Konec Visa Electron u Ryanairu

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Flyvan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 23. 01. 2010, 02:30
Bydliště: LIL
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Flyvan »

poja píše:mate už nekdo zkušenost zs moneybookers?ted jsme se zaregistroval tak premzslim zda si rovnou previst penize pise se tam rocni poplatek 10e...wirecard se mi totiž zablokoval asi už nam nemci zavreli kouhoutky s irskýma letenkama :( máte nekdo cesrstvou zkusenost splatbou wirecard


Ja som este predvcerom platil bez problemu vsetko preslo v pohode. Jedinu vec co som si vsimol je ze ich hlavna stranka sa zmenila (zmodernizovala)
Akym sposobom sa ti ta Wirecard zablokovala? :?:


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od poja »

Flyvan píše:
poja píše:mate už nekdo zkušenost zs moneybookers?ted jsme se zaregistroval tak premzslim zda si rovnou previst penize pise se tam rocni poplatek 10e...wirecard se mi totiž zablokoval asi už nam nemci zavreli kouhoutky s irskýma letenkama :( máte nekdo cesrstvou zkusenost splatbou wirecard


Ja som este predvcerom platil bez problemu vsetko preslo v pohode. Jedinu vec co som si vsimol je ze ich hlavna stranka sa zmenila (zmodernizovala)
Akym sposobom sa ti ta Wirecard zablokovala? :?:


dal sem kredit kard aktivieren napsal sem prislusnou castku na dobiti a na dalsim kroku už hlaska ze je zablokovana

Flyvan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 23. 01. 2010, 02:30
Bydliště: LIL
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Flyvan »

Skus to prehodit hned na zaciatku na anglictinu namiesto nemciny :?:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od poja »

Flyvan píše:Skus to prehodit hned na zaciatku na anglictinu namiesto nemciny :?:


samozřejme vyzkoušeno i IE učet už je holt zablokovanej a nejde obnovit ani založit novej ani v aj...poslal sem si penize na moneybookers ted cekam na autorizacu udaju nevite jak dlouho to bude trvat potrebuju to zaplatit idealne hned protože už mi od včera zdražili 2letenky z 5...nejradsi bych to už zaplatiol svoji kartou i z poplatkem ale nevim jak si poslat zpatky tech 1900kc co sme si poslal na moneybookers a jestli už mi taky ztrhnou 10eur roční poplatek za kartu

Flyvan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 23. 01. 2010, 02:30
Bydliště: LIL
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Flyvan »

Musis si najprv zaregistrovat tvoje konto aby si si mohol poslat tie peniaze na to konto.
Normalne by ti mali zobrat len 1,9 % z celej vlozenej sumy.


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Kamyl »

poja píše:wirecard se mi totiž zablokoval asi už nam nemci zavreli kouhoutky s irskýma letenkama :( máte nekdo cesrstvou zkusenost splatbou wirecard

Jo, stejnou jako ty. Poplet jsem login a blokli mi ucet a uz nejde se znova zaregistrovat. Pise to hlasku, ze pro nasi zemi tato sluzba neni dostupna... Kolega si chtel wirecard zalozit taky a ho to sice pustilo do registrace, ale nemohl si zridit ucet, protoze nema bydliste v Nemecku a bez toho ho to nepustilo dal...

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Lukino »

Tak si ten účet odblokuj :D

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od poja »

ach jo to sou veci...jdu do pracedoufam že do vecera mi odpovedi z wirecard jak to odblokovat nebo mi z moneybookers poslou cislo karty abych to moh konecne zaplatit...je mi jasný že se cena letenky určitě mezitim zvedne

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Kamyl »

Lukino píše:Tak si ten účet odblokuj :D

To se da jedine telefonicky pres jejich klientskou linku a uz se vidim, jak tohle resim v nemcine nebo anglictine... :)

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od poja »

uff to byl boj..nakonec jsem radsi 3letenky zaplatil i s poplatkem svoji kartou abych neriskoval že pripravim pul rodiny o dovolenou...taž v 10prisla kamoska dom co mel ucet wirecard ale neaktivovovanej...blokovana castka se ji objevila jen v CZK takže jsme tipli že podle kurzu banky na 1,49 a zaplatpanbuh to vyšlo pak už bylo vše hotova během par vteřin...takže platit a nabijet wirecard stale lze a platit u ryana taky...takže si ho budu muset casem nejak odblokovat...

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od j.ree »

me teda jde registrovat znovu ta wirecard, sic nevim jak mam nastaveny komp ale jde.

mex
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 75
Registrován: 15. 08. 2008, 20:32
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od mex »

Taky se mi zablokoval účet u Wirecard - několikrát jsem zadal špatnou částku, když jsem registroval další kartu (na infolince ČS mi totiž tvrdili, že to mám přepočítat tak a tak a vono ne:) ) volal jsem teda do německa - asi 3 minuty za 60 Kč, ptali se mě na spoustu věcí - asi mají za úkol udržet hovor co nejdéle - jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo, můj nelepší kamarád z mládí :D no a když jsem očekával, že tedy následuje odblokace, bylo mi sděleno, že mi pošlou mail a musím na něj odpovědět. Mail přišel - vyžadovali nascanovanou ID a k. kartu + 2 účty, odeslal jsem, asi po týdnu a půl odepsali, že nemám uvedenou adresu na jednom z účtú tak to nemohou odblokovat, vytvořil jsem si teda jednoduše něco jako fakturu s mojí adresou a odeslal, po dalším týdnu nakonec účet odblokovali

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Steve »

Dnes zaplaceno přes wirecard bez problémů

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od j.ree »

Jak dlouho trva, nez vam strhnou prachy z wirecard uctu? Prave jsem zakoupil letenky do BHX, rezervace probihala a pak nejaka chyba. Rezervacni kod ale na mail dosel a vidim svou rezervaci i v manage my bookings. Ale i po 10 minutach nemam stazeny prachy...

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pavelpmi »

j.ree píše:Jak dlouho trva, nez vam strhnou prachy z wirecard uctu?

Trvá to docela dlouho. Myslím, že až za několik hodin nebo druhý den se tam objeví částka a Reserved a až po několika dnech se to strhne.
Taky se mi to s tou chybou stalo, ale když dojde kód a rezervace je v manage my booking a je tam napsáno, že zaplaceno a zbývá doplatit 0, tak je to OK.
Takže trošku to pak trvá, ale s wirecard spokojenost.


Odpovědět