Erik - přesun příspěvků

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Erik - přesun příspěvků

Příspěvek od prodejce »

EDIT ADMIN: off-topic diskuse z vlákna Co bude dál s ČSA

erik píše:Maji stavkovat cc ale mozna se to jeste presune na zacatek dalsiho tydne vse zalezi jeste pry na vyjednávání se šimanem.

A já bych řek, že si zase opět znovu vymejšlíš hovadiny. A v sobotu ráno tady jako obvykle píšeš ty největší kraviny vůbec. Oni cc oznámili stávku na středu, ale do médií se to vůbec nedostalo... jdi už s tím trolováním do p****e.


erik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 04. 04. 2013, 08:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od erik »

Slusne receno uz ti to opravdu rict neslo, protoze si fakt az abnormalne nechapavy

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od Fabo »

Prodejče, tohle je to individuum které si pamatuju že sem přibylo s hromadou bombastických zpráv zevnitř ČSA, aniž by řeklo odkud je má, přičemž se slušná většina nepotvrdila?

erik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 04. 04. 2013, 08:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od erik »

Fabo píše:Prodejče, tohle je to individuum které si pamatuju že sem přibylo s hromadou bombastických zpráv zevnitř ČSA, aniž by řeklo odkud je má, přičemž se slušná většina nepotvrdila?

Můžes nám prosím sdělit co se ve většině nepotvrdilo a neudělat ze sebe Trola jako prodejce?

erik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 04. 04. 2013, 08:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od erik »

Pro faba který nesleduje toto téma http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-l ... ka-1014002 vše bylo v plánu ale pak se situace v čsa dost změnila


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od Fabo »

Ale jo, rict "situace se zmenila" to je ta nejjednodussi vymluva :)

jak to zhodnotil prodejce (myslim), kluk, ktery zaslechne nejake chodbove reci, trochu je prikrasli a pak je sem postuje jako nejake insider overene novinky :D

(btw. registrovat si novy ucet par minut po poslednim prihlaseni predchoziho, a okamzite se pustit do masivni obhajoby sama sebe... to neni ani vtipne ani ucinne :wink: )

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od Fabo »

prodejce píše:Ale jinak si mě samozřejmě vychutnejte kdo chcete, máte mé svolení.


Ale kdyz uz... tak ja si te vychutnam, ale jinak... nemam co cist, bodlo by nove MNS... :D

erik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 04. 04. 2013, 08:07
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od erik »

Já nejsem insider. To zže mě dělal prodejce. Já jsem je student co má známé. To uz tu takébylo rřečeno Erik dostal Ban a nemůže se hájit. Tak proto toto. Jinak situace se opravdu změnila. Je vidět že čsa moc nesleduješ protože pan marek už tam nepracuje a dostal vyhazov. Kdyby si jen věděl co lidi na tom dělalo tak bys tak nemohl psat

Jo a pana prodejce jsem tu několikrát verejne upozorňoval aby mě nechal bejt a ani na podesáté to nepochopil až že sebe udělal to co udělal

jan0568
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 08. 2015, 23:11
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od jan0568 »

Myslim, ze by neskodilo, kdyby prodejce v sobe nasel alespon kousek sebereflexe...

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od hafi »

To že Sasa = Erik je celkem jasný a nijak to neskrývá (jak jinak by věděl, že Erik dostal ban...). Sice výpad proti prodejci byl poněkud drsný, ale na druhou stranu, bylo to po pravidelném shazování ze strany prodejce, kdy Erik opakovaně vyzýval ať ten na něj nereaguje, když se mu to nelíbí.
A přijde mi nesmysl argumentovat tím, že to někdy nedopadlo tak, jak napsal - koneckonců ani teď to neznamená, že stávka bude...ale jako první upozornil, že ta varianta je ve hře - což zdá se je pravda. A naopak, co tak vzpomínám tak opakovaně přišel s novinkou, která se později potvrdila. A statisticky...ikdyby se náhodou většinou mýlil, tak vzhledem k tomu, že možností není nekonečno, tak i s 10 % by byl lepší než náhodný generátor informací.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od Fabo »

A hele, Sasa uz ma ban taky? Ted tady mame pro zmenu nejakeho jana... :D

hafi: vyzadovat od nekoho aby na neco nereagoval je jaksi proti principu diskuzniho fora, ktere existuje prave za ucelem, ze bude jeden na druheho reagovat. Proc erik dostal ban - nevim. Treba pro chovani v SZ, to byva docela caste, ze se nekdo chova relativne slusne na otevrenem foru, ale v domeni, ze administratori nemaji dosah na SZ se tam vyradi o hodne drsnejsim zpusobem.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od hafi »

Pokud jsi tu nebyl odpo, dost nevhodně se tu opřel do prodejce. Ban je zcela pochopitelný a jasný. Nicméně ve fotbalové terminologii dostal červenou za to, že hlasitě protestoval proti faulu, který byl odpískán, ale nebyl, jak nám v přestávkovém studiu ukázal pomocí elektronické tužky flyingblue.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od marthym »

Ja tuto rozmisku nezaregistroval, ale kazdopadne erik mi neprisel jako clovek, co pise samy blbosti. Ostatne - tercem toho "faulu" byl vlastne on, takze pokud ztratil nervy, to se stava, takovy Zidane by mohl vypravet... I kdyz opakuju, nevim, co probehlo :crazy: :D

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Co bude dál s ČSA?

Příspěvek od Admin »

Erik dostal za vulgární napadání jiného diskutujícího ban na týden. Pokud to Erik bude obcházet zakládáním nových nicků, bude mu ban prodloužen do konce roku.

Příspěvky Saši jsem sloučil pod Erikovi. Uživatel Saša byl zablokován.

Erik2
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 24. 08. 2015, 18:41
Stav: Offline

Re: Erik - přesun příspěvků

Příspěvek od Erik2 »

Ahoj všem, dovolte mi abych se mohl vyjádřit k situaci která tu nastala před dvěma dny. Bylo to ohledně mě a prodejce, kdy jsem se už neudržel a napsal jsem mu veřejně něco neslušného, protože se pořád do mě navážel i když jsem ho mockrát upozorňoval at se mě vůbec nevšímá a nechá mě být. Týkalo se to ohledně stávky. Za to jsem dostal ban a pak další, že jsem si založil nový účet a pokračoval jsem ve své obhajobě. Ted jsem zabanován do konce měsíce a prý když si založím další účet (coz se prave stalo)tak dostanu ban dokonce roku. Kontaktoval jsem admina a slušně jsem ho poprosil aby mě odbanoval a mohl se všem omluvit za výrazy, které jsem použil a které vás určitě pohoršily. Chtěl jsem se také hájit v tom z čeho jsem byl neprávem nařčen což se pak ukázalo že jsem měl opět pravdu. Po prodejci jsem ani nechtěl omluvu. Také jsem neměl možnost se vyjádřit v tématu o erikovi. Takže to bylo takové o mě a beze mě. Je jasné, že bych tam napsal jen já nebo prodejce, ostatní asi ne protože se jich to netýkalo. Dlouho jsem o tom premyslel a



Proto, žádám admina aby smazal účet z tohoto fora erik a erik2 a všechny příspěvky, které jsem tu napsal. Tímto se tu mějte krásně a vyřidtě to prodejci, ten bude už mít klid od mích ranních sobotních PRAVDIVÍCH zpráv



PS. Jinak aktuální info o stávce- Zatím nebude, soud vydal předběžné opatření o zdržení se stávky a myslete si o tom co chcete




Vas erik


Zamčeno