Online odbavení

Andy89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 03. 2010, 11:37
Stav: Offline

Online odbavení

Příspěvek od Andy89 »

Dobrý den,
letím poprvé a hned z Wizzair od kterých mě všichni odrazovali(bohužel až po rezervaci) :D Proto mám pár dotazů
1) Online odbavení má nějakou cenu i když mám zavazadlo? No dala jsem se do vyplňování údajů a zarazila jsem se u bezpečnostní otázky...převážíte věci nějaké osobě?? Nojo jedem za bratrem, který je na Erasmu a samozžejmě maminka navařila řízky, já mu taky vezu nějaké věci, které potřebuje atd...:-)
2) Co když nebudu mít online odbavení...klidně si vystojím řadu ale budu tam platit nějaké poplatky navíc?? Wizzair má zpoplatněný uplně vše tak by jsem se ani nedivila...
3) Už jen kosmetická úprava...dá se nějak zařídit že budem sedět s mamkou vedle sebe?? Teda né že by jsem o to vyloženě stála ale...:-D mamka má furt pocit, že odletí někam jinam
DĚKUJI VŠEM:-)


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Kamyl »

ad 1/ Tak rizky bych vubec neresil... :) No problem. Tam to je brano, jako zda prevazis nejakou zasilku pro nejakou treti osobu. To, ze budes mit v zavazadle rizek pro bratra neres... :)

ad 2/ Za checkin na letisti se plati, takze radeji online

ad 3/ Wizz ma free seating, takze to je jak v busu. Volny vyber sedacek...

Andy89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 03. 2010, 11:37
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Andy89 »

Oká tak jsem to odbavila a asi mám rovnou odbavit i zpátečný let, že?? ó bóže já už chci sedět v letadle :-) Taky jsem si četla nějaké příspěvky v tomhle fóru že byl problém s přečtením toho kódu na letence....asi se mám na co těšit:-)

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Kamyl »

Jo jo, pokud to uz pujde, tak urcite uz odbavit i na zpatecni...:)

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od rpet »

Andy89 píše:Oká tak jsem to odbavila a asi mám rovnou odbavit i zpátečný let, že?? ó bóže já už chci sedět v letadle :-) Taky jsem si četla nějaké příspěvky v tomhle fóru že byl problém s přečtením toho kódu na letence....asi se mám na co těšit:-)


s wizz litam vcelku pravidelne a casto, nikdy jsem nemel v ruce letenku, a nikdy jsem nemel problem s nactenim kodu na check-in, protoze jsem ho vzdy mel jen rucne napsany na kusu papiru... wizz neni zadna vyhra, ale taky to neni SE. litaj vcelku slusne, zpozdeni minimalni.


Andy89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 03. 2010, 11:37
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Andy89 »

Jupíí...jsme zpátky:-) Odbavení proběhlo v pořádku....nikde nám nezabavili řízky takže jsme je propašovali až do Norska. Jediná vada na kráse bylo 2hodinové zpoždění v Torpu, které pak ještě protáhli na další půl hodinu. Nikdo s náma nekomunikoval, nikde žádný informace....hodně lidí z toho byla nasraná a pak si to celkem zbytečně vybíjeli na letuškách a stevardovi, kteří za to nemůžou...ach ta česká povaha:-) Děkuji za všechny rady:-)

Flighty
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 16. 03. 2010, 23:13
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Flighty »

Ahoj,

jeden hloupý dotaz - Když se u Wizz Air (nebo asi i kdekoliv jinde) odbavím online, kam následně na letišti půjdu se zavazadlem? Normálně k přepážce, kde se odbavují cestující, s tím, že mi odbaví už jen to zavazadlo, nebo jsou na to nějaká speciální místa?

Díky za odpověď.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Fabo »

Byva prepazka oznacena "Baggage Drop". Jestli neni, tak normalne k cestakum.

Andy89
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 30. 03. 2010, 11:37
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Andy89 »

V Praze je pro Wizz dvě přepážky...jedna s šílenou řadou a normálním odbavením a druhá kde je online check-in a platby visa card či něco takového...a menší řada samozřejmě:-)

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od egho »

Jen se zeptám, když bych letěl třeba přes 3 letiště někde v Evropě, ve 3-4-5dnech, můžu se na všechny lety odbavit doma a vytisknout si palubenky předem? Jde to?;) díky moc za radu...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od HighFlyer »

Jasne ze to jde, za normalnich okolnosti, tzn. pokud WIzzair docasne nepozastavi online odbaveni dokud se nedostanou domu ty davy lidi, ktery uzemnil popel z Eyjá......kull, jako ho pozastavil easyJet.

sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od sohaj007 »

v patek letim z katovic do kyjeva a nejde mi on line odbaveni.ze pro toto letiste neni k dispozici.pritom v seznamu je tak nevim na jejich linku jsem volal 3x a zaplatil 60kc vyslechl si ty jejich pohadky cekam na spojeni a vzdy vypadlo.tak jsem se nic za 60kč nedovedel maji to dobre udelany.jak to je kdo to vi diky

ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od ovi1 »

Wizzair má on-line odbavení pod 7 dnů...jak se to řeší, když je návrat pozdější a nedostanu se v zahraničí k tiskárně??

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od skater »

ovi1 píše:Wizzair má on-line odbavení pod 7 dnů...jak se to řeší, když je návrat pozdější a nedostanu se v zahraničí k tiskárně??


Jednoduše se odbavíš na přepážce....a zaplatiš si to...

sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od sohaj007 »

vy jste me nepochopili ja letim v patek dnes je nedele.uz davno je to mene nez 7 dni a presto ze je psano moznost odbaveni online v KTW nejde to a hodi to hlasku pro toto letiste neni odbaveni on line k dispozici


Odpovědět