Co poletí?

Odpovědět
Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

Narayen píše:Takhle brzy si troufnete věštit ? :D

já nevěštím, já pracuji s fakty :-P


JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od JiS_Progressus »

Pavel píše:
Narayen píše:Takhle brzy si troufnete věštit ? :D

já nevěštím, já pracuji s fakty :-P

Ale věštíš :lol: Asi neznáš Travelu dost dlouho, možná jsi i u MA a jsi fascinován EFou, ale operační změny se v sezoně dělají i několikrát za den, takže říct, který kočár (ve standardní konfiguraci) poletí kdy a kam je věštba, občas i v okamžiku, kdy už máš naložené kufry ...

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

JiS_Progressus píše:
Pavel píše:
Narayen píše:Takhle brzy si troufnete věštit ? :D

já nevěštím, já pracuji s fakty :-P

Ale věštíš :lol: Asi neznáš Travelu dost dlouho, možná jsi i u MA a jsi fascinován EFou, ale operační změny se v sezoně dělají i několikrát za den, takže říct, který kočár (ve standardní konfiguraci) poletí kdy a kam je věštba, občas i v okamžiku, kdy už máš naložené kufry ...

u TVS už jsem docela dlouho, a jelikož není sezóna tak ty změny zase nejsou až takové, ..... pravda je, i těsně před odletem může dojít k potížím a i ke změně letadla, to už se holt stává..... technika je nevyzpytatelná :-P

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

JiS_Progressus píše:Ale věštíš :lol: Asi neznáš Travelu dost dlouho, možná jsi i u MA a jsi fascinován EFou, ale operační změny se v sezoně dělají i několikrát za den, takže říct, který kočár (ve standardní konfiguraci) poletí kdy a kam je věštba, občas i v okamžiku, kdy už máš naložené kufry ...


No .. vysvětlovat Pavlovi, jak to u TVS chodí ... tomu se nedá říct jinak, než "šlápnutí do lejna" :) :)

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

Tragedie_v_JZD píše:
JiS_Progressus píše:Ale věštíš :lol: Asi neznáš Travelu dost dlouho, možná jsi i u MA a jsi fascinován EFou, ale operační změny se v sezoně dělají i několikrát za den, takže říct, který kočár (ve standardní konfiguraci) poletí kdy a kam je věštba, občas i v okamžiku, kdy už máš naložené kufry ...


No .. vysvětlovat Pavlovi, jak to u TVS chodí ... tomu se nedá říct jinak, než "šlápnutí do lejna" :) :)

jasně


JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od JiS_Progressus »

že se teda omluvuju, po lidech nekoukám, jen mi přišlo vzhledem ke zkušenostem celkem vtipné takhle dopředu tvrdit, co poletí ...

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

JiS_Progressus píše:že se teda omluvuju, po lidech nekoukám, jen mi přišlo vzhledem ke zkušenostem celkem vtipné takhle dopředu tvrdit, co poletí ...

ptal se co poletí, napsal sem mu co na tu linku je plánované v AIMS, nic víc..... změnit se může cokoliv,kdekoliv...

Martin_Plzeň
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 02. 04. 2012, 23:45
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Martin_Plzeň »

Děkuju za rychlou odpověď. Je to jako předpověď počasí, když poletí TVL, tak nezmoknem :)
Ještě jednou se ale hloupě zeptám, opravdu se nepouští pax ven? Ve wide-body není problém se projít, ale v B737 to je o kus horší...

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

Martin_Plzeň píše:Děkuju za rychlou odpověď. Je to jako předpověď počasí, když poletí TVL, tak nezmoknem :)
Ještě jednou se ale hloupě zeptám, opravdu se nepouští pax ven? Ve wide-body není problém se projít, ale v B737 to je o kus horší...

pouští i nepouští, záleží na okolnostech a na letišti....

Narayen
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 04. 2012, 12:26
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Narayen »

Bída těm, co si koupí zájezd na víc jak 4h letu s takhle malým érem.. A 2x bída těm, co si to koupí od CK :P

Jinak přeji příjemnou posádku a dostatek kvalitního jídla a pitiva :thumbup:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

Narayen píše:Bída těm, co si koupí zájezd na víc jak 4h letu s takhle malým érem.. A 2x bída těm, co si to koupí od CK :P

Jinak přeji příjemnou posádku a dostatek kvalitního jídla a pitiva :thumbup:

jasně.....:-P

lukasun
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 24. 03. 2010, 17:32
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od lukasun »

Nazdárek,
chci se zeptat jestli je někde možné zjistit jaká letadla budou lítat letos jako Charter Travel Service z Ostravy do Burgasu.
Na dovolenou lítám většinou z Brna a vždycky jsem měl "štěstí" na A320. Jde mi o to jestli bude z Ostravy lítat 737. Z Brna jsou už psaný A320

Dík za odpověď Lukas

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

lukasun píše:Nazdárek,
chci se zeptat jestli je někde možné zjistit jaká letadla budou lítat letos jako Charter Travel Service z Ostravy do Burgasu.
Na dovolenou lítám většinou z Brna a vždycky jsem měl "štěstí" na A320. Jde mi o to jestli bude z Ostravy lítat 737. Z Brna jsou už psaný A320

Dík za odpověď Lukas

A320 podle posledních zpráv nebudou, vše by měli létat B737

lukasun
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 24. 03. 2010, 17:32
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od lukasun »

Pavel píše:
lukasun píše:Nazdárek,
chci se zeptat jestli je někde možné zjistit jaká letadla budou lítat letos jako Charter Travel Service z Ostravy do Burgasu.
Na dovolenou lítám většinou z Brna a vždycky jsem měl "štěstí" na A320. Jde mi o to jestli bude z Ostravy lítat 737. Z Brna jsou už psaný A320

Dík za odpověď Lukas

A320 podle posledních zpráv nebudou, vše by měli létat B737


Jak to? ale v letovém řádu mají A320 z Brna.

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Co poletí?

Příspěvek od Pavel »

lukasun píše:
Pavel píše:
lukasun píše:Nazdárek,
chci se zeptat jestli je někde možné zjistit jaká letadla budou lítat letos jako Charter Travel Service z Ostravy do Burgasu.
Na dovolenou lítám většinou z Brna a vždycky jsem měl "štěstí" na A320. Jde mi o to jestli bude z Ostravy lítat 737. Z Brna jsou už psaný A320

Dík za odpověď Lukas

A320 podle posledních zpráv nebudou, vše by měli létat B737


Jak to? ale v letovém řádu mají A320 z Brna.

protože zatím je dostatek 737 na pokrytí sezóny


Odpovědět