Wizz Air

Odpovědět
poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od poja »

ja naopak personal musim pochvalit...letel jsem s nima poprvy minulej vikend MMX a cesko-madarsky letusky moc pekny příjemný maj i hezky oblečky ne že bych byl 4% ale ty barvy mi přijdou sympatický, to že jedna podle přízvuku spíš polska CC vítala na palube zpřelámanou češtinou mi přijde a komicky zbytek už odříkaly český holky...multinarodnosti posadky litaj asi proto že zaučujou ty z pražský baze která je přeci jen poměrně mladá a holky vypadali že se jeste trosku hledaj ale celkovej dojem minimalne stejnej jako při cestovani sky

[quote="Zlin142"]
Já jsem s nimi letěl minulý víkend do Bergama a dojem neutrální. Rozhodně nenadchli ale ani v ničem nezklamali, snad jen česko-maďarský personál by mohl být trochu vlídnější - v tom se se Sky nedají srovnávat, kde CC i v pro personál nejisté a nepříliš povzbudivé době jsou milé a usměvavé.


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od skater »

Zlin142 píše:
skater píše:Po krátkém čekání jsem se od operátorky dozvěděl, že jim dlužím 80 haléřů,


Být to KB tak už máš na krku exekuci! :wink:


Spíš jsem se bál, aby mi to kvůli 80 halířům nezrušili....

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

Já měl do BGY český letušky a vedoucího CC Poláka, který se v češtině sakra snažil! Nemůžu si na nic stěžovat, všechny lety zatím dokonce o něco dřív (pravda, povětšinou ranní). Jen mi nevyhovuje free seating, to je prostě pakárna, kterou nemám rád.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od HighFlyer »

vitezslav píše:Já měl do BGY český letušky a vedoucího CC Poláka, který se v češtině sakra snažil!

Tak na toho jsem uz asi taky narazil. Vsechny hlaseni velmi dobrou cestinou. Komolil jedno jedine slovo: misto nouzove východy neustale rikal nouzové výhody. Jelikoz pismeno/zvuk ch v polstine existuje normalne jako v cestine, tak si myslim, ze to mel spatne vytisteny a halt cestujicim nabizi "nouzové výhody" mozna jeste dodneska :lol:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od creyman »

Včera jsem přiletěl ve 21:45 z Oslo-Sandefjord a druhé letadlo už tam stálo ve tmě, uzavřené. Říkal jsem si jak to v neděli "stihli rychleji než my" Na letišti se pak dívám odlet do Říma Wizz - go to gate a přílet - zpožděno, teď jsem se díval přiletěli až 2:38.
Neví někdo co se stalo? Měli technickou poruchu, nebo neměli posádku ...?


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od creyman »

Aha.. tady je odpověď z planes.cz "S problémy se potýká i jedno z letadel Wizz Air, cestující zatím čekají na ranní odlet v 06:20 do Malmö."

S ním jsem letěl ráno do Bergáma (nevím registračku, ale pokud v Praze stojí stále stejná dvě letadla, tak to se starším interiérem) a po startu se mezi klapky a křídlo skřípl kus nějaké černé gumy. Při vysouvání klapek to pak upadlo, nebo spíš ulétlo. Vypadalo to jako nějaké vymezovací těsnění na doraz, proti poškrábání ap.. laicky řečeno. Díky této 30cm maličkosti to asi nebude..? Kdyby náhodou... tak kluci technici "problém máte na levém křídle" :wink:

pk25
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 21. 09. 2008, 18:16
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od pk25 »

Dobrý den všem.Dovolím si poprosit o radu a zkušenosti.Rezervačnímu systému Wizzairu mi protestuje proti interpunkčním zmaménkám ve jméně. Jak to vyřešit a nebo nevadí když budu bez čárky a káčku :-) ? Děkuji za odpovědi

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Zlin142 »

pk25 píše:Jak to vyřešit a nebo nevadí když budu bez čárky a káčku


Nevadí. Napiš to bez háčků a čárek. Když se podíváš do pasu nebo OP tak strojově čtená zóna má tvoje jméno/příjmení taky bez háčků a čárek.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: přednostní nástup a rušení letů do Neapole

Příspěvek od outlier »

MiraCBaBRNO píše:Uplne zjedndusene, od budovy k letadlu te preveze autobus(je to sice par metru, ale je to proste tak), na priority se vykasli, maximalne si stoupni kam ti bylo porazeno...a probuh dve mista vedle sebe prece nejsou zadna rarita..vzdyt se tam vejde vic nez 100 lidi, tak proc by tam nebyly dve mista vedle sebe?a i kdyby bnikde nebyly dve volna mista vedle sebe, slusne poprosit ve stylu "cestuji s pritelem-rada bych sedela vedle nej..mohl/a byste nas pustit, prosim" by urcite fungovalo....


Chcete tím říct, že Wizz při checkinu netiskne na palubní vstupenky konkrétní čísla sedadel? Nemám s nízkonákladovkami moc zušeností, ale přišlo by mi to podivné...

lizinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 47
Registrován: 09. 06. 2009, 13:31
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od lizinka »

Jenom info pro ty, kdo mají rezervované lístky se SkyEurope z Vídně a nechtějí s nimi letět. WizzAir má pro ně slevu - ale nevím, na kolik se to týká českých cestujích - viz článek

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: přednostní nástup a rušení letů do Neapole

Příspěvek od Malvolio »

outlier píše:Chcete tím říct, že Wizz při checkinu netiskne na palubní vstupenky konkrétní čísla sedadel? Nemám s nízkonákladovkami moc zušeností, ale přišlo by mi to podivné...

Přesně tak, Wizz má free seating, na palubenky se tiskne něco jako "OPEN" a podobně. Pokud se letí třeba z gatu C19, tak se občas u sedačky 19C strhne hádka několika PAX, kteří to považují za své vyhrazené sedadlo :-)

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od vitezslav »

outlier: Netiskne, podobně jako Ryan a Easy /SkyE tiskne/. Prostě kdo dřív přijde, ten dřív mele - tedy sedí.

Malvolio: Zrovna o sedadlo 19C bych se nehádal... :lol:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od creyman »

Ještě, že máme Honzu Sůru ten to věděl dřív než stačil někdo odpovědět :-) Gratuluji za rychlost. Ještě, že se jim to neporouchalo včera.

http://ekonomika.idnes.cz/wizz-air-zasa ... oprava_fih

lukyluck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 68
Registrován: 23. 10. 2008, 13:57
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od lukyluck »

creyman píše:Vypadalo to jako nějaké vymezovací těsnění na doraz, proti poškrábání ap.. laicky řečeno. Díky této 30cm maličkosti to asi nebude..? Kdyby náhodou... tak kluci technici "problém máte na levém křídle" :wink:


....Tak to bylo jenom olejove tesneni.... :lol: :lol: :lol:

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

lizinka píše:Jenom info pro ty, kdo mají rezervované lístky se SkyEurope z Vídně a nechtějí s nimi letět. WizzAir má pro ně slevu - ale nevím, na kolik se to týká českých cestujích - viz článek


jak o cervene puncosce :roll:


Odpovědět