Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od vitezslav »

Tak nakonec jsem se umírnil, 3 segmenty za den stačí...

ráno PRG-BGY /Wizz za 129Kč/
v poledne BGY-EIN /Ryan za 1€/
v podvečer EIN-PRG /Wizz za 10€/

Celkové naklady se všemi poplatky /wizz platím kartou, na ty jejich převody nemám náladu/ 840Kč. Zalítám si, ale zase nikde žádná honička.


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od creyman »

michalpavlik píše:aj ked to Ryan zatial na stranke nema, akcia "1EUR" bude minimalne o jeden den predlzena.


Opravdu je to tak.. :D
Jak jsi to věděl?

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od creyman »

vitezslav píše:Tak nakonec jsem se umírnil, 3 segmenty za den stačí...

ráno PRG-BGY /Wizz za 129Kč/
v poledne BGY-EIN /Ryan za 1€/
v podvečer EIN-PRG /Wizz za 10€/

Celkové naklady se všemi poplatky /wizz platím kartou, na ty jejich převody nemám náladu/ 840Kč. Zalítám si, ale zase nikde žádná honička.


Na EIN se tu v diskuzi trochu zapomíná. Dá se letět potom do Londýna, nebo Skavstu 1eu, nebo s wizz večer v neděli pokračovat do Sofie :D

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

creyman píše:
michalpavlik píše:aj ked to Ryan zatial na stranke nema, akcia "1EUR" bude minimalne o jeden den predlzena.

Opravdu je to tak.. :D
Jak jsi to věděl?

To ze to prodluzuji se stava..ale to, ze to reknes nabeton dopredu..taky by me zajimalo jak si to vedel...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od HonzaLB »

j.ree píše:
HonzaLB píše:nenapadá někoho, jak zabít v okolí Bergama jeden den

Ja bych jel vychodnim smerem se kouknout na jezer Lago di Iseo asi

díky, dobrý tip, kdykoliv v BGY přistávám, tak to jezero vypadá pěkně:)


Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

14.9. PRG-BGY
15.9 BGY-FEZ
24.9.TNG-BGY
25.9 BGY-PRG

9 dní čistého pobytu v září v Maroku za 425 Kč, no nekupte to :lol: a ještě se podívám konečně do Milána

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Cestovatel »

planes.cz píše:Co se tyce toho Trapani, my riskujem ranni prulet 07:45-08:30 :wink:

Jsem na tom obdobně, akorát mám 7:50-8:30, ovšem předpokládám dřívější přílet.

vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od vmachalik »

Přemýšlel jsem dlouho nad tím dlouho, zda se dá přestup Wizzair-Ryanair 6:20-8:15 a Ryanair-Wizzair 7:50-8:30 reálně stihnout, ale nakonec jsem to nerysknul a nebookoval ty lety. Napište potom jak jste dopadli!

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od masterview »

Cestovatel píše:
planes.cz píše:Co se tyce toho Trapani, my riskujem ranni prulet 07:45-08:30 :wink:

Jsem na tom obdobně, akorát mám 7:50-8:30, ovšem předpokládám dřívější přílet.


riskuju uplně stejně jako vy. Ja to mam na 9.11, vy asi dřív, co. Aspoň otestujete, jestli to jde. To jsem ale darebák. Tak, pokusný myši, hlavně potom napište, jak to dopadlo. :D

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od creyman »

Carlos_Plzeň píše:14.9. PRG-BGY
15.9 BGY-FEZ
24.9.TNG-BGY
25.9 BGY-PRG

9 dní čistého pobytu v září v Maroku za 425 Kč, no nekupte to :lol: a ještě se podívám konečně do Milána


To je nádhera, já s Marokem koketuju už dlouho, ale vždy jsem nakoupil něco jiného a pak už člověk nestíhá..

Já si udělal radost a koupil.. (středa-sobota)
PRG-BGY
BGY-TPS
TPS-PSA
PSA-CAG
CAG-BGY
BGY-PRG

nazpět z BGY byla varianta BGY-CIA přesun FOC-PRG, létání mám rád a nakonec by toho už bylo asi hodně tak budu spoléhat na SKY v říjnu.. no uvidíme.. Když tak to jistí ranní WIZZ v neděli.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od persona »

HonzaLB píše:Tak jak píše Cestovatel, Sicílie je místo, kam jsem se chtěl někdy podívat. Nakonec mám krásný sedmidenní výlet Praha - Bergamo - Trapani za 788 Kč + 2 eura pro dvě osoby:)jen mě trošku štve celý den čekání v Bergamu (už jsem tam byl, pěkné město, ale znovu nemusím, nenapadá někoho, jak zabít v okolí Bergama jeden den) a pak nocleh na letišti cestou zpět (už aby wizz začal létat i večer z Bergama). Vůbec BGY je dobrou základnou na lety na jih, je tam i Korsika, dá se sehnat eurovka do Maroka, Porta...takže letos mě Ryan hodně udělal radost:)


Verona, blíže je ještě Brescia, jezera Como a Leco, jezero Garda, Monza poblíž Milána - možností je téměř nekonečně - já bych dokázal kombinovat procházky, zmrzlinu, kávu, večer pak večeři a víno až do rána :-) Jen tu dovolenou, kdyby nám nenařídili vybrat si přes léto (tedy většinu z ní) - hrůza.

Carlos_Plzeň: Miláno, ach Miláno, podle neorealistických filmů i jiných zdrojů je to průmyslové srdce Itálie, ale to okolí, to okolí - a i město samo je příjemné - moc. Tu románská bazilika, tam bezva gotika, já ani ještě nestihl tamní hlavní galerii, kde mimo jiné mají můj oblíbený obraz od Mantegny (Kristus v brutální perspektivní zkratce http://smarthistory.org/assets/images/i ... christ.jpg). A určitě nevynechej zmrzlinárnu kousek naproti nádraží Cadorna - spousta holek s návrhářskými kabelkami večer, asi 5 druhů čokoládové (božská chuť), úžasná jogurtová (jogurt v nose, v hlavě, všude). Espresso jsem tam zatím neměl, ale pokud by mělo být tak dobré jako jejich zmrzlina (a pilně jsem teď ochutnával ve Florencii - tam prý nejlepší, žloutková), bude to v dobrém má smrt.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od j.ree »

Ty italske pressa a odrudy jako late, machiato atd, to je kapitola sama o sobe. Ted jsem se vratil z Bologne a za dva dny jsem MUSEL vypit asi 6 tech jejich pochutin. Dost na tom ficim a kor jeste v italii...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od persona »

j.ree píše:Ty italske pressa a odrudy jako late, machiato atd, to je kapitola sama o sobe. Ted jsem se vratil z Bologne a za dva dny jsem MUSEL vypit asi 6 tech jejich pochutin. Dost na tom ficim a kor jeste v italii...


Protože káva je důležitá věc a v ČR je v 90% připravována nesprávně, dovoluji si připojit stručné objasňující pojednání včetně obrázků: http://blog.labohemecafe.cz/2008/07/13/ ... -espressa/

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od euroflyer »

persona píše:
j.ree píše:Ty italske pressa a odrudy jako late, machiato atd, to je kapitola sama o sobe. Ted jsem se vratil z Bologne a za dva dny jsem MUSEL vypit asi 6 tech jejich pochutin. Dost na tom ficim a kor jeste v italii...


Protože káva je důležitá věc a v ČR je v 90% připravována nesprávně, dovoluji si připojit stručné objasňující pojednání včetně obrázků: http://blog.labohemecafe.cz/2008/07/13/ ... -espressa/

koukám, že klub závisláků na kofeinu se v itálii úspěšně rozšiřuje:)ale je pravda, že i v tom nejzaplivanějším baru na vesnici v Itálii chutná kafe prostě naprosto jinak, než u nás. O atmosféře ani nemluvě:)Mimochodem, i má přítelkyně odmítá pít kávu, že jí nechutná, v Itálii je z ní vždy regulérní závislačka:)))

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Kamyl »

Tak tak, pridavam se do klubu lidi, kteri ujizdeji v Italii na kafi... Hlavne Latte, tech piju v Italii kvanta... :D


Odpovědět