Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Odpovědět
OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od OKTVC »

euroflyer píše:skyeurope jsou v průšvihu dlouho. o pádu jsme tu spekulovali loni, když spustili akci letenky za 24 korun. Tehdy nikomu nezabavovali letadla. Když se podíváme na ceny letenek Wizzu, těžko se tam najdou ceny, které jsou ziskové. to jsou fakta:)

Ono se ale začalo spekulovat o průšvihu ne když začaly prodávat letenky za 24 korun, ale když přestaly platit za odebrané služby, začaly se zpožďovat výplaty zaměstnancům a ti co se ozvali je nemají dodnes, přestaly vracet lidem peníze za zrušené lety, nemohly platit dokonce ani za pronájem letadel, exekutoři jim zablokovaly účty, a vedle toho běžela masírka, že je vše v nejlepším pořádku a nic se neděje. Nebudeme rušit linky (jen pár set), budou další a nová letadla (nestalo se), nevstoupíme do ochrany před věřiteli (nestalo se), během pár dní oznámíme investora (zatím se po týdnech nestalo). To mi přijde poměrně jasný signál, že něco nebude v pořádku a jelikož se nejedná o Alitalii, bez nějaké zášti důvěru nemám.
Ale jinak souhlasím, že stejně víme houby a kdo ví nepoví, nesmí nebo mu nestojí za to povědět. Třeba někdo připraví tabulku :) , kde budou hovořit čísla o výnosech či nákladech na sedadlo apod...


euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od euroflyer »

OKTVC píše:
euroflyer píše:skyeurope jsou v průšvihu dlouho. o pádu jsme tu spekulovali loni, když spustili akci letenky za 24 korun. Tehdy nikomu nezabavovali letadla. Když se podíváme na ceny letenek Wizzu, těžko se tam najdou ceny, které jsou ziskové. to jsou fakta:)

Ono se ale začalo spekulovat o průšvihu ne když začaly prodávat letenky za 24 korun, ale když přestaly platit za odebrané služby, začaly se zpožďovat výplaty zaměstnancům a ti co se ozvali je nemají dodnes, přestaly vracet lidem peníze za zrušené lety, nemohly platit dokonce ani za pronájem letadel, exekutoři jim zablokovaly účty, a vedle toho běžela masírka, že je vše v nejlepším pořádku a nic se neděje. Nebudeme rušit linky (jen pár set), budou další a nová letadla (nestalo se), nevstoupíme do ochrany před věřiteli (nestalo se), během pár dní oznámíme investora (zatím se po týdnech nestalo). To mi přijde poměrně jasný signál, že něco nebude v pořádku a jelikož se nejedná o Alitalii, bez nějaké zášti důvěru nemám.

doporučoval bych si projet diskusi z loňského léta:ú

Alescito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 05. 02. 2009, 19:29
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Alescito »

OKTVC píše:
euroflyer píše:skyeurope jsou v průšvihu dlouho. o pádu jsme tu spekulovali loni, když spustili akci letenky za 24 korun. Tehdy nikomu nezabavovali letadla. Když se podíváme na ceny letenek Wizzu, těžko se tam najdou ceny, které jsou ziskové. to jsou fakta:)

Ono se ale začalo spekulovat o průšvihu ne když začaly prodávat letenky za 24 korun, ale když přestaly platit za odebrané služby, začaly se zpožďovat výplaty zaměstnancům a ti co se ozvali je nemají dodnes, přestaly vracet lidem peníze za zrušené lety, nemohly platit dokonce ani za pronájem letadel, exekutoři jim zablokovaly účty, a vedle toho běžela masírka, že je vše v nejlepším pořádku a nic se neděje. Nebudeme rušit linky (jen pár set), budou další a nová letadla (nestalo se), nevstoupíme do ochrany před věřiteli (nestalo se), během pár dní oznámíme investora (zatím se po týdnech nestalo). To mi přijde poměrně jasný signál, že něco nebude v pořádku a jelikož se nejedná o Alitalii, bez nějaké zášti důvěru nemám.
Ale jinak souhlasím, že stejně víme houby a kdo ví nepoví, nesmí nebo mu nestojí za to povědět. Třeba někdo připraví tabulku :) , kde budou hovořit čísla o výnosech či nákladech na sedadlo apod...


@OKTVC: hlídej si češtinu!!!!!

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od pavelpmi »

Alescito píše:@OKTVC: hlídej si češtinu!!!!!

To je argument... A rovnou k tématu.

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Lubor »

videl som na Orly odstavene NGN :cry:

inak v stredu vecer BTS-ORY v predstihu, asi stovka ludi v OM-ASD, vcera vecer naspat meskanie 1h50, z toho asi 3/4h v lietadle kvoli cakaniu na slot... LY-AWF skoro plne.


Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Malvolio »

pavelpmi píše:
Alescito píše:@OKTVC: hlídej si češtinu!!!!!

To je argument... A rovnou k tématu.

A od člověka, v jehož příspěvcích by se červená propiska češtinářky také vyřádila :-).

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Lubor »


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od pepa007 »

Lubor píše:SkyEurope našla investora
http://ekonomika.sme.sk/c/4956828/skyeu ... stora.html


není to trochu malý písmo? :shock:

jsem zvědavej na pondělní pohyb kurzu akcií :D

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od lukyluck »

pepa007 píše:
Lubor píše:SkyEurope našla investora
http://ekonomika.sme.sk/c/4956828/skyeu ... stora.html


není to trochu malý písmo? :shock:

jsem zvědavej na pondělní pohyb kurzu akcií :D


No zaplat panbuh.... :lol:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od j.ree »

Pepa, tak to je sprava mesice, ja bych to dal este vetsim. Kua, ze ja sem si tez nekupil akcie... Ale spekuloval sem, ze jich par kupim...

dushkee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 286
Registrován: 10. 01. 2009, 15:04
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od dushkee »

lukyluck píše:
pepa007 píše:
Lubor píše:SkyEurope našla investora
http://ekonomika.sme.sk/c/4956828/skyeu ... stora.html


není to trochu malý písmo? :shock:

jsem zvědavej na pondělní pohyb kurzu akcií :D


No zaplat panbuh.... :lol:



A ja som chcel byt prvy, co to oznami :)) Jou, jedeme dal :D

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od Globik »

Zajímavé, že na webu NE o tom není ani zmínka.

Koukám, že Novinky a idnes jsou v kontextu slovenské konkurence velmi profesionální a seriozní servery:
"....získala investora z Rakúska a pôžičku z Číny" "SkyEurope tiež podpísali dohodu o krátkodobej pôžičke vo výške 5 miliónov EUR so spoločnosťou Chain Box Technology Ltd, ktorá je registrovaná v Anglicku a Walese."
Holinky jako hodinky, oboje se natahuje...
Nějak je mi divná i ta "rakouská skupina", která má jako druh společnosti "B.V."

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od pepa007 »

Globík píše:Zajímavé, že na webu NE o tom není ani zmínka.

Koukám, že Novinky a idnes jsou v kontextu slovenské konkurence velmi profesionální a seriozní servery:
"....získala investora z Rakúska a pôžičku z Číny" "SkyEurope tiež podpísali dohodu o krátkodobej pôžičke vo výške 5 miliónov EUR so spoločnosťou Chain Box Technology Ltd, ktorá je registrovaná v Anglicku a Walese."
Holinky jako hodinky, oboje se natahuje...
Nějak je mi divná i ta "rakouská skupina", která má jako druh společnosti "B.V."


no já jsem taky nejdřív četl "China Box Technology", až pak jsem si všiml, že to je "Chain..." :D

mimochodem, ještě se cca hodinu bude obchodovat, tak máte šanci než trh zareaguje. já už jsem investoval veškerý volný kapitál tak se modlím :o

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od vitezslav »

HURÁ HURÁ, ekonomický zázrak, který se jevil jako skoro nemožný, se stal :!:
Zrovna včera jsem si říkal, že pokud nerozjedou zimní prodej co nejdřív, jsou úplně v háji...
Dushkee a spol, moje gratulace. Vypadá to, že se s vámi ještě povozíme.

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Vyhlášení ochrany před věřiteli - BANKROT ?

Příspěvek od lukyluck »

:lol: :lol: :lol: To neni moc dobra zprava pro Wizz a CSA... :wink:


Odpovědět