronájmu A320 OK-HCA a HCB od Holidays, to už je 26ks, zbývá ještě 14 ks!!! Co to bude???

http://www.novinky.cz/ekonomika/294666- ... ienty.html

tomylo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 21
Registrován: 17. 12. 2006, 15:43
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od tomylo »

já bych to viděl na výpomoc od Sunwigs, u ktreých několik letadel TVS nyní létá.....ale kolik jich bude ?

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od ngb »

Chovo píše:Trochu matematiky: TVS má k dnešnímu dni 23 letadel Boeing 737-700 a -800.
Pokud jich má provozovat v létě 40ks, je vidět, že musí rychle posilovat nebo pronajímat.
Výše uvedené OK-TVX by bylo 24ks.
Píše se někde také o pronájmu A320 OK-HCA a HCB od Holidays, to už je 26ks, zbývá ještě 14 ks!!! Co to bude???

http://www.novinky.cz/ekonomika/294666- ... ienty.html


No upravil by som tie pocty TVS/TVQ/TVL/TVP ma k dnesnemu dnu 27 lietadiel nakolko sa nikde nehovori ze do celkoveho poctu 40 sa nerataju Cessny 680 ktore su tri. v priebehu marca pribudne uz spominany -800 OK-TVX a OK-TSA. Od zajtra pripudne do flotily TVS stara znama Smartlynx A320 YL-LCA, bazovana bude zatial v BUD ale planovane ma napr aj lety TLV-OSR. Podla vsetkeho to nie je jedina lotyska A-320 a samozrejme ocakava sa opat aj posila od Sunwingsu co spolu s OK-HCA a OK-HCB sa pomaly ale isto blizi k tej 40tke:)

fandamil
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 07. 02. 2011, 21:44
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od fandamil »

OK-TVX bude ex OE-LNR od Austrianu? Nebo to bude to OK-TSA? Odkud se pak vezme to druhé? Nikde jsem zatím nic o druhém neviděl... :)

Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

takze, jestli to dobre chapu, tak od Smart Wingsu budou A320?

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 05. 2006, 21:14
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od ngb »

Pajousek píše:takze, jestli to dobre chapu, tak od Smart Wingsu budou A320?

SmartLynxu...ano budu :crazy:

Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

Pajousek píše:takze, jestli to dobre chapu, tak od Smart Wingsu budou A320?


ale proc zrovna Smart Lynx? kdyz maji takovy dedecky, ze by cena?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Fabo »

Rek bych ze jsou levne, k dispozici, a je znamo co od nich ocekavat co do provozni spolehlivosti... vic vedet nepotrebujes.


Odpovědět