OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od don_quijote »

flyingblue píše:
Tonda 2 píše:jště zajímavější je,když si zarezervuješ třeba PRG-BKK-PRG za nula mil...


Proc? Holt si musis koupit letenku ve vyssi tride :-)


A to se vyplatí :D


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od ziletka »

xmurphy píše:Delta nabízí partnerům pouze místa kategorie Low. Tedy ty, které ti u domestic awardů nabízí za 25k mílí (a těch je poslední dobou čím dál tím méně).

Diky, tak je tomu skutecne tak. Lety za 25k mili na webu Delty, jsou k dispozici za OK mile. Takze nakonec JFK-LAX a IAH-ATL-JFK taxy 159 CZK (+300 serv. poplatek)

xmurphy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 122
Registrován: 18. 01. 2011, 16:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od xmurphy »

flyingblue píše:
Tonda 2 píše:jště zajímavější je,když si zarezervuješ třeba PRG-BKK-PRG za nula mil...


Proc? Holt si musis koupit letenku ve vyssi tride :-)


On je trošku problém v tom, že na letech operovaných Etihadem ti ani full fare nepomůže k získání mil (a to ani když je let pod OK kódem)...

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dydzej »

xmurphy píše:
flyingblue píše:
Tonda 2 píše:jště zajímavější je,když si zarezervuješ třeba PRG-BKK-PRG za nula mil...


Proc? Holt si musis koupit letenku ve vyssi tride :-)


On je trošku problém v tom, že na letech operovaných Etihadem ti ani full fare nepomůže k získání mil (a to ani když je let pod OK kódem)...

Proc myslis? Podle udaju na strankach OK Plus i podle celkoveho poctu mil zobrazovanych behem rezervacniho procesu by se mile do OK Plus pro lety s OK kodem mely normalne nacitat (samozrejme za lety v odpovidajicich knihovacich tridach). Skutecnost je jina?


Z tabulky prevzate ze stranek OK Plus:

Z Prahy do/Míle*
Abu Dhabi/2 780
Bangkok (via Abu Dhabi)/5 871
* Za jednotlivé vnitrostátní lety se načítá minimálně 500 mil a minimálně 750 mil za lety mezinárodní; v některých knihovacích třídách může být počet mil zvýšen nebo snížen v závislosti na zakoupeném tarifu.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

xmurphy píše:
flyingblue píše:
On je trošku problém v tom, že na letech operovaných Etihadem ti ani full fare nepomůže k získání mil (a to ani když je let pod OK kódem)...


Je škoda, že Etihad není členem Sky Teamu. Je tam teď sice Saudia, ale ta je celkem k ničemu, nelítá ani do Austrálie.


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

premyslam co s milami csa a zistujem, ze to, co som zbieral cez 10 rokov mi je vpodstate nanic... LED v economy ma taxy rovnako ako Baltic celu letenku, podobne je to s MCT. Premyslam aj nad nejakym businessom, ale do toho Omanu napr nemali... Mate niekto nejaky tip co s +- 63000milami? Do Mexica mi kedysi ponukali ale len z Pariza, je tam aj cosi ine - neviem velmi kde to hladat a na infolinku ok plus som prevolal uz aj gate... (zo SK neni zadarmo)

flybrq
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 09. 12. 2009, 10:24
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flybrq »

Zkus madagascar taxy jsou cca 11 ths. Ale vyplatí se to.

rastompk
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 08. 12. 2011, 10:32
Bydliště: CDG/ORY/BVA
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od rastompk »

MEA píše:premyslam co s milami csa a zistujem, ze to, co som zbieral cez 10 rokov mi je vpodstate nanic... LED v economy ma taxy rovnako ako Baltic celu letenku, podobne je to s MCT. Premyslam aj nad nejakym businessom, ale do toho Omanu napr nemali... Mate niekto nejaky tip co s +- 63000milami? Do Mexica mi kedysi ponukali ale len z Pariza, je tam aj cosi ine - neviem velmi kde to hladat a na infolinku ok plus som prevolal uz aj gate... (zo SK neni zadarmo)


a co hawai za 50k mile sa uz neda? obsadene na rok dopredu? ci to za vikend nestihas otocit? :)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

dik za odpovede ale: na madagaskar netreba nahodou 70tis? (afrika). a hawai ma nelaka hoci mam viac casu "ako len vikend"... akekolvek dalsie napady vitam!!!

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od ziletka »

A co treba Kostarika. Podle informaci z linky OK+ by po Novem roce, mela byt dostupnost celkem dobra - samozrejme nutne letet s AM pres MEX.

hanez
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 39
Registrován: 16. 01. 2010, 13:43
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od hanez »

ziletka píše:A co treba Kostarika. Podle informaci z linky OK+ by po Novem roce, mela byt dostupnost celkem dobra - samozrejme nutne letet s AM pres MEX.

Loni jsem letěl na bonusovku v business do San José přes Paříž a Mexiko a v pohodě (tam let do Mexika s Airfrance,zpět s Aeromexico), tenhle rok s KLM do Panama City rovněž v business, rezervace přes OK Plus telefonní centrum v pohodě na listopad (potřeboval jsem do Ekvádoru, ale neměl jsem dost mil).

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Globik »

MEA píše: a hawai ma nelaka hoci mam viac casu "ako len vikend

Děláš chybu :wink: :)

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od loupeznik »

MEA píše:Mate niekto nejaky tip co s +- 63000milami?

Taškent v C za 30k + 4,5k taxy. Ale jen teď v červnu.

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od outlier »

tak konečně jsem se z newsletteru OK Plus dozvěděl, kolik že mil mi to chtějí smazat - Počet mil k expiraci 1.10.2012: 105 053 To fakt bolí...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

outlier píše:tak konečně jsem se z newsletteru OK Plus dozvěděl, kolik že mil mi to chtějí smazat - Počet mil k expiraci 1.10.2012: 105 053 To fakt bolí...


Vylet do Australie? :-)


Odpovědět