CC Wizzair

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Janur: Trochu OT,ale jak jsi se upsal místo špunty do uší na špunty do očí mě fakt dostalo :lol:


Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Janur »

Carlos_Plzeň píše:Janur: Trochu OT,ale jak jsi se upsal místo špunty do uší na špunty do očí mě fakt dostalo :lol:


:) hezky. Nemeli proste zlobit, pak prijde prsticek do ocicka :)

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Jariss »

Christee píše:tak jsem se jejich náboru zůčastnila...a vězte,že jste o nic nepřišli..!! :)

Ahoj, je ještě nějaká reálná šance se dostat do této firmy? Nevíš, zdali mají v plánu dělat dal.výběr.řízení v dohledné době? Díky za info. :wink:

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od anny »

Hmmm, já se kdysi ze srandy zaregistrovala a na pohovor mě pozvali snad do 3 dnů a zvou pořád :D

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od CC »

Jariss píše:Ahoj, je ještě nějaká reálná šance se dostat do této firmy? Nevíš, zdali mají v plánu dělat dal.výběr.řízení v dohledné době? Díky za info. :wink:


Ahojky, ty výběrová řízení, které byly nyní ... byly neoficiální... tedy nebyly zveřejněny na web.stránkách Wizzair ... Takže je dobré, se na jejich stránkách zaregistrovat, pod kolonkou career, následně Prague base... Měli by tě na další pozvat. Letecké spol. většinou nabírají na letní sezonu. Já, osobně si myslím, že další výběrka by třeba mohly být na jaře...
Ps. Už jsem to tu někde psala, ale já jsem již od ledna zaregistrovaná a na výběrka mě nepozvali :?


Leoniee Daas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 06. 11. 2009, 13:41
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Leoniee Daas »

Ahojky,

je tady nekdo, kdo se mnou uspel ve stredu 4.11.2009 na recruitmentu v Holiday Inn? :D Celkem by me zajimalo kolika z nas, kteri jsme byli v poslednim kole, se ozvali ;-)

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Jariss »

CC píše:
Jariss píše:Ahoj, je ještě nějaká reálná šance se dostat do této firmy? Nevíš, zdali mají v plánu dělat dal.výběr.řízení v dohledné době? Díky za info. :wink:


Ahojky, ty výběrová řízení, které byly nyní ... byly neoficiální... tedy nebyly zveřejněny na web.stránkách Wizzair ... Takže je dobré, se na jejich stránkách zaregistrovat, pod kolonkou career, následně Prague base... Měli by tě na další pozvat. Letecké spol. většinou nabírají na letní sezonu. Já, osobně si myslím, že další výběrka by třeba mohly být na jaře...
Ps. Už jsem to tu někde psala, ale já jsem již od ledna zaregistrovaná a na výběrka mě nepozvali :?

Ahoj
vždyt právě. Na jejich webovkách ani zmínka o pohovorech!!! Na webu jsem registrován od ledna tohoto roku a pozván jsem byl pouze 1x-bezúspěšně!

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od CC »

to Jarris

no tak to jsme na tom stejně, též jsem od ledna letošního roku registrována, pozvánka na výběrko mi přišla jednou jedinkrát a to bylo na 5.února, tehdy mi nevyhovoval termín, takže jsem nešla... A od té doby nic :( . Ty jsi na výběr. řízení tenkrát byl? jak jsi psal, že bezúspěšně.. Pokud ano, tak myslím, že pokud nepostoupíš dál, tak se můžeš hlásit opět nejdříve až za rok ...
Jinak tomu nerozumím, proč někoho stále a dokola zvou, a někdo má holt smůlu .. :(

Christee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 18. 10. 2009, 18:09
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Christee »

Já teda nechápu, jak tady píšete o tom,že vás nepozvali.. Všichni co se registrovali ( z mého okolí, známí, ex kolegové - téměř všechy pozvali ) Stačí si tám správně nahrát životopisy apod. - Je to automat,ten to neumí třídit, pošlou pozvánku všem co to tam nahrajou...
Jinak výběrko na jaře asi ne - tyto pohovory co byly, sice byly v zimě - ale začátek initial trainingu je až v únoru - tzn. že v březnu se začne plus mínus lítat s novejma posádkama :)

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od CC »

Christee ....

:D :D já to tam nahrála správně ( v lednu 09 ) mi pozvánka přišla ... jak jsem již zminovala výše.. ale nyní už nee .. Mají v tom spíše zmatek, třeba si mysleli, že už jsem na výběrku byla a neprošla nebo co .. Jinak vím, že tam může jít člověk i bez pozvánky a vezmou ho, že ? :D :D jen pro příště vědět, kdy a kde bude recruitment a je to.. Jednomu klukovi se to tak stalo, nebyl pozvaný a přesto se dostal. Takže na nějakých pozvánkách asi v závěru zase tolik nezáleží :?

bylo mi jasné, že současná výběrka se budou situovat na letní sezonu.. Spíše jsem myslela, že by Wizz mohla expandovat ještě více ( jak měl v plánu ) a zjistit, že třeba potřebují více cabin crew a dělat nové nábory, nevím, necháme se překvapit...

Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Janur »

v nedeli 15/11 dela nabor na CC Qatar. Reklama byla snad ve ctvrtecni MF Dnes

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od Jariss »

to Christee
registrace proběhla správně-jinak by mě nepozvali. Spíš nedokážu pochopit jejich "systém" výběru?! Už to tady bylo psáno nekolikrát. (viz.forum) Berou raději mladé nezkušené, místo lidí s prokazatelně lepším profilem, nekolikaletou praxi s plat.licenci CC a živ.zkušenostmi.
Chtěl jsem jen poukázat na tyto "neveřejná" výběr.řízení, které se normálním smrtelníkům nedostanou do uší. Asi si pak dokážete domyslet, kdo se tam dostane.... :?

FlyingDuckie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 128
Registrován: 12. 01. 2008, 12:57
Bydliště: London, Bangkok, Phuket
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od FlyingDuckie »

Ahoj,
taky jsem byl registrován na stránkách a standardně mě pozvali . Nejsem ani příbuzný ani známý známého :), takže i normální smrtelníci se na výběrko mohli dostat :-)

a jinak -> Všem, kteří jdou v lednu na ULZ GRATULUJU !!!!!!!!!!! :D

Jariss píše:to Christee
registrace proběhla správně-jinak by mě nepozvali. Spíš nedokážu pochopit jejich "systém" výběru?! Už to tady bylo psáno nekolikrát. (viz.forum) Berou raději mladé nezkušené, místo lidí s prokazatelně lepším profilem, nekolikaletou praxi s plat.licenci CC a živ.zkušenostmi.
Chtěl jsem jen poukázat na tyto "neveřejná" výběr.řízení, které se normálním smrtelníkům nedostanou do uší. Asi si pak dokážete domyslet, kdo se tam dostane.... :?

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od CC »

FlyingDuckie píše:Ahoj,
taky jsem byl registrován na stránkách a standardně mě pozvali . Nejsem ani příbuzný ani známý známého , takže i normální smrtelníci se na výběrko mohli dostat


Ahojky,

tady bylo myšleno spíše to, že Wizz dává přednost lidem bez předchozích let.zkušeností, bez náletu apod... Raději vycvičí nového člověka, než někoho, kdo již létal u jiné společnosti, čemuž moc nerozumím, ale funguje to tak i u TVS, takže ono se pak ani není čemu divit...
Na výběrko se samozřejmě dostane každý .... Gratuluji a držím palečky !!!!
Jinak konečně i otevřený recruitment pro nás "zbylé" respektive "bez pozvánky" se chystá na konci listopadu... takže hurá do toho :wink:

mackie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 12. 2009, 15:40
Stav: Offline

Re: CC Wizzair

Příspěvek od mackie »

Ahojky,chci se zeptat neúčastnili jste se nekdo výěrového řízení 24.11. v Holliday Inn?Zbylo nas do čtvrtého kola asi 10,zajímalo by mě kolik brali lidí,mě přišla předevčírem nakonec zamítavá odpověď.


Odpovědět