MALEV

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
helvetica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23. 11. 2009, 19:59
Stav: Offline

Re: MALEV Praha - Tirana

Příspěvek od helvetica »

Dachen píše:
spinar píše:
helvetica píše:Pokud se někdo chce vydat opravdu za hranice všedních dnů, tak MALÉV v tuhle chvíli nabízí (nikoli v akcích, ale musíte se proklikat vyhledávačem) letenku Praha - Tirana (TIA - hlavní město Albánie) a zpět na pár jarních termínů (např. 13.5. tam a 20.5. zpět) za cca 2700 - 2800 Kč. Od rána toho teda už většina zmizela na standardních cca jednou tolik.

To uz nabizej tak 2 mesice a mist je spousta a nemusi se to kupovat ani tolik dopredu.


Tak, tak. Zacali to nabizet koncem zari. Akce jsem vyuzil a behem par dni bych mel dopsat trip report.


Tak sorry, že jsem si dovolil :) Dopředu to kupovat netřeba, ale zas co teď v zimě v albánských horách (samozřejmě pokud člověk neletí jen na otočku, aby se "proletěl", ale chce v té zemi něco vidět). Zima je na plánování příštího jara a léta (anebo na cestu na jižní polokouli) :)

Mimochodem malá zajímavost: lokomotivní park albánských železnic tvoří bez výjimky asi 30 mašin jediné řady (T669.0 - "čmelák") vyrobených v ČKD Praha :wink:


HNF
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 17. 01. 2009, 17:52
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od HNF »

Akce jeste plati, ale pozor :

TICKETS MUST BE ISSUED ON/AFTER 26NOV 09 AND ON/BEFORE
04DEC 09.

VALID FOR TRAVEL COMMENCING ON/AFTER 26NOV 09 AND ON/
BEFORE 31MAR 10. ALL TRAVEL MUST BE COMPLETED BY MIDNIGHT
ON 31MAR 10.

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od masterview »

I když to na stránkách Malévu nepíšou, tak je tam i MAD za 2048,- ale bohužel s přenocováním v BUD.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od ziletka »

masterview píše:I když to na stránkách Malévu nepíšou, tak je tam i MAD za 2048,- ale bohužel s přenocováním v BUD.

Tak to je hooodne lowcost cena, nejake dalsi tipy??

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od masterview »

Tak z těch zajímavějších cílů už snad jen IST za 2545,- ale za ty peníze je i C4S, tak to žádný terno není. Snad jenom kdyby se někomu hodil ten layover v BUD nebo se chtěl proletět vrtulákem. Značnou nevýhodou jsou v podstatě jenom týdenní pobyty, takže jako prodloužený víkend nemožné (nebo je nevidím)

Ale možná ten MAD by se někomu mohl hodit se současnou akcí Spanairu na Kanáry (22 EUR zpátečka), což je dohromady cca 2600 babek za trasu PRG - BUD - MAD - TFS - MAD - BUD - PRG. Žádná lowcost cena to není, ale všechno full fare airlines a docela rozmanitost letadel (DH8, 737, 320, 321) a navíc kromě Kanárů i možnost prohlídky BUD a MAD.


Raulito7
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 08. 2009, 15:37
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od Raulito7 »

Nemate nejaky termin na ten Madrid? Mne to tam vzdycky pise cenu okolo 10 000.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od spinar »

Raulito7 píše:Nemate nejaky termin na ten Madrid? Mne to tam vzdycky pise cenu okolo 10 000.

Obecne jsou tyto ceny vetsinou na odlety v utery a stredu. Staci hledat trosku dopredu a vysledek se dostavi. Na priklad 10/02 z Prahy a 17/02 zpet. Ale OBA lety jsou s prespanim v BUD, ktery Malev pochopitelne NEHRADI! Jinak, chcete-li se dostat s cenou jeste nize, zvolte jako zemi nakupu USA a usetrite 250 Kc transakcni poplatek. Tusim ze to byli 104$ za zpatecku..:-)

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od ziletka »

Tak to je mazec 104 USD za zptaecku a navic na ceste zpet je moznost letet "primo" bez nocovani v BUD.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od spinar »

ziletka píše:Tak to je mazec 104 USD za zptaecku a navic na ceste zpet je moznost letet "primo" bez nocovani v BUD.

Mne to vzdy vyslo s nocovanim pri obou cestach..

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od pajoo »

Madrid bol pred par tyzdnami s FlyNiki z VIE via PMI za 138 EUR return, takze tato ponuka uz pre mna nie je aktualna :) a pozeram ze Wizz prevadzkuje MAD z PRG "az" 2 rotacie tyzdenne za smiesne prachy, takze, co tu vlastne spamujem 8)

Mna praveze zaujal ten IST v akcii, oproti C4S to ma vyborne denne casy letu a BUD je predsa len z Bratislavy blizsie.. Ale samozrejme, na moje mesiace ta akcia neplati :evil:

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od spinar »

Mel bych trosku dotaz OT. Nejakym nedopatrenim se mi podarilo pri rezervaci prohodit jmeno a prijmeni na letence, takze u obou pasazeru je to presne naopak. Myslite, ze mam volat do Malevu a snazit se to resit a nebo to odignorovat a na letisti se tvarit jako ze nic? Nemate s tim nekdo zkusenosti? Dekuji predem za odpoved!

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od Cestovatel »

Už se mi to stalo s jiným dopravcem jednou také a žádný problém. Stačí při odbavení nahlásit záměnu jmen, pokud by se v tom dotyčný pracovník dlouho hrabal...

michalpavlik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 05. 2006, 08:17
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od michalpavlik »

Cestovatel píše:Už se mi to stalo s jiným dopravcem jednou také a žádný problém. Stačí při odbavení nahlásit záměnu jmen, pokud by se v tom dotyčný pracovník dlouho hrabal...


Aj mne sa stalo nieco podobne s BA. Pre istotu sme im zavolali, a udajne tam dali nejaku poznamku k rezervacii, ale moc tomu neverim :)
Kazdopadne, problem na letisku nebol. Mozes skusit aj pouzit online checkin pripadne, vyhnes sa tak kontaktu s ludmi...

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od meir13 »

Tak se musim trosku pochlubit Praha-Odessa USD 113 RT s Malevem. Oboje na nejrychlejsich spojich. :D

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: MALEV

Příspěvek od masterview »

meir13 píše:Tak se musim trosku pochlubit Praha-Odessa USD 113 RT s Malevem. Oboje na nejrychlejsich spojich. :D


Tak v tom případě prosím hoď i termín, protože já Odessu hledal a nic levného nenašel


Odpovědět