Travel Service konkurz

Odpovědět
moni33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 02. 2012, 14:43
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od moni33 »

Ahoj, taky me vybrali a 24. mam tu prohlidku, chtela jsem vas pozadat jestli byste pak sem napsali jak to probihalo a hlavne jak probihaji ty psychologicke testy. :) diky!


nicoolleta3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15. 02. 2012, 10:29
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od nicoolleta3 »

Ahoj, prosím chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte, jestli TVS poskytuje účastníkům leteckého výcviku nějakou možnost ubytování (např. v blízkosti místa výcviku)? Děkuji

Lenniee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 01. 2012, 13:07
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Lenniee »

Nejsem si jistá, ale řekla bych že ne. Už na tom pohovoru se mě totiž ptali jestli budu mít kde bydlet, když nejsem z Prahy...

nicoolleta3
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 15. 02. 2012, 10:29
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od nicoolleta3 »

Jasně. Jen jsem myslela, že během těch pěti týdnů by ti účastníci výcviku bydleli třeba všichni v nějakém objektu dohromady.. Ale díky za info :)

jasminka13
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 01. 2012, 16:12
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jasminka13 »

bol niekto z vas uz na tie psychotesty?zaujimalo by ma otazky akeho typu sa tam pytaju..nevieta či tu prehliadku vyhodnocuju uz v ten isty den al. treba čakat?diky


Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Zdenek »

nicoolleta3 píše:Jasně. Jen jsem myslela, že během těch pěti týdnů by ti účastníci výcviku bydleli třeba všichni v nějakém objektu dohromady..

Jako nápad to není špatný, třeba by se pak hlásilo víc letušáků. :D Na druhou stranu, pokud vítězové konkurzu myslí ...

klaroidka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 02. 2012, 20:27
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od klaroidka »

jasminka13 píše:bol niekto z vas uz na tie psychotesty?zaujimalo by ma otazky akeho typu sa tam pytaju..nevieta či tu prehliadku vyhodnocuju uz v ten isty den al. treba čakat?diky


Sedíš u počítače, máš tam takovou zvláštní klávesnici a řešíš různé logické úlohy. Testují paměť, počítáš nějaké příklady z matiky, jsou tam i úlohy na prostorový myšlení..
Potom je tam asi 200 otázek, kde se tě ptají na to, jestli piješ alkohol a jestli netrpíš nějakejma depresema..Ptají se na ty stejné otázky pořád dokola, vždycky je trošku pozmění, ale smysl je stejný.
Až to doděláš, nakreslíš obrázek ženské a mužské postavy, nakreslíš strom a vyplníš nějakej papír, kde jsou taky různý otázky.
Potom je pohovor s psychologem, to je docela v pohodě, dost krátký.. A mě se ptal i anglicky, nevím jak ostatní..

Celkově když se snažíš, tak se celá prohlídka dá stihnout za dopoledne, já tam byla od 7 ráno a v 11 jsem byla venku..Byly tam se mnou dvě holky, ty tam teda byly déle, ale zas to měly v klídku. Já se snažila co nejrychleji vypadnout.. :)

moni33
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 15. 02. 2012, 14:43
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od moni33 »

klaroidka píše:
Sedíš u počítače, máš tam takovou zvláštní klávesnici a řešíš různé logické úlohy. Testují paměť, počítáš nějaké příklady z matiky, jsou tam i úlohy na prostorový myšlení..
Potom je tam asi 200 otázek, kde se tě ptají na to, jestli piješ alkohol a jestli netrpíš nějakejma depresema..Ptají se na ty stejné otázky pořád dokola, vždycky je trošku pozmění, ale smysl je stejný.
Až to doděláš, nakreslíš obrázek ženské a mužské postavy, nakreslíš strom a vyplníš nějakej papír, kde jsou taky různý otázky.
Potom je pohovor s psychologem, to je docela v pohodě, dost krátký.. A mě se ptal i anglicky, nevím jak ostatní..

Celkově když se snažíš, tak se celá prohlídka dá stihnout za dopoledne, já tam byla od 7 ráno a v 11 jsem byla venku..Byly tam se mnou dvě holky, ty tam teda byly déle, ale zas to měly v klídku. Já se snažila co nejrychleji vypadnout.. :)


Muzu se jeste zeptat, jestli ty vysledky daji hned nebo jestli to trva nejaky cas? dik!

klaroidka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 02. 2012, 20:27
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od klaroidka »

Výsledky dostaneš hned. :)

izabela
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 03. 2012, 23:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od izabela »

Ahoj,chci se zeptat,kde získáváte informace,kdy se koná výběrové řízení na letušku.Najela jsem si na stránky TVS,ale informaco o konkurzech jsem nemohla vyhledat.Děkuji za radu.

osmistovka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 21
Registrován: 01. 11. 2008, 14:50
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od osmistovka »

izabela píše:Ahoj,chci se zeptat,kde získáváte informace,kdy se koná výběrové řízení na letušku.Najela jsem si na stránky TVS,ale informaco o konkurzech jsem nemohla vyhledat.Děkuji za radu.


Aktuálně u TVS, žádné výběrové řízení neprobíhá a probíhat nebude. Pro letošní rok jsou už letušky vybrané a už se školí. Zkus to příští rok nebo u jiné let. společnosti.

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Ahoj všem !
Tak mě konečně tento rok vzali :)

Může mi někdo prosím říct jak probíhá to druhé kolo ? :?:

Denisa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 01. 2012, 16:37
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Denisa »

To: mckaypv4 Gratuluji! :D Ja se chystam na vyberove rizeni v nedeli. Muzes mi napsat nejake info, jak tezke byly testy? At vim na co se pripravit. Diky moc

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Denisa píše:To: mckaypv4 Gratuluji! :D Ja se chystam na vyberove rizeni v nedeli. Muzes mi napsat nejake info, jak tezke byly testy? At vim na co se pripravit. Diky moc


Test mi přišel celkem jednoduchý, Anglický jazyk se skládal ze tří částí, první část byla zaměřena na časy, had been atd. Druhá část byla zaměřena na slovní zásobu, vše mělo možnosti a,b,c,d.
Třetí číst byla zaměřená na čtení a následné doplnění slov, zase výběr z a,b,c,d.

Druhý test byl zaměřený na všeobecné znalosti, jako kdo vynalezl penicilín, kolikrát za den se modlí muslimové, číslo dresu Jágra, atd. Zase výběr z a,b,c,d.

Čas o kolo 45 minut na dokončení, takže se to celkem dá zvládnout :)

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Pan Am »

mckaypv4 píše:číslo dresu Jágra, atd. Zase výběr z a,b,c,d.


:lol: :lol: :lol:


Odpovědět