Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Moderátor: j.ree

Odpovědět
persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Uniklo mi něco nebo jsem správně pochopil, že jsi letěl jen úsek STN - BRQ a ne BRQ - STN jako já? Možná se mýlím. Tulipány jsou v dubnu nejlepší v Londýně. Neměl jsem moc času fotit (zatím), a tak přikládám jen stručně, jak to vypadá (resp. vypadlo loni) před Buckinghamským palácem (letos úplně stejná výsadba). Další 2 fotky Regents Park.
Přílohy
Regents Park 6.jpg
Regents Park 4.jpg
Buckingham Palace 1.jpg


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od pavelpmi »

jo, máš pravdu, špatně jsem se podíval, myslel jsem, že jsme letěli stejným letem, a zatím jsem v Brně vystoupil a ty nastoupil.
Jinak s těmi tulipány bych si dovolil nesouhlasit - sice byly v Londýně hezké, ale na tulipány asi do Holandska. Tolik květin pohromadě jako v Keukenhofu jsem v životě neviděl. :wink:
P1050728.jpg

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Přidávám tulipánová pole ze zahrádky z domova :-) A na Holandsko se těším. Končím off-topic :-)
Přílohy
flowers_08.JPG
flowers_03.JPG
flowers_07.JPG

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od j.ree »

Kurde, ty fota jsou uplne jak delane jako wallpapery .. :)

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Dnešní let BRQ - STN: obsazenost cca 80% - docela dost návštěvníků nedělní Grand Prix, ale žádní opilci. Přílet o 10 minut dříve a předtím ještě asi 10 minut kroužení v okolí Stanstedu (předčasný přílet a menší zácpa). Poprvé jsem zkusil EasyBus za 2 GBP (taková větší dodávka) - přesně za 60 minut stihl dojet na stanici metra Baker Street. Tak si tu počkám na zítřejší tiskovku v Brně, která by se mohla týkat i této linky. A protože má toto vlákno vztah k Londýnu, dovoluji si dát na ukázku vynikajícího designu "sendvičárny" Pret: http://popsop.com/wp-content/uploads/pu ... ice_01.jpg - nádhera.


MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

persona píše:.....Poprvé jsem zkusil EasyBus za 2 GBP (taková větší dodávka) - přesně za 60 minut stihl dojet na stanici metra Baker Street.......


Mam problem zaplatit jakoukoliv kartou, kreditka debetka, visa mastercar, vydane u nas v zahranici....ani jenda nejede.Sem si jisty ze to vsechno navolim spravne a nakonci vzdy chyba rikajici:"(100)OK...

Nejaky tip co delam spatne?

ivan_k
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 15. 08. 2010, 11:34
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od ivan_k »

Máte povolené na karte platby cez internet aj s dostatočným denným/týždenným limitom? Neprekročili ste náhodou celkový limit?

Ryba CZ
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 05. 05. 2010, 19:37
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Ryba CZ »

Přesně tohle (Error 100: OK) se mi stalo taky a to jsem vyzkoušel 5 různých karet. Ale také jsem později přišel na to, kde je problém.

Během rezervace se nahoře zobrazuje cena v librách. Pokud se vám povede to přehodit na eura, potom platba proběhne bez problémů. Bohužel tlačítko na změnu měny se nezobrazí vždy nebo až po nějaké době, tak to vyzkoušejte vícekrát.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Globik »

Ryba CZ píše:Přesně tohle (Error 100: OK) se mi stalo taky a to jsem vyzkoušel 5 různých karet. Ale také jsem později přišel na to, kde je problém.

Během rezervace se nahoře zobrazuje cena v librách. Pokud se vám povede to přehodit na eura, potom platba proběhne bez problémů. Bohužel tlačítko na změnu měny se nezobrazí vždy nebo až po nějaké době, tak to vyzkoušejte vícekrát.

A proč by to nešlo zaplatit v librách?

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od HighFlyer »

Kdyz si tady zvolite v levem policku jako odletove misto Brno:
http://www.bookryanair.com/skysales/FRSearch.aspx
... tak vidite v pravem policku (destinace) to co ja?

Increïble! Moltes gràcies! (teda pokud to neni preklep programatora :))

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Airbus380 »

Hmmm...sna dto nebude překlep :) Ale třeba u Prahy taky uváděj ještě všechny destinaci, co lítaly...

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Globík píše:
Ryba CZ píše:Přesně tohle (Error 100: OK) se mi stalo taky a to jsem vyzkoušel 5 různých karet. Ale také jsem později přišel na to, kde je problém.

Během rezervace se nahoře zobrazuje cena v librách. Pokud se vám povede to přehodit na eura, potom platba proběhne bez problémů. Bohužel tlačítko na změnu měny se nezobrazí vždy nebo až po nějaké době, tak to vyzkoušejte vícekrát.

A proč by to nešlo zaplatit v librách?


Tak pro poradek platby na internetu povolene, limity v poradku..tohle vsechno mam ohlidane, ale porad mi to ne a ne zaplatit.

A nejak nechapu, kde ze to mam zmeni na eura, nic takoveho mi to nikde nenabizi a to jsem to zkousel uz tak minimalne 10x.....

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od procvi »

Airbus380 píše:Hmmm...sna dto nebude překlep :) Ale třeba u Prahy taky uváděj ještě všechny destinaci, co lítaly...


Ale Bratislava už tam taky nemá Hahn a Wezze a obě linky jsou zrušeny kratší dobu než GRO z Brna... ale už jsem si toho taky dřív všiml, že to tam pořád mají.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Orus-x »

MiraCBaBRNO píše:Tak pro poradek platby na internetu povolene, limity v poradku..tohle vsechno mam ohlidane, ale porad mi to ne a ne zaplatit.

A nejak nechapu, kde ze to mam zmeni na eura, nic takoveho mi to nikde nenabizi a to jsem to zkousel uz tak minimalne 10x.....


...problém se "zabezpečenými/nezabezpečenými" platbami na webu. Ryanair přešel právě na ty "nezabezpečené" a moje milá KB se tváří, že s takovými ona obchodovat nebude - všechny karty KB mi na stránkách FR nefungují. Ještě že mám jinou kartu u alternativního bankovního ústavu. S měnou platby to nemá nic co dělat.

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Orus-x píše:...problém se "zabezpečenými/nezabezpečenými" platbami na webu. Ryanair přešel právě na ty "nezabezpečené" a moje milá KB se tváří, že s takovými ona obchodovat nebude - všechny karty KB mi na stránkách FR nefungují. Ještě že mám jinou kartu u alternativního bankovního ústavu. S měnou platby to nemá nic co dělat.


Zaprve se nesnazim koupit nic na strankach ryanu, ale na strakach easyjet, potazmo easybusu a zadruhe sem se snazil zaplatit asi 12ti(!!!) kartami, vydanych jak u nas, tak v UK nebo Nemecku, kreditky, debetky, visa/ mastercard..vsechno mozne a porad nic....


Odpovědět