Online odbavení

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od HighFlyer »

Globík :lol: :lol: :lol:


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Night fly »

Globík píše:Ne. Položíš ho doma (v práci) na skener. Nejmenší rozměr zavazadla ale nesmí být větší, než je plocha skeneru! Odbavíš se online. Na příletovém letišti si zajdeš do internetové kavárny a zavazadlo si vytiskneš. Blondýny to mají komplikovanější - musejí najít počítač s připojenou barevnou tiskárnou, jinak by jim na zbytku cesty zavazadlo barevně neladilo s oblečením.


:lol: A ten muj poprskanej monitor bude pucovat kdo, he, Kefalin :?:

Kattyi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 14. 10. 2010, 14:52
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Kattyi »

Zdravím, mám dotaz. letíme do Londýna a v Praze se budeme odbavovat online. Jak to pak funguje v Londýně? Tam se budeme odbavovat na přepážce, jelikož nebudeme mít přístup k tiskárně a k internetu. To tam půjdeme jenom s pasem a číslem rezervace?
Díky za odpověď...

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Smurfx »

Kattyi píše:Zdravím, mám dotaz. letíme do Londýna a v Praze se budeme odbavovat online. Jak to pak funguje v Londýně? Tam se budeme odbavovat na přepážce, jelikož nebudeme mít přístup k tiskárně a k internetu. To tam půjdeme jenom s pasem a číslem rezervace?
Díky za odpověď...


Doporučuju se zastavit v nějaké internetové kavárně a boarding pass vytisknout (odbavit se on-line) v Londýně. Pokud nemáte zaplaceno odbavení na letišti za 5 EUR, zaplatíte 10 EUR. Takže se fakt vyplatí odbavit se on-line. Pokud to není možné, stačí na check-inu na letišti ukázat pas a oni si vás v systému najdou a dají vám boarding pasy.

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Bzzz »

Kattyi píše:Zdravím, mám dotaz. letíme do Londýna a v Praze se budeme odbavovat online. Jak to pak funguje v Londýně? Tam se budeme odbavovat na přepážce, jelikož nebudeme mít přístup k tiskárně a k internetu. To tam půjdeme jenom s pasem a číslem rezervace?
Díky za odpověď...


Jinak WIZZ umožňuje odbavení na webu myslím týden předem, takže pokud neletíte na víc jak 7 dní, mělo by to jít odbavit se na oba lety zároveň.


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od j.ree »

chcu se zeptat, je velka chyba u W6, kdyz je na obcance narodnost ceska a v online odbaveni zapsana narodnost slovenska? Budou problemy na letistich (BRQ, LTN)? Vsechny ostatni udaje jsou spravne.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od j.ree »

nikdo nevi? odlet je dneska v 7 :(

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Lucx »

Já bych to risknul, myslím, že to není až tak důležitý. U EZY není na BP vůbec vyznačena položka nationality, jen musí souhlasit jméno a příjmení. Jsme přeci v EU :? Tak ať to vyjde!

V UK s tím možná problém bude

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Bzzz »

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se změnou způsobu odbavení? Nevím na co jsem myslel, ale dal jsem si do rezervace odbavení na letišti a přitom jsem chtěl odbavení na webu :( Lze to zpětně změnit? Rezervaci jsem již uhradil kartou i vč. toho poplatku, který jim rád nechám . . . díky předem za Vaše rady a poznatky.

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od Bzzz »

Bzzz píše:Dobrý den, máte někdo zkušenosti se změnou způsobu odbavení? Nevím na co jsem myslel, ale dal jsem si do rezervace odbavení na letišti a přitom jsem chtěl odbavení na webu :( Lze to zpětně změnit? Rezervaci jsem již uhradil kartou i vč. toho poplatku, který jim rád nechám . . . díky předem za Vaše rady a poznatky.


Tak na lince WIZZ mi řekli, že mi web umožní vytisknout si boarding pass i pokud mám zadáno odbavení na letišti . . . jen poplatek mi nevrátí, což jsem stejně neočekával, takže pohoda.

patuska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 09. 2011, 10:28
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od patuska »

ahojte, ja mam velky problem a neviem co s nim tak dufam ze dakto tu pomoze. kupila som letenku, ale zadala som v mene spolucestujuceho chybu. jedno pismeno.. bohuzial od nas zo slovenska sa neda dovolat na zakaznicku linku do ciech!!! a na maily nereaguju, iba poslu vygenerovany mail, ze urcite najdem odpoved na ich stranke. no len na ich stranke je odpoved na moju otazku: volajte zakaznicke cislo. a to ja nemozem. co mam robit???????? ten preklep bude na letisku urcite problem. to mam kupit novu letenku?

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od pavelpmi »

Jedno pismeno nebude vadit.

patuska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 09. 2011, 10:28
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od patuska »

si si isty? mam z toho trochu stres.. tiez som na to myslela ze ved to by si ani vsimnut nemuseli, ale nahoda je blbec a ja mam na taketo veci extra stastie..

stano
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 430
Registrován: 13. 12. 2003, 21:39
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od stano »

Isiel som urobit na internete check-in a napisalo mi to toto:
Stav rezervace: POTVRZENO
Palubní vstupenku obdržíte při odbavení po uvedení čísla potvrzení a platného průkazu totožnosti.


Je to let z Rima, 7.11 do Brna alebo mam urobit este nieco ?

Dakujem za odpoved a pomoc.

RadekB
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 361
Registrován: 08. 03. 2010, 12:19
Oblíbené typy letadel: A350, A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Online odbavení

Příspěvek od RadekB »

stano píše:Isiel som urobit na internete check-in a napisalo mi to toto:
Stav rezervace: POTVRZENO
Palubní vstupenku obdržíte při odbavení po uvedení čísla potvrzení a platného průkazu totožnosti.


Je to let z Rima, 7.11 do Brna alebo mam urobit este nieco ?

Dakujem za odpoved a pomoc.


Jde o to jestli jsi připlatil za odbavení na letišti nebo ne ? Pokud ne, a máš online check-in, tak ten je možný nejdřív 7 dní před odletem.

Pokud letíš 7.11, tak to ještě není 7 dní.


Odpovědět