Liverpool

Odpovědět
j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Liverpool

Příspěvek od j.ree »

Chcu se zaptat, do centra se asi nejlepe dostanu busem, ze? Ma nekdo tip na lacne ubytovani pro 4 lidi na 2 noci v Liverpoolu? Nejlepe v blizkosti centra, ale nemusi byt notne nutne, pokud uvedete neco vzdalenejsiho od centra, tak pocitam aby se to neprodrazilo s jizdenakama na mhd. Diky.


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od j.ree »

Nikdo neporadi?

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od poja »

j.ree píše:Nikdo neporadi?


to už snad každej ví kde se takový věci hledaj :wink:

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od ovi1 »

Bylo by nějaké aktuální info z Liverpoolu? Doprava do centra, celodenní a vícedenní jízdenky na MHD, co vidět atd. Rady typu, každý ví kde to hledat jsou mě naprd...já to nevím a neznám řeči...v 57 na to snad mám nárok :lol:

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od ovi1 »

Tak aktualní info z Liverpoolu...bus MHD letiště-centrum 1,75 L celodenka 4,5 L a je to vč. trajektů a příměstských vlaků...muzea mimo Beatlesáků zadara...teď jsou tam nějaké mariňácké oslavy a kotví tam letadlová loď.


komikk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 15. 01. 2009, 12:41
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od komikk »

ovi1 píše:Tak aktualní info z Liverpoolu...bus MHD letiště-centrum 1,75 L celodenka 4,5 L a je to vč. trajektů a příměstských vlaků...muzea mimo Beatlesáků zadara...teď jsou tam nějaké mariňácké oslavy a kotví tam letadlová loď.


Vďaka za info. Ušetril si mi hladanie :) Máš ešte nejaký typ čo sa oplatí vidieť/navštíviť? Chystám sa tiež do Liverpoolu (17.11)

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od ovi1 »

Tak mě obecně bavilo jezdit patrákama, když se sedne dopředu, tak je to příjemná vyhlídková jízda...trajekt taky dobrý, jezdí to do trojúhelníku a naproti vedle levého přístaviště je vytažená německá ponorka, tam se teda platí tuším 12 L ale bylo už zavřeno a tak jsem tam juknul jen dírama v plotě...taky je celkem zajímavé se mrknout na konec protějšího poloostrova, byl zrovna odliv a pevnost byla na suchu :roll: o muzeích jsem už psal a je dost na draka, že mají jen do 16 hod. otevřeno. Jo ještě pro toho zájemce o info o letadlové lodi...byla to HMS Illustrious a má tam být 22.-27.10 takže to asi nestihneš, ale jestli jsem se svojí chabou angličtinou pochopil, tak o dalším víkendu tam má být Queen Mary. Taky v centru je, ale dost nenápadný centrální nádraží, ale je to obrovskej hybrid mezi metrem a vlakem a pokud máš celodenku, tak se dá jet pěkně daleko. Byli jsme snad 50km na sever a taky zajímavé, já holt nejsem muzejní typ a tohleto mě baví víc. :shock: Jo ještě ty přívozy končí asi v 18,30 a trochu nás to znervozňovalo, jestli to stihneme, ale pak jsme zjistili, že pod Mersey jsou dva tunely a v pohodě se dá s MHD do dlouho...

sv.i
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 78
Registrován: 14. 06. 2007, 19:58
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od sv.i »

poraďte, prosím, jak se levně dostat z Liverpoolu do Manchesteru (konec května)

díky :wink:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od alesesl »

sv.i píše:poraďte, prosím, jak se levně dostat z Liverpoolu do Manchesteru (konec května)

díky :wink:


ja bych zkusil www.nationalexpress.com

mart.ina
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 12. 2013, 11:30
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od mart.ina »

Prosím neviete, či sa letisko na noc zatvára? Teda či je možnosť tam prespať do rána? Letím v červenci z Bratislavy a prílet je asi o štvrť na 12 v noci, čo sa už moc nemám ako dostať do priľahlého mestečka kam potrebujem.

vladivostok
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 505
Registrován: 10. 12. 2014, 12:03
Stav: Offline

Re: Liverpool

Příspěvek od vladivostok »

mart.ina píše:Prosím neviete, či sa letisko na noc zatvára? Teda či je možnosť tam prespať do rána? Letím v červenci z Bratislavy a prílet je asi o štvrť na 12 v noci, čo sa už moc nemám ako dostať do priľahlého mestečka kam potrebujem.

Letisko je otvorene 24 hodin denne tak tam mozes kludne prespat


Odpovědět