Změna palubních služeb Travel Service

Odpovědět
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Fabo »

prodejce píše:
HighFlyer píše:Pokousis se zalozit nove vlakno na jine tema?


Ne.


Domnivam se, ze ano (byt neumyslne). Diskuzi na tema naklady vozeni nabidky palubniho prodeje a obetovane prilezitosti palubniho prodeje (toho sameho i jineho) sme prozatim, nemylim-li se, nemeli.


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od MarcosFT »

JackBrno píše:'Vybrala sis ale trochu špatný server, protože tady jsou lidé s poněkud většími zkušenostmi a přehledem, takže fakt brečíš na špatném hrobě ;)
:D :D :D haha made my day, sorry, ale myslim, ze zrovna tady az na par prispivajicich cestnych vyjimek jsou lidi radi za ten charter a letet se sitovym dopravcem je pro ne svatek, ale ok...

Ja dekuji za zpravu, k TVS jsem nic spatneho nikdy nemel, de facto bych rekl to stejne, co LKPRak ve svem poslednim reportu. Podle me Cosmopolitan, jak uz zde nekolik lidi reklo, dostava TVS zdarma ci si za to nechava dokonce zaplatit stejne jako Jancura za MF Dnes atp. A pridam se i k dalsim, je to sice hnus, nedat ani kelimek vody, ale kazdy jde po penezich, stejne tak jako aerolinky a lepsi prodat vodu za xx par lidem nez ji rozdat zadarmo a prodelat na tom.

klojM
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 26. 08. 2011, 23:04
Oblíbené typy letadel: De Havilland DH-106 Comet 4C
Lockheed L-1049F Super Constellation
Tupolev Tu-114
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPR
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od klojM »

Po přečtení některých příspěvků v tomto vlákně jsem asi jediný, kdo byl se službami TVS spokojen :) Při letu PRG-RMF jsem nemohl palubnímu personálu vůbec nic vytknout: skvělá chutná teplá večeře (vepřové se smetanovou omáčkou, indiánská rýže), studený nápoj zdarma (cola, fanta, sprite, voda) a pokud chtěl někdo později dolít, tak ochotně buď fantu nebo vodu. Prodej dalšího zboží pak normální, kdo nevydržel bez kávy nebo dalšího jídla čtyři a půl hodiny, tak si to prostě dokoupil. Zpáteční let RMF-PRG opět skvělé služby a skvělá teplá večeře (vepřové výpečky, špenát, bramborový knedlík). Jediné, co mě mrzelo, že při letech zpět do EU se neprodávají cigarety, které jsou ve vzduchu výrazně levnější :), ale za to TVS nemůže :) Pozn.: já ani nikdo z rodinných příslušníků nejsme zaměstnanci Travel Service/Smartwings :D

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Petr31 »

klojM píše:Po přečtení některých příspěvků v tomto vlákně jsem asi jediný, kdo byl se službami TVS spokojen :) Při letu PRG-RMF jsem nemohl palubnímu personálu vůbec nic vytknout: skvělá chutná teplá večeře (vepřové se smetanovou omáčkou, indiánská rýže), studený nápoj zdarma (cola, fanta, sprite, voda) a pokud chtěl někdo později dolít, tak ochotně buď fantu nebo vodu. Prodej dalšího zboží pak normální, kdo nevydržel bez kávy nebo dalšího jídla čtyři a půl hodiny, tak si to prostě dokoupil. Zpáteční let RMF-PRG opět skvělé služby a skvělá teplá večeře (vepřové výpečky, špenát, bramborový knedlík). Jediné, co mě mrzelo, že při letech zpět do EU se neprodávají cigarety, které jsou ve vzduchu výrazně levnější :), ale za to TVS nemůže :) Pozn.: já ani nikdo z rodinných příslušníků nejsme zaměstnanci Travel Service/Smartwings :D



...já se připojím s krátkým hlášením, jak to vypadalo nedávno na kratším letu TVS (pod 3 hodiny, tedy občerstvení pouze za vlastní) na letu LKPR - LGKF a zpět:

1.8. LKPR - LGKF, B737 OK-TVM
Zpoždění na odletu 25minut, zpoždění na příletu 20minut, holding zaviněn provozem na malém letišti.Letadlo čisté, posádka pohodová, ochotná a profesionální, rád jsem jim napsal pochvalu a po příletu s dětmi pozdravil posádku v kokpitu.Jo a denní tisk zdarma k dispozici.


8.8. LGKF - LKPR, B737 OK-TVO. tedy "hornický logojet" :lol:
Zpoždění na odletu 10minut, přílet do Prahy na čas.Jediný malý problém způsoben línými bagážníky Menzies na LKPR, takže jsme na zavazadla počkali asi 30minut, vlastně stejně jako na LGKF. Letadlo čisté, posádka opět ochotná a profesionální, denní tisk zdarma k dispozici.

Oba lety pohodové, bez nejmenších problem, težko říct, co by chtěl nějký hnidopich najít? Chápu, že místní "sluníčkáře", kteří při vyslovení zaklínadla TVS vidí rudě nepotěším, ale není důvod, proč s nimi neletět znova.

V obou případech nebyl nejmenší problém si do letadla vzít vlastní občerstvení / případně koupené na letišti.
A stejně jako předřečník dodávám:
Pozn.: já ani nikdo z rodinných příslušníků nejsme zaměstnanci Travel Service/Smartwings...:lol:

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

TVS je v pohode aerolinka, keď je správna konštelácia hviezd, mám minimálne nároky a trafim správnu posádku. Akonáhle niečo z toho nie je, začína sa let meniť na utrpenie... Staci, keď má let meškanie a človek sa domáha veci na ktoré má nárok, ako je TVS k dispozicii..


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Musím se smát když personál TVS po přistání volí obvyklou formulku Děkujeme že jste si pro dnešní let vybrali společnost TVS....Tak rád bych si vybral pro dovolenou s CK jinou ale ono to nějak nejde:-) A prosím neargumentujte že mohu letět kamkoli sám s jinou společností bez CK, to je příliš laciný:-)

kocour65
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 101
Registrován: 07. 10. 2008, 00:37
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od kocour65 »

když jsi trouba tak nic po pristani jiného neuslysis - a nezapomen zatleskat při kontaktu se zemi

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:A prosím neargumentujte že mohu letět kamkoli sám s jinou společností bez CK, to je příliš laciný:-)

Laciný, ale pravdivý. Nadávat na TVS a pořád s nimi dobrovolně lítat, je prostě stupidita a shazuješ se tady tím...

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Marty-t »

Co já osobně nechápu je proč téměř monopolní TVS nechápe, jak moc si nejlacinější bagetou a vodou za 50 kč nasírá hodně cestujících. Zřejmě nepochopili, že maximalizací zisku na úkor spokojenosti svých zákazníků nemůžou být dlouhodobě úspěšní. To, že zatím jsou, za to může jejich monopol. Dokud bude TVS téměř monopolní, řada lidí to zkousne a poletí s nima znovu. Protože jen málo lidí z Česka je "odvážných" letět s německou nebo rakouskou cestovkou z VIE, DRS, NUE... Tam sice mnohdy narazí taky na "hladolet" ale aspoň s rozumnou nabídkou občerstvení když jim zrovna dítě řve, že právě dostalo hlad - viz. např. http://www.sunexpress.com/images/storie ... _xg_16.pdf

Spousta lidí i tak raději dovolenou řeší individuálně - třeba s Ryanem z BTS - aneb proč je na letech z BTS z poloviny koupáků slyšet čeština ? Protože individuálové z Česka zatím mají smůlu - chartery prodává jen TVS a jiné low costy nebo linky z ČR k moři bez přestupu téměř neznám.

Jenže to se může velmi rychle změnit. Německé CK najdou díru na trhu a zorganizují si odlety z PRG se svými dopravci nebo Ryan/Wizz nadhodí pár zajímavých low cost destinací a u TVS se můžou hodně divit. I kdyby v reakci na konkurenci znovu zavedli občerstvení zdarma, setrvačnost ve volbě "nohama" se najdenou může dost jasně projevit...

Na druhou stranu musím k TVS říct, že doby temna kdy jim chyběla letadla a velmi často lítala s mnohahodinovými sekerami jsou pryč takže se na ně dá lépe spolehnout. Aneb kdo přistoupí na jejich hru - nejezte a nepijte za letu nebo si dopředu objednejte za příplatek řízečky s nimi být spokojený může - tu obrovskou nabídku destinací, včetně nabídky mimopražských letišť asi jen tak nikdo jiný nenahradí...

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Pro Džeka z Brna a kočičáka 65 proč mě ve své bezbřehé aroganci napadáte za vyslovení názoru
:-((

Křižík
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 27. 12. 2015, 19:38
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Křižík »

Zdenda: protože to je tady bohužel normální. Opovažte se tady si na něco stěžovat! Sem totiž zřejmě chodí většinou jen namachrovaní týpci, a co ti řeknou, howgh, to je svatá pravda :( Čest světlým výjimkám. Hlavně se neopovažujte si tady stěžovat na něco tak malicherného, jako je prodávané občerstvení...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od firefly »

Tak to si tedy dovolím nesouhlasit!! Za ty roky, co sem chodím, se mi nestalo, že by se ke mě někdo choval "namachrovaně". :wtf: :wtf: :wtf: :crazy: :crazy: .

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Pro Džeka z Brna a kočičáka 65 proč mě ve své bezbřehé aroganci napadáte za vyslovení názoru
:-((

Protože mi prostě připadá naprosto stupidní nadávat na TVS a při tom s nimi dobrovolně létat, sorry :) Jiných možností je dost a ne že ne. Navíc tady doteď nikdo z těch nadávajících nebyl schopen napsat, v čem je TVS horší, než jiné evropské charterovky...

Křižík
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 27. 12. 2015, 19:38
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Křižík »

No, i když - Zdenda - co vy se divíte, když sám jste tady jeden z těch největších prudičů... Viz o pár stránek dříve, ve stejném tématu. Vy si tak zrovna máte na co stěžovat, že se k vám někdo nechová slušně. Vy se k druhým nechováte slušně! A neváháte ještě vyhledávat, na jaké jiné stránky jsem svůj příspěvek ještě napsala, a chodíte prudit i tam. Snažíte se zesměšňovat ostatní a ponižovat je tím, že jim komolíte nicky či je přejmenováváte. Vy jste ten poslední, kdo si může stěžovat na špatné chování!

JackBrno: že nikdo nebyl schopen napsat, v čem je TVS horší než jiné evropské charterovky? Já jsem vám to tu napsala:

Kupovala jsem letenky s Norwegian do Norska. Doba letu 2 hodiny, cena kolem 4.000,-Kč bez kufru jen s příručním zavazadlem 10kg, doplatek na zavazadlo 20kg je 17E, takže celková cena cca 4.500,-Kč. Bezplatné wifi, možnost koupit si občerstvení. Letenka Praha - Dubrovnik: doba letu je o 10-20min. kratší, letenky se SmartWings cca 5.900,-Kč, letenky s ČSA cca 6.400,-Kč, a to cestující leckdy ani netuší, že poletí sdílenou linkou, wifi žádné, nabídka občerstvení tragická, příruční zavazadlo 5kg (tj. poloviční oproti Norwegian), odbavené 15kg, příplatek za každé kilo nadváhy 160,-Kč/kg, takže když to porovnám, tak by mne ta letenka s 20kg kufrem vyšla na 7.500,- u charteru, ČSA už raději ani nepočítám. U Norwegian stojí celý kufr o váze 20kg míň než pětistovku, u českého přepravce dáte jen za 5kg nadváhu (z 15kg na 20kg, když si budete chtít těch 5 kilo dokoupit) 800,-Kč za jednu cestu, takže celkem navíc 1.600,-Kč k letence, a to pořád mám ještě jen poloviční příruční zavazadlo. Takže za srovnatelné služby na o trochu kratší cestě do Chorvatska dám společnosti Travel Service skoro 2x tolik peněz za letenku než Norwegian za o trochu delší let do Osla, ale jak jste napsal, nadávat na TS je móda, no jo... Ta drahá bageta z nekvalitních surovin, to byla jen poslední kapka...
Naposledy upravil(a) Křižík dne 29. 08. 2016, 08:58, celkem upraveno 1 x.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Praveze to tu zaznelo uz velakrat- je to presne ta nevyrovnanost sluzieb, niektore posadky su celkom ochotne a ine maju cestujucich uplne v pecku. Clovek tak kupuje macku vo vreci, lebo nevie co dostane. Dalej maju horsiu ponuku na palube a oproti niektorym aerolinkam aj seat pitch. Aku alternativu ma clovek, ktory neovlada iny jazyk ako cestinu max rustinu, nema cas cestovat na letisko v D/AT/SK a tak leti s ceskou CK?


Odpovědět