Změna palubních služeb Travel Service

Odpovědět
robint
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 21. 02. 2010, 21:49
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od robint »

Standartní charter s Condor/Thomas Cook
https://www.condor.com/us/fly-enjoy/on- ... lights.jsp

Ať mi někdo ještě chvíli tvrdí že nabídka TVS/SW je v pořádku a že jim na zákaznících záleží .... [-X


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Pozor! Tady se služby TS musí jen chválit! Jimak Vás fanatičtí zastránci těchto "aerolinii" prohlásí za lháře:-) mmch. s Condorem snad 10x v economy a vždy OK

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

aviatic píše:
zdenda píše:
Globik píše:Já si tedy jako prototyp zoufalství nepředstavuju firmu, která permanentně roste už několik desetiletí.

To roste ale za jakou cenu? Osekavani nakladu na ukor cestujících a jejich pohodlí da-li se to tak vubec nazvat? Kdyz neni mozno si pri cestě na dovolenou si vybrat jineho dopravce? Sorry nepřesvědčils me...

Budu oponovat - kolem hranic ČR je v dosahu několik letišť ať už v Polsku,Rakousku či v Německu odkud můžeš v pohodě letět s alternativní společností kamkoliv je ctěná libost. Možná to máš dokonce blíž než do Prahy,to podle toho kde bydlíš. A pokud jsi pražák,tak v DRS nebo v MUC jsi za rozumnou dobu vlakem.

To taky už léta dělám že lítám z Vídně s jinými společnostmi do destinací co líta slavný TS (např. AYT apod.).

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Fabo »

robint píše:Standartní charter s Condor/Thomas Cook
https://www.condor.com/us/fly-enjoy/on- ... lights.jsp

Ať mi někdo ještě chvíli tvrdí že nabídka TVS/SW je v pořádku a že jim na zákaznících záleží .... [-X


A tim odkazem na Condori Buy on Board produkt jsi chtel dokazat... co presne?

btw. treba tuiFly ma BoB service taky. A taky lita 737 priskoky (AMS-HRG-ZNZ kuprikladu). Do Dakaru mi zase cestovka nabizela let s Transavii.
(to jen k tomu, ze "tohle muze byt jen v Cesku")

robint
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 21. 02. 2010, 21:49
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od robint »

Fabo píše:
robint píše:Standartní charter s Condor/Thomas Cook
https://www.condor.com/us/fly-enjoy/on- ... lights.jsp

Ať mi někdo ještě chvíli tvrdí že nabídka TVS/SW je v pořádku a že jim na zákaznících záleží .... [-X


A tim odkazem na Condori Buy on Board produkt jsi chtel dokazat... co presne?

btw. treba tuiFly ma BoB service taky. A taky lita 737 priskoky (AMS-HRG-ZNZ kuprikladu). Do Dakaru mi zase cestovka nabizela let s Transavii.
(to jen k tomu, ze "tohle muze byt jen v Cesku")


Pouze ukázat rozdíl mezi možností objednat si jídlo na palubu TVS/SW a jiného Evropského dopravce .... fotky z nabídky TVS/SW už tady proběhly


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Globik »

jencik píše:A keď sa už pýtaš v čom je ten rozdiel, TVS stále nemá OLCI mimo SW, na palubnom občerstvení šetria a ako píšem vyššie, tá konštatnost výkonov im chýba.

Když jsem letěl s AB jako součást zájezdu, také nešel udělat OLCI. Nápoje OK, ale jidlo na skoro sestihodinovem letu hodně mizerná bageta, lepší bych koupil na cestě na letiště v jakémkoli supermarketu. Jedna CC moc mila, druhá neuvěřitelně protivna. V čem tedy byl AB lepší než TVS?

krtecek08
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 03. 06. 2015, 21:02
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od krtecek08 »

Jenom malá poznámka k tomu, že si lidé servis na palubu odmítají připlatit. Do nedávna si šlo zakoupit občerstvení navíc předem pouze při zakoupení cesty přes CK (ano už to jde i napřímo, ale komfort nákupu už tu proběhl). A když človek zjisti, že některé renomované CK dokážou cenu občerstvení oproti cene SW navíc navýšit o cca 50%, tak mě přejde chut si to objednávat. Objednáváme si pokaždé, ale pokud to jen trochu jde, tak se CK snazim obehnout. Ale když mám letenku přes CK, tak zase nemuzu objednat napřímo. Trošku kocourkov. Jasne mohou tu opět zaznit nazory, proč tedy cestuju s CK. Věřte, že jsme byli i bez ní, ale na klasické koupácké dovolené (válecí s veškerým servisem v hotelu) se na lepší cenu bez CK proste nedostanete, množstevní slevy CK jjsou proste takove, ze i pri objednání pomalu rok předem přímo v hotelu (kde už jsme navíc byli) mi vyjde na rodinu cena min. o cca 10tis. drazší než při využití CK (a jejich slev na hotel a letenku). No a o tom, že se nám při návratu do ČR již v pulce letu (min. hodku před přistáním) stalo, že letušky odmítli prodat pití, že mají už spočítanou kasu a radši donesly 2 kalíšk vody zdarma, o tom se snad vyjadřovat nebudu. Případně, že už proste v pulce letu polovina věcí není..... to se pak těžko kupuju.

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

krtecek08 píše:Jenom malá poznámka k tomu, že si lidé servis na palubu odmítají připlatit. Do nedávna si šlo zakoupit občerstvení navíc předem pouze při zakoupení cesty přes CK (ano už to jde i napřímo, ale komfort nákupu už tu proběhl). A když človek zjisti, že některé renomované CK dokážou cenu občerstvení oproti cene SW navíc navýšit o cca 50%, tak mě přejde chut si to objednávat. Objednáváme si pokaždé, ale pokud to jen trochu jde, tak se CK snazim obehnout. Ale když mám letenku přes CK, tak zase nemuzu objednat napřímo. Trošku kocourkov. Jasne mohou tu opět zaznit nazory, proč tedy cestuju s CK. Věřte, že jsme byli i bez ní, ale na klasické koupácké dovolené (válecí s veškerým servisem v hotelu) se na lepší cenu bez CK proste nedostanete, množstevní slevy CK jjsou proste takove, ze i pri objednání pomalu rok předem přímo v hotelu (kde už jsme navíc byli) mi vyjde na rodinu cena min. o cca 10tis. drazší než při využití CK (a jejich slev na hotel a letenku). No a o tom, že se nám při návratu do ČR již v pulce letu (min. hodku před přistáním) stalo, že letušky odmítli prodat pití, že mají už spočítanou kasu a radši donesly 2 kalíšk vody zdarma, o tom se snad vyjadřovat nebudu. Případně, že už proste v pulce letu polovina věcí není..... to se pak těžko kupuju.

Vidite, a to se tu najdou ti co "sluzby" TVS do krve obhajuji....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:Vidite, a to se tu najdou ti co "sluzby" TVS do krve obhajuji....

Vidíte, a to se najde i takový Zdenda, který TVS kritizuje kde může, ale stejně nakonec sklopí uši a letí s nimi na dovolenou, protože na lepší nemá :D

AnetB
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 30. 04. 2018, 16:35
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od AnetB »

robint píše:Standartní charter s Condor/Thomas Cook
https://www.condor.com/us/fly-enjoy/on- ... lights.jsp

Ať mi někdo ještě chvíli tvrdí že nabídka TVS/SW je v pořádku a že jim na zákaznících záleží .... [-X


Condor je moc fajn, taky mám jen pozitivní zkušenosti a když můžu, letím s nima. :clap: :clap:

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

JackBrno píše:
zdenda píše:Vidite, a to se tu najdou ti co "sluzby" TVS do krve obhajuji....

Vidíte, a to se najde i takový Zdenda, který TVS kritizuje kde může, ale stejně nakonec sklopí uši a letí s nimi na dovolenou, protože na lepší nemá :D

Hochu kdybys vedel co jsem zač, by sis tenhle komentář rad odpustil....

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JiS_Progressus »

zdenda píše:
JackBrno píše:
zdenda píše:Vidite, a to se tu najdou ti co "sluzby" TVS do krve obhajuji....

Vidíte, a to se najde i takový Zdenda, který TVS kritizuje kde může, ale stejně nakonec sklopí uši a letí s nimi na dovolenou, protože na lepší nemá :D

Hochu kdybys vedel co jsem zač, by sis tenhle komentář rad odpustil....

Bojim bojim

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
JackBrno píše:
zdenda píše:Vidite, a to se tu najdou ti co "sluzby" TVS do krve obhajuji....

Vidíte, a to se najde i takový Zdenda, který TVS kritizuje kde může, ale stejně nakonec sklopí uši a letí s nimi na dovolenou, protože na lepší nemá :D

Hochu kdybys vedel co jsem zač, by sis tenhle komentář rad odpustil....

Je mi jedno, co jsi zač, posuzuju podle tvých blábolů tady :)

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Do palubného občerstvenia po novom pribudlo panini (100czk). Akurát som nerozumel konceptu, kedy mali len sunkove bagety a syrové panini, no opačne nie. U CSA majú len bagety, tie stoja 120czk. Tiež mali na oboch letoch problémy s platbami kartou a cestujúcim sa museli ospravedlňovať. Jeden by čakal nejakú konzistenciu, ale je to guláš.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:Do palubného občerstvenia po novom pribudlo panini (100czk). Akurát som nerozumel konceptu, kedy mali len sunkove bagety a syrové panini, no opačne nie. U CSA majú len bagety, tie stoja 120czk. Tiež mali na oboch letoch problémy s platbami kartou a cestujúcim sa museli ospravedlňovať. Jeden by čakal nejakú konzistenciu, ale je to guláš.

Koukám, že i druhý TVS "hejtr" jencik s nimi v klidu litá, takže to asi není tak strašné a TVS se o byznys nemusí bát :D


Odpovědět