Airbus A330 ANO či NE

Odpovědět
Travel
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 29. 04. 2003, 18:32
Stav: Offline

Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od Travel »

Ahoj, jak je to s A330? Dočetl jsem se, že letos opravdu bude, ale nebude nasazena na Karibik. Jaké máte info vy? Díky. :thumbup:


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od flyingblue »

Travel píše:Ahoj, jak je to s A330? Dočetl jsem se, že letos opravdu bude, ale nebude nasazena na Karibik. Jaké máte info vy? Díky. :thumbup:


Nekam ji asi pronajmou. Cesky cestovky prej neprojevily dost nadseni ...

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od CheckFlyer »

Nevíte více o té A330 v Polsku? Létá vůbec někam nebo pro ní nenašli využití?
https://www.planespotters.net/airframe/Airbus/A330/369/C-GTSN-Travel-Service-Poland Nikde žádný nový fotky, provozy, zmínky, nic.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od Lkprak »

CheckFlyer píše:Nevíte více o té A330 v Polsku? Létá vůbec někam nebo pro ní nenašli využití?
https://www.planespotters.net/airframe/Airbus/A330/369/C-GTSN-Travel-Service-Poland Nikde žádný nový fotky, provozy, zmínky, nic.



Létá a celkem dost. Stačí zadat registraci do vyhledávače na FR24 a vyskočí historie letů za posledních pár dnů (i když teď koukám, že naposledy byla ve vzduchu předevčírem).

cddg.png

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od Chovo »

Létá momentálně celkem 6 letů (destinací) týdně pro CK Itaka: Varadero, Holquin a Santa Clara na Kubě, Punta Cana v Dominikánské republice, Zanzibar v Tanzanii a Krabi v Thajsku, vše přímé lety bez plánovaných mezipřistání. Jelikož tyto zájezdy mají délku 11, 12 či 13 dní, není provoz vizuálně tak úplně pravidelný, zítra v 13:00 má odlétat z WAW do Thajska.
Mimochodem, Itaka nabízí na tento odlet dovolené v hotelech 4* už od 2500 PLN na last minute.

Jiná polská CK Rainbow létá mimo jiné i do Colomba na Srí Lance s B737-800 od Travel Service.

Poláci mají ale docela široký výběr letů do exotiky v širokotrupých letadlech, mimo A330 TVS je to B767 od TUI a B787 od LOTu.


CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od CheckFlyer »

Lkprak píše:
CheckFlyer píše:Nevíte více o té A330 v Polsku? Létá vůbec někam nebo pro ní nenašli využití?
https://www.planespotters.net/airframe/Airbus/A330/369/C-GTSN-Travel-Service-Poland Nikde žádný nový fotky, provozy, zmínky, nic.



Létá a celkem dost. Stačí zadat registraci do vyhledávače na FR24 a vyskočí historie letů za posledních pár dnů (i když teď koukám, že naposledy byla ve vzduchu předevčírem).

cddg.png


Díky moc, o této funkci jsem nevěděl.

Chovo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 374
Registrován: 09. 07. 2003, 08:55
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od Chovo »

A330 C-GTSN Travel Service právě odstartoval z Varšavy do Krabi, let TVS7616

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od zdenda »

flyingblue píše:
Travel píše:Ahoj, jak je to s A330? Dočetl jsem se, že letos opravdu bude, ale nebude nasazena na Karibik. Jaké máte info vy? Díky. :thumbup:


Nekam ji asi pronajmou. Cesky cestovky prej neprojevily dost nadseni ...

Ceske cestovky budou radsi litat s TS priskokama:-(

SIMČA1150
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06. 03. 2018, 20:02
Stav: Offline

Re: Airbus A330 ANO či NE

Příspěvek od SIMČA1150 »

Ahoj já se zrovna vrátila z letu touto společností a Airbus A330.
Je neskutečné odkud bere Travel tyto letadla!!!!Vše zničené, potrhané kapsy totálně několik let stará špína v rozích na záchodě. Nechápu že se tam někteří lide šli převléct a dokonce jsem viděla odvážlivce co si tam šli umýt zuby :roll:
Naštěstí jsme měli v polském letu i dvě moooc šikovné české letušky které nám vycházely vstříc.
Hodně mě překvapilo, že na letu trvajícím přes 12 hodin je za půjčení deky a polštářku vyžadovaný poplatek.Ano, dá se říct, že to nikoho nezrujnuje , ale když se to sečte s množstvím cestujících hodí to pěknou sumu. Do teď jsem si myslela že na dlouhých letech je to samozřejmostí.


Odpovědět