Wizz Air

Odpovědět
ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od ziletka »

Rozhodne mas narok na vraceni cele zaplacene castky! Pokud je to zruseni tedy z jejich strany.....


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od j.ree »

Jojo, nedej se. Mozna wyser bude balamutit jak je jeho zvykem, ale musi ti vratit celou castku, presne tolik, kolik si jim zaplatil/a. To je to same, jakobys u me treba objednal chlebicky na vikend, ale ja ti reknu dnes "sory, ale chlebicky uz nedelam, ale vratim ti jen 80% zaplacene castky" ...

lada-
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 05. 2010, 11:02
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od lada- »

z uctu si vzali 6 tisic...ted doslo tohle:

Kód: Vybrat vše

http://img69.imageshack.us/img69/845/letenky.gif

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Zajda »

Mě taky zrušili LPL, tak musím o den dřív z Wroclavy, z toho jsem teda na větvi...napsali maila, že zavolají, ale houby...ostatně ještě mi dluží peníze z loňského srpna... to je hrůza...už se mi s nimi nechce létat a pokud můžu, volím jinou variantu (což bude po odchodu Ryanu z PRG dost problém) ... za jak dlouho to je vyřízený na tý lince....? jako jestli za 30 minut, tak to se mi tam ani nevyplatí volat :-)

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od rpet »

lada- píše:z uctu si vzali 6 tisic...ted doslo tohle:

Kód: Vybrat vše

http://img69.imageshack.us/img69/845/letenky.gif


pokud mas vypis z uctu a v nem strzenou castku 6000CZK od WIZZu, pak neni co resit - je to jejich problem. muzes-li jim zavolat, pak to bude mozna rychlejsi, nez si s nima dopisovat - tusim, ze pro CR maji nejakou pevnou linku, na ktere by se ti mel nekdo venovat. a pokud by nechteli ustoupit, postupuj step-by-step na vyssiho a vyssiho pracovnika. hlavne se nenech odradit!


ESC
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 06. 10. 2009, 12:53
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od ESC »

V každém případě máte právo na vrácení celé ceny letenky, pokud byl let zrušen dopravcem - čl. 5 (1) a) a 8 (1) a) nařízení (ES) 261/2004. Společnost Wizzair má na svých stránkách kontaktní formulář http://wizzair.com/useful_information/claims/, který doporučujeme využít. Pokud by dopravce trval na tom, že vrátí jen část ceny letenky, můžete se na nás obrátit a pokusíme se Vám pomoci, bližší informace naleznete zde: http://www.coi.cz/cs/esc-2/caste-otazky ... ujete.html

Tuto informaci podává Evropské spotřebitelské centrum (ESC) při České obchodní inspekci, které poskytuje spotřebitelům informace o jejich právech na jednotném evropském trhu a o vymáhání těchto práv. Rovněž pomáhá českým spotřebitelům s řešením problémů s prodejci výrobků či služeb z jiných zemí EU, Norska či Islandu. Jednou z hlavních oblastí, jíž se centrum zabývá, jsou práva cestujících v letecké dopravě. ESC pracuje v síti 29 Evropských spotřebitelských center (ECC-Net). Činnost českého centra financuje Evropská komise a Česká obchodní inspekce. Více na http://www.coi.cz/esc.

lada-
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 05. 2010, 11:02
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od lada- »

díky moc hoši.zítra tam budu naposled volat.....

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Spenlik »

Společnost Wizz Air zavádí záruku při zpoždění letu

Společnost Wizz Air zavádí další úžasnou službu. Pokud si zakoupíte záruku při zpoždění a váš let bude mít zpoždění alespoň 2 hodiny, obdržíte na váš účet WIZZ kredit ve výši 2700 Kč (na cestujícího). Tento kredit lze použít pro zaplacení jakýchkoliv letů s Wizz Air a jakýchkoliv doplňujících produktů a může být zakoupen pro jednosměrný let pro všechny cestující v dané rezervaci.

Poplatek za službu záruka při zpoždění činí 270 Kč za cestujícího.

lada-
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 10. 05. 2010, 11:02
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od lada- »

tak asi vrati vse.....pry se na tuto fakturu nemame divat nebo co

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od egho »

Chci se zeptat, když se mi zruší let kvůli sopce třeba, dostanu zpět peníze?;) Nebudu pojištěn u nich. Děkuji :-)

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Spenlik »

no kvuli soplu ti bud vratej penize nebo prebookujou let

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od egho »

Spenlik píše:no kvuli soplu ti bud vratej penize nebo prebookujou let



Super, tak aspon ze tak. Děkuji.

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od egho »

Nevíte někdo jak se pohybujou ceny v Pařííži po metru a jak se dostanu z Paris Porte Maillot k eiffelovce a nekam do centra, jak se jmenuje ta zastávka? :-P

EasyShare
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 04. 06. 2008, 22:33
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od EasyShare »

Do metra si kup sadu lístků. Říká se tomu carnet a prodávají je na letišti (já je kupoval v ORLY Sud). Jedná se o sadu 10ti lístků za cenu 10 Euro. Lístek strčíš do terminálu při vstupu du metra a pak při výstupu ven z metra a můžeš jej vyhodit. Určitě se to vyplatí. Jinak já chodil v Paříži s TomTomem v ruce. Jednou jsem takhle v Milánu furt chodil a bloudil s mapou a pěkně mě to štvalo, až jsem byl znechucen. GPSka mi to strašně ulehčila a byl jsem v klidu. Pravda jednou vypadl signál v silné zástavbě, ale nic hrozného, cestu jsem pak nějak našel. Hlavně v metru se řidit názvem východu Sortie. Došlo mi až později, co to znamená :-D. Němčina a angličtina jim nic neříká. Skoro nikdo, koho jsem potkal anglicky, ani německy neuměl, nebo nechtěl mluvit. Asi jsou na sebe moc hrdí...

Na této stránce najdeš všechnu hromadnou dopravu v Paříži: vytiskl jsem si tak trasy busu z místa A do B. http://www.ratp.fr/

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Wizz Air

Příspěvek od Lubor »

EasyShare píše:Do metra si kup sadu lístků. Říká se tomu carnet a prodávají je na letišti (já je kupoval v ORLY Sud). Jedná se o sadu 10ti lístků za cenu 10 Euro. Lístek strčíš do terminálu při vstupu du metra a pak při výstupu ven z metra a můžeš jej vyhodit. Určitě se to vyplatí. Jinak já chodil v Paříži s TomTomem v ruce. Jednou jsem takhle v Milánu furt chodil a bloudil s mapou a pěkně mě to štvalo, až jsem byl znechucen. GPSka mi to strašně ulehčila a byl jsem v klidu. Pravda jednou vypadl signál v silné zástavbě, ale nic hrozného, cestu jsem pak nějak našel. Hlavně v metru se řidit názvem východu Sortie. Došlo mi až později, co to znamená :-D. Němčina a angličtina jim nic neříká. Skoro nikdo, koho jsem potkal anglicky, ani německy neuměl, nebo nechtěl mluvit. Asi jsou na sebe moc hrdí...

Na této stránce najdeš všechnu hromadnou dopravu v Paříži: vytiskl jsem si tak trasy busu z místa A do B. http://www.ratp.fr/


pre upresnenie - "carnet" stoji 11,60€, kazdy rok myslim k 1.7. sa jeho cena mierne zvysuje.
Myslim ze na letisku v Beauvais sa kupit neda, takze az pri vstupe do ktorejkolvek stanice metra, ci uz v automate alebo pri okienku.


Odpovědět