An 124 v Lipsku

Diskuse o typech letadel - postřehy, praktické zkušenosti.
Odpovědět
Jaakub
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 02. 2018, 01:04
Stav: Offline

An 124 v Lipsku

Příspěvek od Jaakub »

Ahoj. Pravidelně jezdím služebně kolem Lipska a vídám tam "zaparkovanou letku" An 124 + občas 747. An tam bývají 2 - 6ks , 747 občas 1ks - ale je sranda je vidět vedle sebe. Ty An přibývají - dříve jich tam bývalo méně a často nějakému chybí motor ??... Také občas vidím přistávat A380 - osa příletu a dálnice se jen mírně liší - občas mě "předjedou"..:-). Kdybyste se někdo chtěl projet se mnou a něco vyfotit/podívat se - jezdím tam okolo v úterý večer a ve středu odpoledne se vracím.. Když tak dejte vědět - ad.jakubnovotny@gmail.com . Jakub


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

An 124 v Tichomoří

Příspěvek od Globik »

Omlouvám se za off topic, ale nechci zase zakládat nové vlákno. Ráno mě při pohledu skrz balkónové dveře zaujalo dost kouřící letadlo. Nejprve mě napadlo, že je to nějaké vojenské dopravní, ale bylo bílé, ne šedé. A kouřilo vic. Bohužel jsem ho viděl už prakticky jen zezadu, již se stočilo směrem na jih. Dost pomalu stoupalo. Popadnu telefon na a kouknu na FR. Byl to UR-82009 z Honolulu na Saipan. Předpokládám že to je charter pro americkou Federal Emergency Management Agency.

Odpovědět