OK Plus

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od HonzaLB »

prodejce píše:já jen že na lince OK Plus prosí automat lidi na kolenou asi po dobu tří minut, aby hned položili sluchátko a už nikdy nevolali, protože blokují callcentrum těm zákazníkům, kteří potřebují urgentní asistenci s dnešními či zítřejšími odlety a potřebují se nutně dovolat. Ostatně to s nemožností se dovolat na prodej se mi potvrdilo "z nezávislého zdroje", je to ovšem pár dnů zpátky.

pokud je něco urgentní, tak asi tři minuty vydržím...tedy můj názor:)


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:
flyingblue píše:Ja myslim, ze by se mely hlasit jenom zpravy - tj. ze je neco noveho :-)

Navzat OK Plus "jednim z nejvelkorysejsich programu" to chce hodne velkou davku ironie (ale nemusi byt ctenari spravne pochopena).

To, ze novinarum (nejen JS) unikaji pomerne zajimave a hlavne dulezite souvislosti, neni nova vec. Naopak cloveka vzdy prekvapi, kdyz novinari vystihnout pointu.

A JS se to opet nepodarilo. Naopak konec clanku vyzniva, jako by cela akce byla pro CSA spatne a pritom jde o to, uvolnit ty penize z rozvahy :-)

udělám po dlouhé době výjimku:
OK Plus patřil myslím rozhodně k těm lepším programům, co se výhodnosti týče, především skladováním mílí.
ad konec článku: také je to o tom, kolik za ty letenky ČSA zaplatí aliančním partnerům - a bonusovky nejsou zrovna nejnižší knihovací třídy:)


Ad konec clanku - zjistete si prosim ramcove, jak to funguje - diskuse na tema "AF a Korejci davaji ted cenu XXXX za award letenku" je uplne jina nez diskuse na tema "potrebujeme vyhodit cca 300M dohadnou polozku budoucich nakladu z ucetnictvi" (omlouvam se za pripadnou terminologickou nepresnost) :-)

xmurphy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 122
Registrován: 18. 01. 2011, 16:02
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od xmurphy »

HonzaLB píše:
xmurphy píše:
HonzaLB píše:ad konec článku: také je to o tom, kolik za ty letenky ČSA zaplatí aliančním partnerům - a bonusovky nejsou zrovna nejnižší knihovací třídy:)


Myslím, že nižší knihovací třída než low level awardy, které jsou nabízeny aliančním partnerům, už doopravdy neexistuje...

nemyslím, ptal jsem se jak u Korejců, tak u AF, za kolik se tyto letenky prodávají:)


Tak jakou částku sdělili našemu investigativnímu novináři?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od prodejce »

HonzaLB píše:pokud je něco urgentní, tak asi tři minuty vydržím...tedy můj názor:)

A já zase nestojím fronty na Cimrmany - to je můj názor:o)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od tygrlive »

flyingblue píše:
Robert píše:
romul píše:http://ekonomika.idnes.cz/vernostni-program-csa-06k-/ekonomika.aspx?c=A120924_212109_ekonomika_brd


Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?


Kolega tam byl vcera. Prisel v jednu, odesel se dvema letenkami do Stockholmu v pul osmy :-)


Ja dnes prichod 8:50, c.19 ve fronte a odchod 12:15 ... Pricemz ja byl u prepazky max 15 min, rekordmanka 1:45


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od Globik »

flyingblue píše:Navzat OK Plus "jednim z nejvelkorysejsich programu" to chce hodne velkou davku ironie (ale nemusi byt ctenari spravne pochopena).

Tím se určitě myslí "program pro velkorysé zákazníky", tedy pro ty, komu nevadí stát na bonusovky několikahodinové fronty :lol:

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dejavu »

tygrlive píše:
Robert píše:
romul píše:http://ekonomika.idnes.cz/vernostni-program-csa-06k-/ekonomika.aspx?c=A120924_212109_ekonomika_brd


Skutečně se na pobočkách ČSA stojí hodinové fronty, jak píše iDnes?


Ja dnes prichod 8:50, c.19 ve fronte a odchod 12:15 ... Pricemz ja byl u prepazky max 15 min, rekordmanka 1:45

Tak to se mi to dnesni privstani radne vyplatilo :-)
BTW: co jsem zaslechl od vedlejsich prepazek, tak hodne lidi melo mile jen na kratsi linky, kde doplaceli na taxach to, co bezne stoji nejlevnejsi letenka. Namatkou Rim za 3700 na osobu. Takze to pro CSA jeste nemusi byt takovej provar :-)

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od tygrlive »

dejavu píše:Tak to se mi to dnesni privstani radne vyplatilo :-)
BTW: co jsem zaslechl od vedlejsich prepazek, tak hodne lidi melo mile jen na kratsi linky, kde doplaceli na taxach to, co bezne stoji nejlevnejsi letenka. Namatkou Rim za 3700 na osobu. Takze to pro CSA jeste nemusi byt takovej provar :-)


tak to jsme stali kousek od sebe, ten rim jsem taky slysel :) a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima

PETR2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 07. 05. 2012, 14:08
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od PETR2 »

tygrlive píše:
dejavu píše:Tak to se mi to dnesni privstani radne vyplatilo :-)
BTW: co jsem zaslechl od vedlejsich prepazek, tak hodne lidi melo mile jen na kratsi linky, kde doplaceli na taxach to, co bezne stoji nejlevnejsi letenka. Namatkou Rim za 3700 na osobu. Takze to pro CSA jeste nemusi byt takovej provar :-)


tak to jsme stali kousek od sebe, ten rim jsem taky slysel :) a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima


Bingo a vo to tady nejspíše šlo, vyčistěj si dohadné položky a ještě vydělají, jako za běžný prodej :crazy:

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

lebo to je klasicke ludske myslenie - nesmie mi nieco prepadnut. to ze v konecnom dosledku preplatim je jedno. ffp su nahodou velmi dobry obchodny tah...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od MEA »

HonzaLB píše:
prodejce píše:
HonzaLB píše:2) js si zavolal na kontaktní centrum a zjistil, že tu jsou lidé filtrováni hned na úvod na ty, co si chtějí koupit letenku a co si chtějí vybrat odměnu. úplně tak nerozumím, jak to tedy postihlo prodeje po telefonu.


.. no a na prodejní linku ses dovolal hned? :D Moje indicie jsou jiné, ale fakt je ten, že nejsem investigativec. Každopádně - pokud telefonní prodej není žádným způsobem ohrožen, tak taky dobře - můžeš jednoduše usvědčit ČSA ze lži.

tak si tam zkus zavolat:)))já myslím, že na bonusovky ve finále vyčlenili jednoho člověka:)

ja si tiez myslim. ked mi to pred par dnami padlo a dovolal som sa znova, zdvihla to ta ista baba. a vraj medzitym mala hovor. takze tak...

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od dejavu »

tygrlive píše:
dejavu píše:Tak to se mi to dnesni privstani radne vyplatilo :-)
BTW: co jsem zaslechl od vedlejsich prepazek, tak hodne lidi melo mile jen na kratsi linky, kde doplaceli na taxach to, co bezne stoji nejlevnejsi letenka. Namatkou Rim za 3700 na osobu. Takze to pro CSA jeste nemusi byt takovej provar :-)


tak to jsme stali kousek od sebe, ten rim jsem taky slysel :) a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima

To jo, chytil jsem hned treti flek.
Ten Rim byla nejaka starsi pani. Mile mela vsechny. Jeste jsem zaslechl USA s poplatky 11 000 na osobu a pak tam jedna slecna chtela tusim 6x USA a podle toho, jak rychle odchazela, to asi na pockani neudelali.

Jinak obsluha velmi prijemna, ocenuju slecnu, ktera radila u toho automatu na poradove listky.

babička Lála
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 16. 07. 2012, 11:14
Bydliště: Prágl
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od babička Lála »

PETR2 píše:
tygrlive píše: ...a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima

Bingo a vo to tady nejspíše šlo, vyčistěj si dohadné položky a ještě vydělají, jako za běžný prodej :crazy:

No nevím, docela dost lidí si vzalo HNL s doplatkem tax okolo 2 tisíc, na tom ČSA asi moc nevydělá, proplácet to koreáčům. Já to mám v C za 80k majlí, taxy 1980, a jenom letenka PRG-ICN-PRG v C stojí přes 50 tisíc...
To musej prodat víc jak 20 takovejch Římů, aby vydělali na jedno HNL v C :yawn:

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od tygrlive »

babička Lála píše:
PETR2 píše:
tygrlive píše: ...a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima

Bingo a vo to tady nejspíše šlo, vyčistěj si dohadné položky a ještě vydělají, jako za běžný prodej :crazy:

No nevím, docela dost lidí si vzalo HNL s doplatkem tax okolo 2 tisíc, na tom ČSA asi moc nevydělá, proplácet to koreáčům. Já to mám v C za 80k majlí, taxy 1980, a jenom letenka PRG-ICN-PRG v C stojí přes 50 tisíc...
To musej prodat víc jak 20 takovejch Římů, aby vydělali na jedno HNL v C :yawn:
.

Krome Korean jsou vsechny ty poplatky docela rakety... Ale ja jsem s vyletem na Fiji a stopoverem v korei v C a poplatkama 6tis promoba nad miru spokojen.

tygrlive
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 821
Registrován: 23. 12. 2009, 22:07
Stav: Offline

Re: OK Plus

Příspěvek od tygrlive »

dejavu píše:
tygrlive píše:
dejavu píše:Tak to se mi to dnesni privstani radne vyplatilo :-)
BTW: co jsem zaslechl od vedlejsich prepazek, tak hodne lidi melo mile jen na kratsi linky, kde doplaceli na taxach to, co bezne stoji nejlevnejsi letenka. Namatkou Rim za 3700 na osobu. Takze to pro CSA jeste nemusi byt takovej provar :-)


tak to jsme stali kousek od sebe, ten rim jsem taky slysel :) a nebo to byl jeste podobny pripad, kdy chlapik chtel dokoupit 4000 mil za 3.500 aby mel 20.000 na let do Rima

To jo, chytil jsem hned treti flek.
Ten Rim byla nejaka starsi pani. Mile mela vsechny. Jeste jsem zaslechl USA s poplatky 11 000 na osobu a pak tam jedna slecna chtela tusim 6x USA a podle toho, jak rychle odchazela, to asi na pockani neudelali.

Jinak obsluha velmi prijemna, ocenuju slecnu, ktera radila u toho automatu na poradove listky.


Tak to jsi mel kliku, ale ja bral to cekaji jako trest za vahavost a liknavost z kraje zari, kdy jsem tam byl 3x :roll:


Odpovědět