Wizz Air

Odpovědět
Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Malvolio »

vmachalik píše:Chci letět to Cagliari. Mám dotaz, zda jsou tam nějaké pláže na koupání nebo někde poblíž.

Tak to máš smůlu, Wizz Air do Cagliari nelítá.


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vita »

Malvolio píše:
vmachalik píše:Chci letět to Cagliari. Mám dotaz, zda jsou tam nějaké pláže na koupání nebo někde poblíž.

Tak to máš smůlu, Wizz Air do Cagliari nelítá.


Třeba letí s WizzAirem do Bergama, Charleroi nebo Beauvais, a pak s RyanAirem :)

denizz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 14. 07. 2009, 17:36
Oblíbené typy letadel: Prskolet
Pohlaví: muž
Bydliště: Plzen
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od denizz »

Ahoj, chystám se do Prahy na Ruzyň někoho vyzvednout mají tam wizzair nějaký stánek :?: Chtěl jsem se podívat a pozeptat, kam mám pak spěchat až poletím, abych po ruzyni nebloudil :) . Dík

RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od RadekFM »

Pro Ostravaky: Z Katowic nová linka do Memmingenu (München), cena RTN cca 100 PLN.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

I pro neostravaky, od zari bude litat do MUC CCA, linka, ze ktere asi mame podle p. Vavrose padnout na zadek, a kterou nam ma zavidet Brno a mozna i Praha... Takze tuto linku Wizzu nemusime brat nejak vazne :D


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od euroflyer »

malý dotaz ohledně platby bankovním převodem: pokud nemám účet v Unicredit, je jediná šance to zaplatit na pobočce, když chtějí platbu do 24 hodin?

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Malvolio »

euroflyer píše:malý dotaz ohledně platby bankovním převodem: pokud nemám účet v Unicredit, je jediná šance to zaplatit na pobočce, když chtějí platbu do 24 hodin?


Stačí to poslat z jakékoliv české banky a stihne se to v pohodě.

vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vmachalik »

Mám pouze zkušenosti s online-checkingem u RyanAir. S WizzAir poletím poprvé a tak mám dotaz, jak probíhá checking přímo na letišti (Praha, Brusel), kdy tam musím být a jaké doklady, kdy se otevírá a zavírá gate, je checking okýnko pro WizzAir označeno přímom logem?
Dík.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Zlin142 »

euroflyer píše:malý dotaz ohledně platby bankovním převodem: pokud nemám účet v Unicredit, je jediná šance to zaplatit na pobočce, když chtějí platbu do 24 hodin?


Zkušenost je taková, že to není tak "horké". Navíc platba musí přijít do pěti dnů od rezervace, takže by to neměl být a v mém případě zatím nebyl problém provést to platbou online i z jiné banky.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od euroflyer »

Zlin142 píše:
euroflyer píše:malý dotaz ohledně platby bankovním převodem: pokud nemám účet v Unicredit, je jediná šance to zaplatit na pobočce, když chtějí platbu do 24 hodin?


Zkušenost je taková, že to není tak "horké". Navíc platba musí přijít do pěti dnů od rezervace, takže by to neměl být a v mém případě zatím nebyl problém provést to platbou online i z jiné banky.


díky, mají to tam trošku nejasné..mluví tam o 24 hodinách a pěti dnech..každopádně, booking ve čtvrtek i platba a stále to píše, že se čeká na platbu:)

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Malvolio »

euroflyer píše:booking ve čtvrtek i platba a stále to píše, že se čeká na platbu:)

To je normální, i kdybys to přinesl do Unicreditu v cashi tak tu bude stejné. První kontrola, zda peníze dorazily bude právě až po těch pěti dnech, na kontrolu asi používají sofistikované IT řešení "Bába s Propiskou 2.0" :-)

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od euroflyer »

Malvolio píše:
euroflyer píše:booking ve čtvrtek i platba a stále to píše, že se čeká na platbu:)

To je normální, i kdybys to přinesl do Unicreditu v cashi tak tu bude stejné. První kontrola, zda peníze dorazily bude právě až po těch pěti dnech, na kontrolu asi používají sofistikované IT řešení "Bába s Propiskou 2.0" :-)


tak díky za info, nerad bych, aby kvůli tomu mé eurové létání z BGY skončilo:))

Petrov
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 07. 07. 2005, 13:31
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Petrov »

vmachalik píše:Mám pouze zkušenosti s online-checkingem u RyanAir. S WizzAir poletím poprvé a tak mám dotaz, jak probíhá checking přímo na letišti (Praha, Brusel), kdy tam musím být a jaké doklady, kdy se otevírá a zavírá gate, je checking okýnko pro WizzAir označeno přímom logem?
Dík.

Check-in se otevírá 2 hodiny a zavírá 40 minut před pravidelným časem odletu letadla. Příslušná přepážka (příp. přepážky) je nejen označena logem nebo názvem společnosti, ale v době, kdy check-in probíhá, je její číslo uvedeno i na odletové informační obrazovce na letišti. S sebou je potřeba mít průkaz totožnosti (v případě letů v rámci EU stačí OP) a znát rezervační kód letenky.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Malvolio »

Další -20% akce, do 23.7. Zajímavé, že jsou hned vždycky po nějaké akci Skyeurope :-)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

Zato to rušení Út+Čt frekvencí do BGY mně vůbec radost nedělá... :(


Odpovědět