Změna palubních služeb Travel Service

Odpovědět
Paul1
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 228
Registrován: 23. 01. 2016, 17:44
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Paul1 »

Petr31 píše:
Paul1 píše:Hm,tři letadla naráz s určitými potížemi...ale jak by řekl Jack, to se stává běžně i jiným charterům :D


..stát se to samozřejmě může. Ale jsou i letecké společnosti z vyspělých zemí, kteří cestující vozí rovnou do nebe....RIP
https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Germanwings_9525
Kdo by to byl do dceřinky Lufthansy řekl, že? A pro nevěřící Tomáše dodám, že onoho pilota vycvičila letecká škola Lufthansy. Jak se něco takového může stát....a v Německu?

Bože bože....letadlo je stroj a poruchy jsou normální, letecké společnosti si nevybírají. Problém je ta zpropadeně úspěšná TVS, to místní sluníčkoví nýmandi nemůžou pořád pochopit, takže tady zase budou plivat špínu na TVS aspoň týden. Předpokládám, že v ruce žmoulají poukaz na letní dovolenou s nějakou cestovkou a hádejte kdo bude dopravce.....no přece TVS....tak snad je na letišti nikdo nepozná :lol: :lol: :lol:


Jistě u jednoho letadla v jeden den se to stát může, ale rovnou tři naráz, to už tak běžný není. Úspešnost TVS je mi u zadku, já se starám jen o to, abych byl úspěšný sám. 5 let už s nimi na dovolenou nelétám, to jen pro ujasnění.

Úpřímně jsem čekal, kterej zoufalec v této diskuzi nadhodí jako první nehodu Germanwings, gratuluji.

Docela by mě zajímalo (nedejbože, že bych to někomu přál), jakou obhajobu byste tady konkrétně vy dva s Jackem převáděli, kdyby spadlo nějaký letadlo TVS.


zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Globik píše:
prodejce píše:
Globik píše:Vždyť se tu o tom píše už víc než hodinu :D


...a čekají nás k tomu obvyklé hádky zde na fóru a obvyklé plačky cesťáků (kolapsy, děti bez pití, důchodci bez léků a bez informací :) ... no prostě začalo léto jak má být!!!

A ještě tu máme jenciky a zdendy, kteří srovnávají plánovanou a nahlášenou výluku na železnici s přetíženým leteckým provozem o prázdninách v době obrovské celosvětové konjunktury.

Me si do huby neber,jasny?

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zbozivulekral »

zdenda píše:
Globik píše:
prodejce píše:
...a čekají nás k tomu obvyklé hádky zde na fóru a obvyklé plačky cesťáků (kolapsy, děti bez pití, důchodci bez léků a bez informací :) ... no prostě začalo léto jak má být!!!

A ještě tu máme jenciky a zdendy, kteří srovnávají plánovanou a nahlášenou výluku na železnici s přetíženým leteckým provozem o prázdninách v době obrovské celosvětové konjunktury.

Me si do huby neber,jasny?


Jo! Bacha na Zdendu! BU BU BU :))

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od marthym »

Děkuji za první, jedinou relevantní odpověď - ona totiž není sranda sehnat (si) hotel o půlnoci na začátku prázdnin. Ale třeba si poslat pro S-class a ubytovat se v Amírandes *****... Proč ne :D

To další je zbytečné. Každý na to má svůj názor a těžko mu vnutíme/vnutíte jiný :!: A ono je to vlastně dobře - tedy pokud to nezajde do vulgarit a urážek 8)

PS: Travel Service měl velké problémy i před startem prázdnin v Antalyi, byť šlo o letadlo maďarské filiálky (jako náhrada přiletěl český stroj). Viz AV herald.

Fanda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 173
Registrován: 19. 03. 2007, 23:33
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Fanda »

prodejce píše:
...a čekají nás k tomu obvyklé hádky zde na fóru a obvyklé plačky cesťáků (kolapsy, děti bez pití, důchodci bez léků a bez informací :) ... no prostě začalo léto jak má být!!!

Myslim, ze ironizovat nasranost a zklamani lidi, co odleteli na dovolenou s vice nez 24hodinovym zpozdenim, neni uplne na miste. I když na druhou stranu verim, ze nekterym to az tak vadit nebude, protoze s odskodnenim ji budou mit skoro zadarmo.


marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od marthym »

On zřejmě prodejce: 1) nemá děti, 2) nebyl na letišti v HER v noci (já díky bohu taky ne, přes den to stačilo).

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

Fanda píše:
prodejce píše:
...a čekají nás k tomu obvyklé hádky zde na fóru a obvyklé plačky cesťáků (kolapsy, děti bez pití, důchodci bez léků a bez informací :) ... no prostě začalo léto jak má být!!!

Myslim, ze ironizovat nasranost a zklamani lidi, co odleteli na dovolenou s vice nez 24hodinovym zpozdenim, neni uplne na miste. I když na druhou stranu verim, ze nekterym to az tak vadit nebude, protoze s odskodnenim ji budou mit skoro zadarmo.

Proste TVS ve sve kazdorocni parádě. Nikdy vice s touto parodii na seriozni leteckou spolrcnost:-(

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od zdenda »

zbozivulekral píše:
zdenda píše:
Globik píše:A ještě tu máme jenciky a zdendy, kteří srovnávají plánovanou a nahlášenou výluku na železnici s přetíženým leteckým provozem o prázdninách v době obrovské celosvětové konjunktury.

Me si do huby neber,jasny?


Jo! Bacha na Zdendu! BU BU BU :))

Blbe....

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

zdenda píše:
Fanda píše:
prodejce píše:
...a čekají nás k tomu obvyklé hádky zde na fóru a obvyklé plačky cesťáků (kolapsy, děti bez pití, důchodci bez léků a bez informací :) ... no prostě začalo léto jak má být!!!

Myslim, ze ironizovat nasranost a zklamani lidi, co odleteli na dovolenou s vice nez 24hodinovym zpozdenim, neni uplne na miste. I když na druhou stranu verim, ze nekterym to az tak vadit nebude, protoze s odskodnenim ji budou mit skoro zadarmo.

Proste TVS ve sve kazdorocni parádě. Nikdy vice s touto parodii na seriozni leteckou spolrcnost:-(

Jasný, naštěstí žádné jiné charterovce se závady nestávají :D Nepřipadáš si už trapně? No asi ne, ale měl bys ;)

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

Paul1 píše:
Petr31 píše:
Paul1 píše:Hm,tři letadla naráz s určitými potížemi...ale jak by řekl Jack, to se stává běžně i jiným charterům :D


..stát se to samozřejmě může. Ale jsou i letecké společnosti z vyspělých zemí, kteří cestující vozí rovnou do nebe....RIP
https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Germanwings_9525
Kdo by to byl do dceřinky Lufthansy řekl, že? A pro nevěřící Tomáše dodám, že onoho pilota vycvičila letecká škola Lufthansy. Jak se něco takového může stát....a v Německu?

Bože bože....letadlo je stroj a poruchy jsou normální, letecké společnosti si nevybírají. Problém je ta zpropadeně úspěšná TVS, to místní sluníčkoví nýmandi nemůžou pořád pochopit, takže tady zase budou plivat špínu na TVS aspoň týden. Předpokládám, že v ruce žmoulají poukaz na letní dovolenou s nějakou cestovkou a hádejte kdo bude dopravce.....no přece TVS....tak snad je na letišti nikdo nepozná :lol: :lol: :lol:


Jistě u jednoho letadla v jeden den se to stát může, ale rovnou tři naráz, to už tak běžný není. Úspešnost TVS je mi u zadku, já se starám jen o to, abych byl úspěšný sám. 5 let už s nimi na dovolenou nelétám, to jen pro ujasnění.

Úpřímně jsem čekal, kterej zoufalec v této diskuzi nadhodí jako první nehodu Germanwings, gratuluji.

Docela by mě zajímalo (nedejbože, že bych to někomu přál), jakou obhajobu byste tady konkrétně vy dva s Jackem převáděli, kdyby spadlo nějaký letadlo TVS.

Jenže ony TVS letadla nepadají. Jedním z důvodu je to, že i při malé závadě raději neletí, než by riskovali. A ano, náhoda je blbec a někomu se porouchaji letadla s týdenním odstupem, někomu holt se to stane u tří za jeden den. Kdybys měl pocit, že poruchy u TVS jsou výjimkou, tak se podívej na avherald.com ;)

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: RE: Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:
Paul1 píše:
Petr31 píše:
..stát se to samozřejmě může. Ale jsou i letecké společnosti z vyspělých zemí, kteří cestující vozí rovnou do nebe....RIP
https://cs.wikipedia.org/wiki/Let_Germanwings_9525
Kdo by to byl do dceřinky Lufthansy řekl, že? A pro nevěřící Tomáše dodám, že onoho pilota vycvičila letecká škola Lufthansy. Jak se něco takového může stát....a v Německu?

Bože bože....letadlo je stroj a poruchy jsou normální, letecké společnosti si nevybírají. Problém je ta zpropadeně úspěšná TVS, to místní sluníčkoví nýmandi nemůžou pořád pochopit, takže tady zase budou plivat špínu na TVS aspoň týden. Předpokládám, že v ruce žmoulají poukaz na letní dovolenou s nějakou cestovkou a hádejte kdo bude dopravce.....no přece TVS....tak snad je na letišti nikdo nepozná :lol: :lol: :lol:


Jistě u jednoho letadla v jeden den se to stát může, ale rovnou tři naráz, to už tak běžný není. Úspešnost TVS je mi u zadku, já se starám jen o to, abych byl úspěšný sám. 5 let už s nimi na dovolenou nelétám, to jen pro ujasnění.

Úpřímně jsem čekal, kterej zoufalec v této diskuzi nadhodí jako první nehodu Germanwings, gratuluji.

Docela by mě zajímalo (nedejbože, že bych to někomu přál), jakou obhajobu byste tady konkrétně vy dva s Jackem převáděli, kdyby spadlo nějaký letadlo TVS.

Jenže ony TVS letadla nepadají. Jedním z důvodu je to, že i při malé závadě raději neletí, než by riskovali. A ano, náhoda je blbec a někomu se porouchaji letadla s týdenním odstupem, někomu holt se to stane u tří za jeden den. Kdybys měl pocit, že poruchy u TVS jsou výjimkou, tak se podívej na avherald.com ;)


...zkušenosti od letectva navíc mluví o tom, že průsery se dějí vždy v sériích :D Zpravidla 3 průsery těsně za sebou, což se přesně stalo. Všichni tady chápeme, že pro koupáky to bylo nepříjemné, ale používat jako relevantní zdroj informací IDěs a Blesk....namotat do toho chladem trpící děti, kolabující důchodce bez léků a ze všeho obvinitˇ(nepřekvapivě a tradičně) TVS, to chce opravdu silný žaludek a zapšklost :crazy: Možná by stálo za to udělat průzkum, kdo a proč kvůli TVS nemůže spát, přičemž průsery jiných ajrolinek ho nechávají klidným...moc by mě to zajímalo.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Neviem aká je tvoja skúsenosť s dôchodcami, ale moja je taká, že bežne neberú lieky pravidelne pokiaľ sa cítia dobre. No len keď ich neberú, tak sa logicky ich stav môže zhoršiť, preto by ma nejaký kolabujuci dôchodca neprekvapil pri hociakej situácii. Navyše letisko typu HER nie je také, kde by človek chcel čakať viac než nutné a verím tomu, že pri dlhšom čakaní už mohla byť deťom zima. Idnes akurát zverejnil pohľad zo strany cestujúcich, ten bude vždy do istej miery subjektívny podobne ako odpoveď TVS, že predsa dostali hotel, evidentne im ten 8h čas strávený na letisku neprišiel dôležitý, no cestujúcimi to evidentne vadilo. Podobné články nájdeš aj v D pri podobných situáciách, médiá radi napíšu o tom,.ako sa aerolinky dokážu vysporiadať s podobnými situáciami. Takže o žiadne spiknutie proti TVS sa nejedná

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od JackBrno »

Mimochodem, letiště v HER je opravdu i pro mě nejhroznější letiště, na kterém jsem kdy byl a to mám nejen řeckých letišť projetých dost a ani ta nejmenší nebyla tak hrozná :) Takže plně chápu, že přečkat tam noc, je horor. Já jsem tam byl jen cca 2x 2 hodiny a ten popis je přesný. Zejména ty toalety byly katastrofální, na pánských z cca 3 mušlí a 3 kabinek fungovala pouze jedna kabinka, vše ostatní zavřeno a zabaleno v igelitu, smrad a špína. Na dámských záchodech nevím, jak přesně, ale vím, že jsem musel z našeho záchodu ženě v dlani donést trochu tekutého mýdla, protože u nich žádné nebylo. Nevěřím akorát moc té zimě, protože pokud si dobře pamatuju, tak klimatizace zrovna moc nefrčela a touto dobou na Krétě asi nebude ani v noci nějak výrazně méně, než 25°C :) Co se týče hotelu, těžko během hodiny v hlavní sezóně sehnat neplánovaně ubytování pro 190 lidí, to by byl zázrak. Chybou je špatná komunikace, ale to je spíš záležitost cestovky. Ta tam má delegáta, aerolinka tam stálé zástupce nemá. A když byl problém u 3 letadel současně, tak cestujícím asi není ani moc co říct, protože nikdo netuší, jak dlouho která oprava potrvá a jak se podaří letadla pak zapojit do provozu, aby co nejefektivněji cesťáky posbírala.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od Petr31 »

JackBrno píše:Mimochodem, letiště v HER je opravdu i pro mě nejhroznější letiště, na kterém jsem kdy byl a to mám nejen řeckých letišť projetých dost a ani ta nejmenší nebyla tak hrozná :) Takže plně chápu, že přečkat tam noc, je horor. Já jsem tam byl jen cca 2x 2 hodiny a ten popis je přesný. Zejména ty toalety byly katastrofální, na pánských z cca 3 mušlí a 3 kabinek fungovala pouze jedna kabinka, vše ostatní zavřeno a zabaleno v igelitu, smrad a špína. Na dámských záchodech nevím, jak přesně, ale vím, že jsem musel z našeho záchodu ženě v dlani donést trochu tekutého mýdla, protože u nich žádné nebylo. Nevěřím akorát moc té zimě, protože pokud si dobře pamatuju, tak klimatizace zrovna moc nefrčela a touto dobou na Krétě asi nebude ani v noci nějak výrazně méně, než 25°C :) Co se týče hotelu, těžko během hodiny v hlavní sezóně sehnat neplánovaně ubytování pro 190 lidí, to by byl zázrak. Chybou je špatná komunikace, ale to je spíš záležitost cestovky. Ta tam má delegáta, aerolinka tam stálé zástupce nemá. A když byl problém u 3 letadel současně, tak cestujícím asi není ani moc co říct, protože nikdo netuší, jak dlouho která oprava potrvá a jak se podaří letadla pak zapojit do provozu, aby co nejefektivněji cesťáky posbírala.


....rozumné slovo,, ale to nikomu nevysvětlíš, ani to nikdo nechce slyšet, protože vezme do ruky smartphone a kliká a hledá, diví se a vzteká, že něco nefunguje..Nevysvětlíš jim, že musí pár hodin počkat, než se dozvědí něco konkrétního. Párkrát jsem kdysi jako dispečer asistoval mechanikovi při odstraňování závady na ploše při průletu a skoro pokaždé to trvalo déle, než by všichni čekali a skoro vždycky nastal nějaký nečekaný zádrhel, většinou to bylo v noci.... :lol: Ale vždycky volal nějaký strašně důležitý nedočkavec a chtěl okamžitě vědět, kdy přesně poletíme:-)) A já mu nemohl říct, že čím častěji bude volat, tím déle to bude trvat. A koordinovat 3 mašiny na zemi, to bylo na dispečinku TVS adrenalinu....klobouk dolů před dispečery.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Změna palubních služeb Travel Service

Příspěvek od jencik »

Veď podobné situácie riešia aj iné európske chartre, tak predsa toto nebude unikátna situácia. Ktovie, kde urobili súdruhovia z USA chybu, keď sa dokázali postarať o vyše 100 zrušených letov počas búrky na ORD. Sťažovať sa, že ľudia volajú,. keď všetci zodpovední hrajú brouka pytlika, to je fakt na smiech, pochopím max u človeka, čo robí na sekcii urgencie dodania podsedakov, tam majú podobný výskyt krízových situácii. Ale nemá cenu riešiť, predsa chyba nie je na strane TVS ani CK.


Odpovědět