Změna palubních služeb Travel Service

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Globik »

Petr31 píše: Jenže koupáci by chtěli na palubě všechno zadarmo, přestože za dovču z kapsy zaplatí desetitisíce...a vo vo votom to všechno je :lol:

Není. Koupáci by chtěli na palubě vše zadarmo, i když v lastu zaplatí 4.999 Kč.
(Je mi jasně, žes to asi myslel trochu jinak, než já.)


jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

No neviem, pokiaľ nechcem šalát, tak si môžem objednať plato tortil croissantov rizeckov a položiť si otázku, prečo si mám sám objednať porciu pre 4 ľudí. Pokiaľ je na výber skutočne len jedno teplé jedlo, tak ponuja sa dá hodnotiť stručne=zúfalá. Že sa na to kdesi musím preklíkat v babylone blbosti je len detail. A že si to ľudia neobjednavaju, ani sa im človek nečuduje.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Globik »

jencik píše: tak ponuja sa dá hodnotiť stručne=zúfalá.

Jsem rád, že česká letecká společnost má gastronomickou nabídku lepší, než kterákoli jiná aerolinka na světě. To se totiž asi překonat nedá.
https://www.i60.cz/clanek/detail/17422/ ... vi-zoufaly

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Globik píše:
jencik píše: tak ponuja sa dá hodnotiť stručne=zúfalá.

Jsem rád, že česká letecká společnost má gastronomickou nabídku lepší, než kterákoli jiná aerolinka na světě. To se totiž asi překonat nedá.
https://www.i60.cz/clanek/detail/17422/ ... vi-zoufaly

Travel servis je prototypem zoufalstvi v letecke preprave:-((

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
Globik píše:
jencik píše: tak ponuja sa dá hodnotiť stručne=zúfalá.

Jsem rád, že česká letecká společnost má gastronomickou nabídku lepší, než kterákoli jiná aerolinka na světě. To se totiž asi překonat nedá.
https://www.i60.cz/clanek/detail/17422/ ... vi-zoufaly

Travel servis je prototypem zoufalstvi v letecke preprave:-((

Zdenda je prototypem lháře...


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Globik »

zdenda píše:
Globik píše:
jencik píše: tak ponuja sa dá hodnotiť stručne=zúfalá.

Jsem rád, že česká letecká společnost má gastronomickou nabídku lepší, než kterákoli jiná aerolinka na světě. To se totiž asi překonat nedá.
https://www.i60.cz/clanek/detail/17422/ ... vi-zoufaly

Travel servis je prototypem zoufalstvi v letecke preprave:-((

Já si tedy jako prototyp zoufalství nepředstavuju firmu, která permanentně roste už několik desetiletí.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

=)) =)) :)) :)) :)) :)) =)) =)) =)) Ten bol dobry

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Globik píše:
zdenda píše:
Globik píše:Jsem rád, že česká letecká společnost má gastronomickou nabídku lepší, než kterákoli jiná aerolinka na světě. To se totiž asi překonat nedá.
https://www.i60.cz/clanek/detail/17422/ ... vi-zoufaly

Travel servis je prototypem zoufalstvi v letecke preprave:-((

Já si tedy jako prototyp zoufalství nepředstavuju firmu, která permanentně roste už několik desetiletí.

To roste ale za jakou cenu? Osekavani nakladu na ukor cestujících a jejich pohodlí da-li se to tak vubec nazvat? Kdyz neni mozno si pri cestě na dovolenou si vybrat jineho dopravce? Sorry nepřesvědčils me...

aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od aviatic »

zdenda píše:
Globik píše:
zdenda píše:Travel servis je prototypem zoufalstvi v letecke preprave:-((

Já si tedy jako prototyp zoufalství nepředstavuju firmu, která permanentně roste už několik desetiletí.

To roste ale za jakou cenu? Osekavani nakladu na ukor cestujících a jejich pohodlí da-li se to tak vubec nazvat? Kdyz neni mozno si pri cestě na dovolenou si vybrat jineho dopravce? Sorry nepřesvědčils me...

Budu oponovat - kolem hranic ČR je v dosahu několik letišť ať už v Polsku,Rakousku či v Německu odkud můžeš v pohodě letět s alternativní společností kamkoliv je ctěná libost. Možná to máš dokonce blíž než do Prahy,to podle toho kde bydlíš. A pokud jsi pražák,tak v DRS nebo v MUC jsi za rozumnou dobu vlakem.

robint
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 21. 02. 2010, 21:49
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od robint »

Hmmm mobilni aplikace nenabizi ani nahled jak to vypada a kolik to stoji ... velka vyzva si teda neco objednat .... oni jakoby necheli at ti lidi si neco objednaji ... museli by asi pridat na mzdach palubnimu personalu
Přílohy
1C7C13C1-5379-4889-B90D-39004CD47CB5.png

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Vacsina palubneho personalu su studenti a studentky, ktori to maju ako brigadu a tak to aj vyzera. Mozes narazit na solidnu posadku aj ludi, ktori tomaju totalne na haku, zatiahnu sa v galley a na cestujucich prdia

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od rpet »

zdenda píše:...Kdyz neni mozno si pri cestě na dovolenou si vybrat jineho dopravce?...


jen se zeptám: to, že v ČR není jiný letecký charterový dopravce, je vina TS, cestovních kanceláří, nebo zákazníků?

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

jencik píše:Vacsina palubneho personalu su studenti a studentky, ktori to maju ako brigadu a tak to aj vyzera. Mozes narazit na solidnu posadku aj ludi, ktori tomaju totalne na haku, zatiahnu sa v galley a na cestujucich prdia

Proč lžeš? Ty máš přístup do interních materiálů TVS, že víš jakou část zaměstnanců tvoří brigádníci??? A tys letěl většinou jejich letů, že můžeš obecně tvrdit, jak to vypadá? Mimochodem, kdybys zkusil použít mozek, tak by ti došlo, že brigádníky berou pouze pro letadla, která si pronajímají na sezónu, pro vlastní letadla mají samozřejmě vlastní posádky. A i u těch pronajatých je vždy minimálně vedoucí kabiny vlastní zaměstnanec, přičemž ti brigádníci jsou víceméně stejní každý rok, takže to nejsou lidi z ulice. Tak tady prosíme přestaň plácat ty svoje nesmysly o většině letů na základě toho, žes letěl s TVS jednou na dovolenou...
Naposledy upravil(a) JackBrno dne 28. 01. 2018, 08:16, celkem upraveno 3 x.

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:To roste ale za jakou cenu? Osekavani nakladu na ukor cestujících a jejich pohodlí da-li se to tak vubec nazvat? Kdyz neni mozno si pri cestě na dovolenou si vybrat jineho dopravce? Sorry nepřesvědčils me...

Schválně, za jakou cenu? Co konkrétně mají horší, než jiné charterovky v Evropě?

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Zaujímavé, sám nevieš ako to je, ale už tvrdíš, že klamem. Ale musím ťa sklamať, brigádnikov bude viac ako potreba na prenajaté lietadlá, tak isto nemáš pravdu, že všetci už na podobnej pozícii pracovali, bežne prekračuje počet nováčikov 50% a keď sa pýtaš na tu kvalitu, toto mi potvrdili samotní bývali zamestnanci TVS, že úroveň poskytovaných služieb na palube nie je rovnaká. Zvyšné informácie mám od dobre informovaného zdroja blízkeho výberovým konaniam na podobné pozície nielen u TVS. A keď sa už pýtaš v čom je ten rozdiel, TVS stále nemá OLCI mimo SW, na palubnom občerstvení šetria a ako píšem vyššie, tá konštatnost výkonov im chýba.


Odpovědět