Je to možné???

Odpovědět
firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Je to možné???

Příspěvek od firefly »



aviatic
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 05. 09. 2007, 19:37
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od aviatic »

Jo,něco podobného je Genova contra Geneve :-)

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Fabo »

Ocividne ano.

zaujimalo by ma, ci si tie letenky kupovali sami, alebo im to kupoval niekto iny...

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od HighFlyer »

Fabo píše:Ocividne ano.
zaujimalo by ma, ci si tie letenky kupovali sami, alebo im to kupoval niekto iny...


V clanku to pisou, kupoval jim to prodejce.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Fabo »

V clanku pisou organizator zajezdu. To mohu byt stejne tak jako nejaky prodejce i ja, kdyz koupim sobe a segre letenku s wizerem do Bergama, transfer a hotel v Milanu. Zajezd jsem zorganizoval, tudiz jsem organizator zajezdu. Neboli taky hlavny organizator, jak uvadi zdroj Novinek - Topky - tedy, bez zminky zajezdu, co samozrejme spis ma konotace na neco organizovaneho cestovni kancelari.


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Robert »

Fabo píše:V clanku pisou organizator zajezdu. To mohu byt stejne tak jako nejaky prodejce i ja, kdyz koupim sobe a segre letenku s wizerem do Bergama, transfer a hotel v Milanu. Zajezd jsem zorganizoval, tudiz jsem organizator zajezdu. Neboli taky hlavny organizator, jak uvadi zdroj Novinek - Topky - tedy, bez zminky zajezdu, co samozrejme spis ma konotace na neco organizovaneho cestovni kancelari.


Tady je originální článek na topky.sk - http://www.topky.sk/cl/10/1595521/Zmate ... o-pristati

Já tomu rozumím tak, že dva páry se domluvili a jeden z nich byl organizátor a zakoupil letenky, rezervoval hotel, objednal auto.

Zadal jsem do Google a zjistil, že zpráva je popoulární také v Srbsku a Chorvatsku - příklad - http://www.24sata.hr/fun/kakav-peh-cesk ... isu-503206

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Fabo »

Robert píše:Já tomu rozumím tak, že dva páry se domluvili a jeden z nich byl organizátor a zakoupil letenky, rezervoval hotel, objednal auto.


Taky jsem spis naklonen teto variante, i kdyz jeden nikdy nevi. Kdyby to p****l nekdo jiny (at prodejce, nebo treba jen kamarad z kanclu s wirecardem - jestli tohle tedy jeste funguje), tak to minimalne vysvetluje proc jim to neprislo divne. Si treba akorat rekli, ze prece by jim nedal ten clovek blbou letenku.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Night fly »

No jo, blbost jak blbost, ale zkuste si to zadat na webu FR. Kdyz date misto odletu BTS a destinaci NI..., nabidne vam to jako prvni NIS. Bez hacku/carky nad S - a kolika Cechum zvyklym na hromadne cestovani v takove situaci blikne varovani, ze neco nemusi byt v poradku? Vyber zeme, kde je vysvicene Srbsko, je az ve spodni casti stranky a v teto fazi neviditelny, to by clovek musel tu stranku odscrollovat az dolu. Kdyz to odklepnuli v teto fazi, toho Srbska si vubec nemuseli vsimnout, v dalsich fazich rezervace se to uz nezminuje.

Dalsi vec je, ze FR do NCE z BTS vubec nelita, ve Francii nabizi jen BVA. Ale to uz je jina story ;-)

s543
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 05. 2013, 20:42
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od s543 »

Fabo píše:
Robert píše:Já tomu rozumím tak, že dva páry se domluvili a jeden z nich byl organizátor a zakoupil letenky, rezervoval hotel, objednal auto.


Taky jsem spis naklonen teto variante, i kdyz jeden nikdy nevi. Kdyby to p****l nekdo jiny (at prodejce, nebo treba jen kamarad z kanclu s wirecardem - jestli tohle tedy jeste funguje), tak to minimalne vysvetluje proc jim to neprislo divne. Si treba akorat rekli, ze prece by jim nedal ten clovek blbou letenku.


Já bych to moc neřešil - je to: "blbec jako blbec"

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Filisipi »

Night fly píše:No jo, blbost jak blbost, ale zkuste si to zadat na webu FR. Kdyz date misto odletu BTS a destinaci NI..., nabidne vam to jako prvni NIS. Bez hacku/carky nad S - a kolika Cechum zvyklym na hromadne cestovani v takove situaci blikne varovani, ze neco nemusi byt v poradku? Vyber zeme, kde je vysvicene Srbsko, je az ve spodni casti stranky a v teto fazi neviditelny, to by clovek musel tu stranku odscrollovat az dolu. Kdyz to odklepnuli v teto fazi, toho Srbska si vubec nemuseli vsimnout, v dalsich fazich rezervace se to uz nezminuje.

Dalsi vec je, ze FR do NCE z BTS vubec nelita, ve Francii nabizi jen BVA. Ale to uz je jina story ;-)


Já bych to viděl na lengvič end džeografikl išůs. Jinak to není možný. Prostě někdo pronesl památnou větu "já mám známýho, co tomu rozumí", míněno jednou letěl bez cestovky a už se to vezlo.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od Airbus380 »

Anebo si taky jenom ze všech udělali srandu :D

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Je to možné???

Příspěvek od velpa.66 »

Někdy když přestupuji v LON a letím s různými aerolinkami se mi občas stane, že přemýšlím ze kterého letiště vlastně pokračuji dál.Naštěstí jsem se ještě nespletl,ale asi už to bude stáří. Vám se to nikdy nestalo?


Odpovědět