Karlovy Vary (LKKV)

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od HonzaLB »

HighFlyer píše:Brzo se zacnou ve Varech pridelovat sloty :)

V CSA by se na to jistě těšili, bylo by co zas prodávat :D


Alca
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 471
Registrován: 15. 07. 2007, 19:45
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od Alca »

Už bychom mohli podávat sázky na to, kolik Vary letos odbaví cestujících :D
Můj osobní lehce pesimistický odhad je 107 000, pokud nám ještě nějaká aerolinka a její linka nepřibude či neubude....

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od jvoj »

Otazka : Mineralnye Vody v bookovacim systemu Ural Airlines chcou byt Karlovy Vary, nebo ne? :-D

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od kuba.biker »

jvoj píše:Otazka : Mineralnye Vody v bookovacim systemu Ural Airlines chcou byt Karlovy Vary, nebo ne? :-D


Ne.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mineralnye_Vody_Airport

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od creyman »

Zdenek píše:bacha na to, že do Varů na apron se vejdou jen 2 dopraváci :D


http://www.planes.cz/cs/photo/1012700/a ... -klv-lkkv/


jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od jvoj »

kuba.biker píše:
jvoj píše:Otazka : Mineralnye Vody v bookovacim systemu Ural Airlines chcou byt Karlovy Vary, nebo ne? :-D


Ne.

http://en.wikipedia.org/wiki/Mineralnye_Vody_Airport

aha, tak diky

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od hafi »

Ty si to myslel vážně? Já vzhledem ke smajlíku na konci myslel, že to říkáš jako vtip a celkem jsem se zasmál :lol:

Karel_x
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 678
Registrován: 14. 09. 2010, 15:35
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od Karel_x »

Stojí za zmínku, že letiště u podkavkazského města Mineralnyje Vody představuje už i v Rusku delší dobu opouštěný model, kdy bázující společnost (KMV, Kavminvodyavia=Kavkazské minerální vody) a letiště vlastní jedinná společnost. Úsměvné je, že my se k němu teď vracíme formou sňatku ČSA a LKPR. Že by Dvořák&spol. chodili pro inspiraci do země, kde zítra znamená už včera? :?

DádinAir
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 48
Registrován: 01. 01. 2011, 13:22
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od DádinAir »

a mohl by ste mi někdo objasnit co se tu teda doopravdy bude lítat..?? mám v tom zmatek.. :cry: :)
a prosím i typy letadel..., dííkec :mrgreen: lidi..xD

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od creyman »

Plánovaná nová letecká spojení z Karlových Varů - Jekatěrinburg a Baku; Letecká společnost Czech Connect Airlines uvolnila do prodeje letenky na již dříve avizovanou novou linku Karlovy Vary – Jekatěrinburg. Letenky je možné knihovat na webu společnosti www.flycca.net . Letecká společnost, jejíž flotilu v současnosti tvoří jeden Boeing 737-300 známý i z Karlových Varů, kam na podzim loňského roku dopravil týmy basketbalistek, plánuje zahájení letů na Ural 23. března. Odlety z Karlových Varů jsou plánovány každou středu pět minut před půlnocí, návrat z Jekatěrinburgu pak následující den v 10:20 hod.

Aerolinie zřejmě bude na této trati spolupracovat s Ural Airlines, které plánují linku do Karlových Varů operovat s Airbusy A320 od 22. března. Přílet do Karlových Varů je stanoven každé úterý v 15:35 hod., odlet zpět v 17:25 hod.

Zavedení nového spoje do Karlových Varů plánují z metropole Azerbajdžánu - Baku též AZAL-Azerbaijan Airlines. Jejich letouny Airbus A319 jsou na linku naplánovány od 27. března. Na karlovarském letišti je jejich průlet předpokládán každou neděli mezi 11:40 – 12:40 hod.

Přestože oficiální weby Ural Airlines a Azerbaijan Airlines dosud knihování letenek neumožňují, na jiných portálech je již rezervace možná a jejich nasazení do kmenových systémů společností je dle zástupců či agentů společností plánováno v nejbližších dnech.

Z Karlových Varů tak letos bude s největší pravděpodobností možné cestovat do 6 destinací ve 4 zemích. Podrobnější přehled letů nastiňuje letní letový řád 2011, v samostatném souboru pak nabízíme celkový přehled společností operujících ze západočeského letiště .


http://www.lkkv.info/default.htm

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od hafi »

trochu bych cekal rovnomernejsi rozlozeni toho jekaterinburgu v prubehu tydne.

takto je to v utery a ze stredy na ctvrtek.

DádinAir
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 48
Registrován: 01. 01. 2011, 13:22
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od DádinAir »

na LKKV.info, píší, že travel service odhalil charterovou letní sezonu na LKV, prý bude o dost příznivější než 2010...,bude se létat v uterý a ve čtvrtek do Antalye v intervalu asi 11-cti dní., za celé léto jsem napočítal celkem 13letů, to mě příjde nějak málo, jak to bylo loni..??, popřípadě předloni..? to je docela škoda že se cestující dostanou jen do turecka, na letošní sezonu jsem optimisticky čekal další destinaci jako třeba Hurghada, Rhodos nebo aspon Djerba. áávono nic :|
ale tak aspon že těch pravidelnejch je podstatně víc...

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od skater »

DádinAir píše:na LKKV.info, píší, že travel service odhalil charterovou letní sezonu na LKV, prý bude o dost příznivější než 2010...,bude se létat v uterý a ve čtvrtek do Antalye v intervalu asi 11-cti dní., za celé léto jsem napočítal celkem 13letů, to mě příjde nějak málo, jak to bylo loni..??, popřípadě předloni..? to je docela škoda že se cestující dostanou jen do turecka, na letošní sezonu jsem optimisticky čekal další destinaci jako třeba Hurghada, Rhodos nebo aspon Djerba. áávono nic :|
ale tak aspon že těch pravidelnejch je podstatně víc...


Myslím, že Djerba nebude letos moc populární....

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od tygrlive »

skater píše:
DádinAir píše:na LKKV.info, píší, že travel service odhalil charterovou letní sezonu na LKV, prý bude o dost příznivější než 2010...,bude se létat v uterý a ve čtvrtek do Antalye v intervalu asi 11-cti dní., za celé léto jsem napočítal celkem 13letů, to mě příjde nějak málo, jak to bylo loni..??, popřípadě předloni..? to je docela škoda že se cestující dostanou jen do turecka, na letošní sezonu jsem optimisticky čekal další destinaci jako třeba Hurghada, Rhodos nebo aspon Djerba. áávono nic :|
ale tak aspon že těch pravidelnejch je podstatně víc...


Myslím, že Djerba nebude letos moc populární....


Hurgada jak by smet :)

Luck
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 08. 2010, 13:55
Oblíbené typy letadel: E-170
A319
A340-600
B735
B777
B787
Pohlaví: muž
Bydliště: KLV
Stav: Offline

Re: Karlovy Vary (LKKV)

Příspěvek od Luck »

DádinAir píše:na LKKV.info, píší, že travel service odhalil charterovou letní sezonu na LKV, prý bude o dost příznivější než 2010...,bude se létat v uterý a ve čtvrtek do Antalye v intervalu asi 11-cti dní., za celé léto jsem napočítal celkem 13letů, to mě příjde nějak málo, jak to bylo loni..??, popřípadě předloni..? to je docela škoda že se cestující dostanou jen do turecka, na letošní sezonu jsem optimisticky čekal další destinaci jako třeba Hurghada, Rhodos nebo aspon Djerba. áávono nic :|
ale tak aspon že těch pravidelnejch je podstatně víc...

Jde o to, že to bude v příznivějších časech ;) Loni to odlítalo až někdy večer, jinak to ale bylo to samý. Já jsem taky čekal ještě alespoň jednu destinaci... Škoda...


Odpovědět