Letadla na letní sezónu

Odpovědět
Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

s543 píše:Tak koukám na FR24 či web letiště Praha a TVS by si měl asi pronajmout větší letadlo. Právě teď vyletěli v rozmezí 20 minut 4 letadla konkrétně YL-LCE, OK-SWW, C-GVVH, LY-COM všechny do Marsa-Alam ! Vezou tedy kolem 700 lidí - zaplnili by dokonce "velrybu" v provedení "dobytčák !!!


taky jsem na to včera koukal, opravdu by se jim třeba ten B767 vyplatilo zase pronajmout, ale zase už je docela starej, ale LCE a COM a jsou na tom podobně :D
a pokud se neplaetu tak ten, který měli od Icelandu TF-FIB má Air Niugini.

doufám, že u nás pořád do Marsa Alam platí HCB. Docela se na něj těším, měl jsem s ním minule letět do HER s HCA, ale potom to nějak změníli :twisted:


aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od aviatic »

Pajousek píše:
opravdu by se jim třeba ten B767 vyplatilo zase pronajmout :twisted:


Pokud vím,pronájem 767 narazil na neochotu cestovek platit vyšší ceny. Provozní náklady 767 jsou o dost větší než u 738 a to se samozřejmě projevilo v ceně,kterou TVS cestovkám účtoval.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od micaello »

s543 píše:Tak koukám na FR24 či web letiště Praha a TVS by si měl asi pronajmout větší letadlo. Právě teď vyletěli v rozmezí 20 minut 4 letadla konkrétně YL-LCE, OK-SWW, C-GVVH, LY-COM všechny do Marsa-Alam ! Vezou tedy kolem 700 lidí - zaplnili by dokonce "velrybu" v provedení "dobytčák !!!

Tohle nebyl jen vcerejsi ukaz, pravidelne se to deje nekde od druheho tydne v kvetnu. Odlety mezi 23:30-23:55, taky na to vzdycky na FR koukam :crazy: , a bud je to Marsa Alam nebo Hurghada

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od JackBrno »

Nebo například z Brna loni často létaly prakticky naráz dvě letadla do HRG a obě půlená linka přes OSR :-) Jedno TVS a jedno HCC. Kdyby se domluvili a jedno celé letělo z OSR a druhé celé z BRQ, asi by to vyšlo levněji a bylo to rychlejší :-)

Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

http://www.planes.cz/cs/photo/1126999

jak koukám tak Travel se již připravuje na Dreamlinera..... :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Pajousek dne 27. 05. 2013, 21:03, celkem upraveno 1 x.


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od JackBrno »

pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od flyingblue »

JackBrno píše:pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.


http://www.planes.cz/cs/photo/1126999

Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

JackBrno píše:pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.


mně to ale jde otevřít normálně, tak nevím.......

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od JackBrno »

flyingblue píše:
JackBrno píše:pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.


http://www.planes.cz/cs/photo/1126999

Dík, myslel jsem, že bude stačit část adresy odstranit, ale na mobilu se mi s tím nechtělo experimentovat.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od JackBrno »

Pajousek píše:
JackBrno píše:pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.


mně to ale jde otevřít normálně, tak nevím.......

No ale takto se to prostě nedává :-) Některé servery nepovolují přístup přímo k obrázkům, takže nestačí kliknout pravým tlačítkem na obrázek a kopírovat adresu obrázku, ale zkopírovat celou adresu z adresního řádku prohlížeče, aby se načetla celá stránka i s rámečkem a popisy okolo.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od flyingblue »

Pajousek píše:
JackBrno píše:pajousek:
Máš blbej odkaz. Háže 403 forbiden. Musíš dát odkaz na stránku s obrázkem, ne samotný obrázek.


mně to ale jde otevřít normálně, tak nevím.......


Protoze jsi mel ten obrazek uz nahranej v kesi prohlizece. System planes se brani vykradacum obrazku.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od vitezslav »

Pajousek: Ty jsi se probudil po zimním spánku? :lol: To se tady řešilo tak před rokem a půl.

naroznej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 29. 05. 2013, 12:13
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od naroznej »

Chtěl bych se zeptat , letos poprvé v životě využiji služeb TVS a zde jsem se dočetl , že TVS si pronajal nějaká stará letadla odněkud z východu. Jsou tato letadla alespoň po technické stránce v pořádku ? Ono když se řekne 20 let starý stroj , provozovaný leteckou společností , pocházející ze země bývalého SSSR... trochu cítím nepříjemné mrazení v zádech.

pawlis1521
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 47
Registrován: 05. 07. 2011, 20:50
Oblíbené typy letadel: Boeing 737, Boeing 757
Pohlaví: muž
Bydliště: Opava
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od pawlis1521 »

naroznej píše:Chtěl bych se zeptat , letos poprvé v životě využiji služeb TVS a zde jsem se dočetl , že TVS si pronajal nějaká stará letadla odněkud z východu. Jsou tato letadla alespoň po technické stránce v pořádku ? Ono když se řekne 20 let starý stroj , provozovaný leteckou společností , pocházející ze země bývalého SSSR... trochu cítím nepříjemné mrazení v zádech.


V dnešní době musí být všechna letadla v Evropě v technicky dobrém stavu, jinak by se ani nedostaly do vzduchu. Letadla půjčená z Lotyšska a Litvy, i když už mají něco za sebou, tak nejsou výjimkou. Určitě bych se nebál. ;-)

Pajousek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 129
Registrován: 03. 07. 2012, 11:05
Oblíbené typy letadel: Boeing 777,737
Airbus A319,320,321,380
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letadla na letní sezónu

Příspěvek od Pajousek »

pawlis1521 píše:
naroznej píše:Chtěl bych se zeptat , letos poprvé v životě využiji služeb TVS a zde jsem se dočetl , že TVS si pronajal nějaká stará letadla odněkud z východu. Jsou tato letadla alespoň po technické stránce v pořádku ? Ono když se řekne 20 let starý stroj , provozovaný leteckou společností , pocházející ze země bývalého SSSR... trochu cítím nepříjemné mrazení v zádech.


V dnešní době musí být všechna letadla v Evropě v technicky dobrém stavu, jinak by se ani nedostaly do vzduchu. Letadla půjčená z Lotyšska a Litvy, i když už mají něco za sebou, tak nejsou výjimkou. Určitě bych se nebál. ;-)


už jsem měl tu čest u TVS letět 2krát s těmito stroji.
Jsou úplně normální, jako všechny ostatní, avšak to pohodlí a např. airshow tam chybí :(


Odpovědět