OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od don_quijote »

PETR2 píše:Zvažovali jsme je na jaře v C do HAV, kde taxy byly u UX/CSA 11000 a u AF 14700, ale vzali jsme radši AF, protože to v dubnu ještě létali obstarožní 767. Také kvůli těm problémům s kufry a přestupem mezi terminály na Barajas jsme si je na longhaul nevybrali. Nyní jsem si dělal Limu a také mi je nabízeli za asi dva tisíce méně než AF. Máme s nimi zkušenost rovněž po Evropě, kde v C byly docela dobrý standard na dnešní časy. Myslím tím hlavně hot meal a ne jen "snack" á la CSA. A v economy souhlas low cost s typickým buy on board.


Aha, to jsem myslel, ze uspora bude i vetsi... Kazdopadne diky!


romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od romul »


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Robert »

romul píše:http://ekonomika.idnes.cz/vernostni-program-csa-06k-/ekonomika.aspx?c=A120924_212109_ekonomika_brd


Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od romul »

Robert píše:Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?


Stačí si přečíst příspěvky v tomto vlákně, např:

Zajda píše:4:42 ... to jsem zvědavý kdo tenhle rekord překoná...nemluvě na to, že LIM a SLC už není, což byl původní plán..no co, v PEK je taky pěkně :))))

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

Robert píše:
romul píše:http://ekonomika.idnes.cz/vernostni-program-csa-06k-/ekonomika.aspx?c=A120924_212109_ekonomika_brd


Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?


Kolega tam byl vcera. Prisel v jednu, odesel se dvema letenkami do Stockholmu v pul osmy :-)


dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dejavu »

flyingblue píše:
Robert píše:
romul píše:http://ekonomika.idnes.cz/vernostni-program-csa-06k-/ekonomika.aspx?c=A120924_212109_ekonomika_brd


Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?


Kolega tam byl vcera. Prisel v jednu, odesel se dvema letenkami do Stockholmu v pul osmy :-)

Informovan z fora jsem tam dorazil dnes v 8:10 a byl jsem treti ve fronte. Takze jsem spokojeny odchazel v 9:45. Zhruba do pul devate se to jen pomalu trousilo, pri otevreni v 9:30 tam uz ale stalo asi 30 mozna 40 lidi.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

.. a mě se zase chce něco říct :D

1) JS zaspal a osmělil se s křížkem po fúnuse až den po článku v Týdnu
2) JS je sice opět "vtipný" v přirovnáních, nicméně ta zasádní skutečnost, že ČSA přišly o veškerý telefonní prodej po dobu několika týdnů - zůstala bez povšimnutí.
3) magické datum 30.9.2012 bylo prolomeno - tím pádem čtvrteční zábavná divadla v Celnici nebudou :?

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:.. a mě se zase chce něco říct :D

1) JS zaspal a osmělil se s křížkem po fúnuse až den po článku v Týdnu
2) JS je sice opět "vtipný" v přirovnáních, nicméně ta zasádní skutečnost, že ČSA přišly o veškerý telefonní prodej po dobu několika týdnů - zůstala bez povšimnutí.
3) magické datum 30.9.2012 bylo prolomeno - tím pádem čtvrteční zábavná divadla v Celnici nebudou :?


Ja myslim, ze by se mely hlasit jenom zpravy - tj. ze je neco noveho :-)

Navzat OK Plus "jednim z nejvelkorysejsich programu" to chce hodne velkou davku ironie (ale nemusi byt ctenari spravne pochopena).

To, ze novinarum (nejen JS) unikaji pomerne zajimave a hlavne dulezite souvislosti, neni nova vec. Naopak cloveka vzdy prekvapi, kdyz novinari vystihnout pointu.

A JS se to opet nepodarilo. Naopak konec clanku vyzniva, jako by cela akce byla pro CSA spatne a pritom jde o to, uvolnit ty penize z rozvahy :-)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:.. a mě se zase chce něco říct :D

1) JS zaspal a osmělil se s křížkem po fúnuse až den po článku v Týdnu
2) JS je sice opět "vtipný" v přirovnáních, nicméně ta zasádní skutečnost, že ČSA přišly o veškerý telefonní prodej po dobu několika týdnů - zůstala bez povšimnutí.
3) magické datum 30.9.2012 bylo prolomeno - tím pádem čtvrteční zábavná divadla v Celnici nebudou :?

1) js čekal na místo v novinách v záplavě methanolu. Článek v Týdnu primárně informuje o změně OK Plus, o které jsme psali před pěti měsíci...
2) js si zavolal na kontaktní centrum a zjistil, že tu jsou lidé filtrováni hned na úvod na ty, co si chtějí koupit letenku a co si chtějí vybrat odměnu. úplně tak nerozumím, jak to tedy postihlo prodeje po telefonu.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od HonzaLB »

flyingblue píše:Ja myslim, ze by se mely hlasit jenom zpravy - tj. ze je neco noveho :-)

Navzat OK Plus "jednim z nejvelkorysejsich programu" to chce hodne velkou davku ironie (ale nemusi byt ctenari spravne pochopena).

To, ze novinarum (nejen JS) unikaji pomerne zajimave a hlavne dulezite souvislosti, neni nova vec. Naopak cloveka vzdy prekvapi, kdyz novinari vystihnout pointu.

A JS se to opet nepodarilo. Naopak konec clanku vyzniva, jako by cela akce byla pro CSA spatne a pritom jde o to, uvolnit ty penize z rozvahy :-)

udělám po dlouhé době výjimku:
OK Plus patřil myslím rozhodně k těm lepším programům, co se výhodnosti týče, především skladováním mílí.
ad konec článku: také je to o tom, kolik za ty letenky ČSA zaplatí aliančním partnerům - a bonusovky nejsou zrovna nejnižší knihovací třídy:)

xmurphy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 122
Registrován: 18. 01. 2011, 16:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od xmurphy »

HonzaLB píše:ad konec článku: také je to o tom, kolik za ty letenky ČSA zaplatí aliančním partnerům - a bonusovky nejsou zrovna nejnižší knihovací třídy:)


Myslím, že nižší knihovací třída než low level awardy, které jsou nabízeny aliančním partnerům, už doopravdy neexistuje...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od HonzaLB »

xmurphy píše:
HonzaLB píše:ad konec článku: také je to o tom, kolik za ty letenky ČSA zaplatí aliančním partnerům - a bonusovky nejsou zrovna nejnižší knihovací třídy:)


Myslím, že nižší knihovací třída než low level awardy, které jsou nabízeny aliančním partnerům, už doopravdy neexistuje...

nemyslím, ptal jsem se jak u Korejců, tak u AF, za kolik se tyto letenky prodávají:)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

HonzaLB píše:2) js si zavolal na kontaktní centrum a zjistil, že tu jsou lidé filtrováni hned na úvod na ty, co si chtějí koupit letenku a co si chtějí vybrat odměnu. úplně tak nerozumím, jak to tedy postihlo prodeje po telefonu.


.. no a na prodejní linku ses dovolal hned? :D Moje indicie jsou jiné, ale fakt je ten, že nejsem investigativec. Každopádně - pokud telefonní prodej není žádným způsobem ohrožen, tak taky dobře - můžeš jednoduše usvědčit ČSA ze lži.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:
HonzaLB píše:2) js si zavolal na kontaktní centrum a zjistil, že tu jsou lidé filtrováni hned na úvod na ty, co si chtějí koupit letenku a co si chtějí vybrat odměnu. úplně tak nerozumím, jak to tedy postihlo prodeje po telefonu.


.. no a na prodejní linku ses dovolal hned? :D Moje indicie jsou jiné, ale fakt je ten, že nejsem investigativec. Každopádně - pokud telefonní prodej není žádným způsobem ohrožen, tak taky dobře - můžeš jednoduše usvědčit ČSA ze lži.

tak si tam zkus zavolat:)))já myslím, že na bonusovky ve finále vyčlenili jednoho člověka:)

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

já jen že na lince OK Plus prosí automat lidi na kolenou asi po dobu tří minut, aby hned položili sluchátko a už nikdy nevolali, protože blokují callcentrum těm zákazníkům, kteří potřebují urgentní asistenci s dnešními či zítřejšími odlety a potřebují se nutně dovolat. Ostatně to s nemožností se dovolat na prodej se mi potvrdilo "z nezávislého zdroje", je to ovšem pár dnů zpátky.


Odpovědět