Pardubice (LKPD)

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
Mtargem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 26. 06. 2014, 13:45
Bydliště: BRU (PED)
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Mtargem »

Lkprak píše:
koppak píše:Prodávat to budou jako "Prague - East", "Vienna - North" nebo "Berlin - South"?


Já slyšel, že jako Hradec Kralove - South :lol: Ale to je asi vážně jen fáma.

:biggrin: To bude fakt jen fáma. Je to příliš dlouhý název, nejspíš by se to nevešlo na FIDS a stejně by to museli zkrátit na „Pardubice“. :wink:


Mtargem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 70
Registrován: 26. 06. 2014, 13:45
Bydliště: BRU (PED)
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Mtargem »

Lubosz píše:Nechce se mi tomu ani věřit...

Od 30. října Ryanair z Pardubic do Londýna

Začíná to vypadat, že se třeba nakonec nikam létat nebude: Linka z Pardubic do Londýna není jistá, Ryanair má dostat miliony.
yellow píše:Kdo to zase zaplatí :crazy:

Město by do toho šlo, kraj se šprajcuje. Jestli o tom fakt nevěděli, tak je někde něco špatně. Že by Ryanair oficiálně oznámil linku, aniž by bylo jasné, že dohoda o dotacích bude dodržena, to mi připadá dost zvláštní. Anebo postavil politiky před hotovou věc: dejte prachy, nebo se nikam lítat nebude? (A já se divil, proč jsem pořád nemohl ty Pardubice na rezervacích Ryanairu najít.) :problem:

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1318
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Lkprak »

Mtargem píše:
Lubosz píše:Nechce se mi tomu ani věřit...

Od 30. října Ryanair z Pardubic do Londýna

Začíná to vypadat, že se třeba nakonec nikam létat nebude: Linka z Pardubic do Londýna není jistá, Ryanair má dostat miliony.
yellow píše:Kdo to zase zaplatí :crazy:

Město by do toho šlo, kraj se šprajcuje. Jestli o tom fakt nevěděli, tak je někde něco špatně. Že by Ryanair oficiálně oznámil linku, aniž by bylo jasné, že dohoda o dotacích bude dodržena, to mi připadá dost zvláštní. Anebo postavil politiky před hotovou věc: dejte prachy, nebo se nikam lítat nebude? (A já se divil, proč jsem pořád nemohl ty Pardubice na rezervacích Ryanairu najít.) :problem:


Jen o tom to není. V rezervacích pořád není ani jedna z nedávno oznámených linek z Prahy nebo před pár dny oznámených spojení z Frankfurtu.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Airbus380 »

Tak to je tím, že prostě ještě v rezervacích není zimní letový řád linek Ryanairu, je březen, to je ještě moc brzy.

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Marty-t »

Airbus380 píše:Tak to je tím, že prostě ještě v rezervacích není zimní letový řád linek Ryanairu, je březen, to je ještě moc brzy.

Souhlas. Ony tam nejsou ani ty nové linky z FRA co nedávno ohlašovali (20 nových), jen ty 4 co ohlásili již dříve před pár týdny... Podle mne je to jen otázka dnů/týdne, než to bude vše bookovatelné... Mít reklamu/marketing a nemít puštěný prodej - takové období u Ryanu netrvá dlouho...


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od flyingblue »

Marty-t píše:
Airbus380 píše:Tak to je tím, že prostě ještě v rezervacích není zimní letový řád linek Ryanairu, je březen, to je ještě moc brzy.

Souhlas. Ony tam nejsou ani ty nové linky z FRA co nedávno ohlašovali (20 nových), jen ty 4 co ohlásili již dříve před pár týdny... Podle mne je to jen otázka dnů/týdne, než to bude vše bookovatelné... Mít reklamu/marketing a nemít puštěný prodej - takové období u Ryanu netrvá dlouho...


U LKPD to muze byt i soucast vyjednavaci taktiky ze strany RYR :-)

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Airbus380 »

Lidi, je to prostě tím, že nejsou nahozeny ceny/LŘ na zimní sezonu. U žádných linek. Ani nových, ani starých.

Nicméně časy už jsou známé... Je to lepší než jsem čekal, hlavně u AGP (pá, ne) a KRK (čt, ne), i když bývalo by asi lepší, kdyby to zrovna u těchto destinací bylo naopak.

rtoldy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 03. 05. 2014, 18:04
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od rtoldy »

STN 06:35-09:35 PED 10:00-11:00 STN 2 4
STN 18:00-21:00 PED 21:25-22:25 STN 6

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Marty-t »

flyingblue píše:U LKPD to muze byt i soucast vyjednavaci taktiky ze strany RYR :-)

Tak PED <-> STN už je vidět v booking systému Ryanu, stejně jako těch 20 nových linek z FRA... Ale zatím u všech nových linek a termínů píší sold-out - [pokus_o_vtip]a pak že o linku nebude v Pardubicích a Hradci zájem :-) [/pokus_o_vtip] - podle mne bude možnost bookingu jen otázkou několika hodin resp. pár dnů...

Marty-t
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1112
Registrován: 08. 01. 2010, 23:17
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Marty-t »

flyingblue píše:U LKPD to muze byt i soucast vyjednavaci taktiky ze strany RYR :-)

Tak PED <-> STN už je ode dneška na termíny od 31.10.2017 bookovatelný - nyní je OW nabízena od 1399 CZK (ale podle mne to může jít ještě dolů, ale samozřejmě zejména s blížícím se termínem odletu i hodně nahoru)...

Lubosz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 27. 10. 2015, 09:09
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Lubosz »

Marty-t píše:
flyingblue píše:U LKPD to muze byt i soucast vyjednavaci taktiky ze strany RYR :-)

Tak PED <-> STN už je ode dneška na termíny od 31.10.2017 bookovatelný - nyní je OW nabízena od 1399 CZK (ale podle mne to může jít ještě dolů, ale samozřejmě zejména s blížícím se termínem odletu i hodně nahoru)...


OW nabízejí za 679,-, zpátečku vidím za 1358 nejlevnější. Takže zatím klasické Ryanair ceny.

Úvodní let ze Stanstedu je necelých 1500,-, co je ale zajímavé tak místa v první řadě včetně priority boardingu jsou zdarma.

jdr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 271
Registrován: 02. 06. 2007, 18:52
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od jdr »

Na letiště se vrací Rusové. Nová linka míří do Petrohradu
Zdroj: http://pardubicky.denik.cz/zpravy_regio ... 70307.html

m@rtin
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 697
Registrován: 14. 10. 2004, 18:39
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od m@rtin »

https://www.airport-pardubice.cz/cs/nov ... al/galerie

Kolikátá je to podoba nového terminálu?

CheckFlyer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 167
Registrován: 16. 10. 2016, 16:48
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od CheckFlyer »

jdr píše:Na letiště se vrací Rusové. Nová linka míří do Petrohradu
Zdroj: http://pardubicky.denik.cz/zpravy_regio ... 70307.html


Nechápu proč to nazvali pravidelnou linkou. Vžyť jsou to 4 březnové chartery, tím to končí.

Lubosz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 27. 10. 2015, 09:09
Stav: Offline

Re: Pardubice (LKPD)

Příspěvek od Lubosz »

Ryanair posunul začátek letů z Pardubic do Londýna na září. První let je tedy 5. září 2017.

Oficiální tisková konference bude 10.5.


Odpovědět