Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

byznys u wizzu, easyjetu a smartu, asi něco, co ještě neznáme:))
a všechny FFP se mohou třást: •Extra míle do našeho věrnostního programu

najednou bez palivového příplatku (podotýkám, že jsem na ČOI podal podnět kvůli neuváděné konečných cen)


Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

No jak někdo tady argumentoval tím, že není nespokojený zákazník ještě na světě, tak mě by zajímal opak, chtěl bych vidět spokojeného zákazníka...cca se nachytalo dejme tomu 100 lidí....lítat to má od začátku měsíce, ale podle mě ještě nikdo neletěl....jako ta poslední variace je opravdu vtipná. Jak říkám, na pobavení se to stačí...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

není možné najít spokojeného zákazníka, protože všechny akce jsou až na skutečné lety během jara...takže teprve s jarními měsíci začnou český internet plnit zkušenosti spokojených cestujících, kterým slevolety změnily život. podobně jako změnil zakladatel firmy už život například těmto lidem:)
http://www.necestne.cz/?p=422

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zulu Charlie »

Citace z titulní stránký Slevoletů:

Postará se o Vás náš tým ellite asistentů. :lol:

Nejsme tudíž zodpovědní za žádný úsek Vaší cesty. :lol: :lol: :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

zjevně sem chodí, smartwings náhle zmizely z nabídky:)už začínám mít těch screenshotů nějak moc:)


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »

Včera jim tam do diskuse někdo umístil tento dotaz :

dobry den, chtel jsem koupit pro svoji pritelkyni darek - tedy ten poukaz na cestu do londyna a zpet v business class, bylo by to krane! jenze mi nejak nejde do hlavy, jak to udelate, kdyz BA rezervujete jen vyjimecne, a easyjet stejne jako wizzair business class nemaji? muzu se nejak dozvedet vic informaci? dekuju

Docela by mě zajímalo, jak na to slevolety odpoví :D :D .

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Kamyl »

Takhle... :lol:

Slevolety.cz (Administrator)
14. 03. 2011 11:17

Dobrý den, pokud si poukaz zakoupíte, dle podmínek akce samozřejmě Vaší objednávku realizujeme. Navíc v současné době připravujeme doplnění nabídky a rozšíření spolupráce i s dalšími leteckými společnostmi, podrobnosti se včas dozvíte na naších stránkách.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

Kamyl píše:Takhle... :lol:

Slevolety.cz (Administrator)
14. 03. 2011 11:17

Dobrý den, pokud si poukaz zakoupíte, dle podmínek akce samozřejmě Vaší objednávku realizujeme. Navíc v současné době připravujeme doplnění nabídky a rozšíření spolupráce i s dalšími leteckými společnostmi, podrobnosti se včas dozvíte na naších stránkách.

Nic není nemožné:)))

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
Kamyl píše:Takhle... :lol:

Slevolety.cz (Administrator)
14. 03. 2011 11:17

Dobrý den, pokud si poukaz zakoupíte, dle podmínek akce samozřejmě Vaší objednávku realizujeme. Navíc v současné době připravujeme doplnění nabídky a rozšíření spolupráce i s dalšími leteckými společnostmi, podrobnosti se včas dozvíte na naších stránkách.

Nic není nemožné:)))


To je pravda. Treba pro redakci DNES/iDNES (a nejen pro nic) jsou fyzikalni zakony pouze car papiru :-)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Na facebooku dříve taky měli alespoň 100 fanoušků, teď mají jen dvanáct. To dřívější asi zrušili díky komentářům. Nebo respektive už chtěl asi někdo letět a začalo se to vyvíjet, tak jak to dopadne. Ale kreativita jak vytáhnout z lidí prachy jim nechybí. Ten busines i když to koupí dva lidi, tak se vyplatil předělat web...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

creyman píše:Na facebooku dříve taky měli alespoň 100 fanoušků, teď mají jen dvanáct. To dřívější asi zrušili díky komentářům. Nebo respektive už chtěl asi někdo letět a začalo se to vyvíjet, tak jak to dopadne. Ale kreativita jak vytáhnout z lidí prachy jim nechybí. Ten busines i když to koupí dva lidi, tak se vyplatil předělat web...

mají jich 1109. krásná galerie:-)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Aha oni mají slevolety.cz i slevolety cz (zatím jen 12 fandů).

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od poja »

stal jsem se na slevoletech zavislý každý den se koukam do diskuze na stránkách a na fcb a nestačim se divit...jsou fakt vynalézavý vymyšlet si stále takové pohádky

morph
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 27. 01. 2011, 15:47
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od morph »

No, podle toho popisu ta business class treba fakt klapne, akorat bude trosku jina nez by clovek cekal... Vsak oni hovori o business class slevolety.cz ne o byznysu nejake aerolinky. Co z toho vyplyva? Dostane sedacku u exitu (= misto), dopredu vam zaplati sendvic u ryanu/easy/... (=obcerstveni) a na letisti v praze flasku bohemky za kilo :D neni byznyz jako byznyz :biggrin:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

•změna rezervace až do 48 hodin před odletem zdarma
Toto budou asi plnit jak?
Nevolal jim někdo na ten jejich 24hod. servis? Jinak jim to už běží celkem dlouho a pořád, žádný rozezlený zákazník. I když chápu berou to jako letadlo, tak ti co chtějí teď letět prostě odletí, aby to hned nekrachlo a prodej běžel dál.
Jinak business končí už za 3 hodiny! To jsem zvědav na novou akci :P


Odpovědět