konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Yirina »

Pokud na sebe chceš zbytečně negativně upozornit mezi dvěma sty uchazeči o tuto práci, kteří přijdou připraveni a včas, tak samozřejmě přijít pozdě můžeš. V takové konkurenci bych to ale rozhodně neriskovala. Přesnost je jedna z vlastností, kterou se Emirates prezentují.


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od kowal »

Yirina píše:Pokud na sebe chceš zbytečně negativně upozornit mezi dvěma sty uchazeči o tuto práci, kteří přijdou připraveni a včas, tak samozřejmě přijít pozdě můžeš. V takové konkurenci bych to ale rozhodně neriskovala. Přesnost je jedna z vlastností, kterou se Emirates prezentují.

Přesně tak. Vzhledem k té otázce bych možná doporučil se zamyslet nad tím, jestli má vůbec cenu tam chodit.

Sorry, ale prostě když ti jde o pár let budoucího života, tak tomu taky přece musíš něco obětovat. A ne kalkulovat s tím, že na tebe bude někdo čekat.

Morfeus26
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 09. 2013, 15:14
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Morfeus26 »

Já to ale psal z důvodu, že mám špatné spojení z mého města, ne že by se mi chtělo přijít pozdě samo od sebe, logicky že ne! Pouze jsem se dotazoval, zda je vůbec ta možnost. :roll:

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Yirina »

Tak předpokládám, že sám od sebe snad nepřijde pozdě nikdo, pokud to není úplný cvok a každý k tomu má nějaký vážný důvod.

Konkurence je tam veliká. Vím, že někteří kandidáti v hotelu kde se to koná, přespí radši už den dopředu, aby měli jistotu, že to ráno stihnou a nestane se, že by přišli pozdě, jak moc jim na tom záleží. Když někdo něco opravdu chce, tak vynaloží maximální úsilí na to, aby to vyšlo. Z každého kola projde jen pár lidí.

V případě, že bych se účastnila takového konkurzu, který by mohl změnit můj život o 180° a já bych o to moc stála, tak bych rozhodně neriskovala, že přijdu pozdě a kvůli tomu mě nevezmou.

Realita je krutá, ale bohužel je to tak. To že máš špatné dopravní spojení, neomlouvá pozdní příchod a když to nějak nevyřešíš, sám se znevýhodníš. Jsou daná nějaká pravidla, a tím, že je porušíš, tak na sebe negativně upozorníš hned zkraje. Při těch přísných požadavcích, které při výběru jsou, bych tohle tedy neriskovala. Přijít včas a dobře připravený je, aspoň pro mě naprostý základ.

Morfeus26
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 09. 2013, 15:14
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Morfeus26 »

Myslím si, že stačilo odpovědět jednou větou a ne "esejí" A na konkurz pro cabin crew, se těžko připravuje když už jsme u toho... Je mi velkou záhadnou, o čem to vlastně bude,ale těším se.


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od pavelpmi »

Morfeus26 píše:Myslím si, že stačilo odpovědět jednou větou a ne "esejí"

:crazy:

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Zdenek »

Odpověď jednou větou Ti evidentně nestačila.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Yirina »

Morfeus26 píše:A na konkurz pro cabin crew, se těžko připravuje když už jsme u toho... Je mi velkou záhadnou, o čem to vlastně bude,ale těším se.


Na internetu je mraky informací o tom, co tam bude a jak to probíhá. Stačí jen hledat a pak není problém se perfektně připravit. Např. toto forum je velmi poučné a je tam zodpovězené snad vše:

http://www.cabincrew.com/forums/categor ... forum/22/1

Laky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 21. 05. 2012, 10:19
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Laky »

ahojky, urcite to ma cenu, zazila jsem ze ze 75% se nejdal dostaly holky bez zkusenosti :)

Laky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 21. 05. 2012, 10:19
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Laky »

Morfeus26 píše:Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat, když "open day" začíná od 9ti je třeba se hlásit hned na 9 když mám zájem ucházet se o job v emirates?Ptám se , protože mám špatné spoje z města a chci si být jist, že nebude vadit kdybych se opozdil o max. 30 min. děkuji za reakce. :roll:



na open den muzes prijit pozdej, nic se nedeje, vetsinou ani nezacinaji vcas

ale pokud chce byt clovek opravdu TOP, je lepsi si fakt zarezervovat hotel den dopredu, dobre se vyspat a mit nazehlene sako jako nove, muze prijit 50 kandidatu a vse bude hrat roli, muze prijit 500 kandidatu a nebude se stihat

na open day neni predepsany dress code, holky tam chodej i v dzinach, jen se "informovat" a nechat si pustit prezentaci, dulezity moment je az na konci celeho dne (nebo dopoledne, zalezi na poctu lidi), kdy se odevzdava CV a foto, uz tam v ten okamzik se clovek musi chovat, vypadat, tvarit, odpovidat atd..

Laky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 21. 05. 2012, 10:19
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Laky »

Morfeus26 píše:Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat, když "open day" začíná od 9ti je třeba se hlásit hned na 9 když mám zájem ucházet se o job v emirates?Ptám se , protože mám špatné spoje z města a chci si být jist, že nebude vadit kdybych se opozdil o max. 30 min. děkuji za reakce. :roll:


jinak nedochvilnost je OPRAVDU jednim z duvodu k vylouceni v pozdejsich kolech a meri se i v psychotestu

pokud nekdo tuto kvalitu v sobe ma, je dobre poradit se s psychologem nebo koucem, jak to spravit ..na pohovory se obecne pripravit da, kdo vazne chce, ten projde ..aspon ja to tak u opakovanych zajemcu videla :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

velky asset je customer service experience v anglicky mluvicich zemich, tam uz je kariera celkem jista..

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od procvi »

Tentokrát šance pro ty co to mají kousek do Brna :)

http://www.jobs.cz/pd/689132490/?rps=23 ... =positions

monia888
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11. 08. 2014, 01:13
Pohlaví: žena
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od monia888 »

Letala jsem pro EMirates 5let. Pokud se ptate, zda to cenu ma, tak rozhodne ano, pokud splnujete podminky. Jak pisete, ze nekdo napodhodoval s batohem, tak batoh mohl nechat za dverma ci u zdi a uz dal pusobil professionalne u pohovoru. To, ze prijel s batohem, neni dulezite, mohl priletet na konkurz az z australie. To nevite. Pokud mel zlute zuby, nemohu posoudit. Urcite je ohromil jinymi kvalitami.
EDIT ADMIN: odkaz smazán z důvodu nepovolené reklamy.
Hodne stesti priste :)


Odpovědět