Brno - Tuřany

Brno, Karlovy Vary, Ostrava a další letiště...
Odpovědět
j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od j.ree »

MarcosFT píše: Ať už to jsou 50ti procentni LF z OSR nebo co si pamatuji na mé dva RT do BGY z Brna, LF byl podobný.

Zdroj?


MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od MarcosFT »

Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Dog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 13. 03. 2010, 20:40
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Dog »

MarcosFT píše:Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Z Ostravy to lítá plné ve čtvrtek a zpátky v neděli. Ty opačné směry bývají tak 60-90 %, jak kdy.

David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od David Eiselt »


tramin
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 200
Registrován: 28. 11. 2011, 10:04
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od tramin »

Apríl:-)


Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Erix8 »

David Eiselt píše::shock: oni to fakt rozlítají? https://www.cestujlevne.com/akcni-leten ... tat-z-brna


Apríl? :D

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od pepa007 »

David Eiselt píše::shock: oni to fakt rozlítají? https://www.cestujlevne.com/akcni-leten ... tat-z-brna


Jo a budou to lítat Concordem a za kniplem bude sám Šimek

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od j.ree »

MarcosFT píše:Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Tak třeba dnes bgy-osr 181 (96%) pax, osr-bgy 147 (78%). Takže asi tak ..

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od Robert »

j.ree píše:
MarcosFT píše:Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Tak třeba dnes bgy-osr 181 (96%) pax, osr-bgy 147 (78%). Takže asi tak ..

Vzhledem k tomu, že jsou svátky, nemusí být dnešek typickým příkladem.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od MarcosFT »

j.ree píše:
MarcosFT píše:Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Tak třeba dnes bgy-osr 181 (96%) pax, osr-bgy 147 (78%). Takže asi tak ..


Velikonoce a Vánoce jsou jednou za rok a je jasné, že všechno je plné. Takže asi tak.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od j.ree »

Chlapci, chlapci.. A nedáte si pokoj. Co to bude příště? Že je týden po svátkách? Můžeme tedy tady párkrát napsat vytíženost.. Ale asi v jiném vlákně... ;)

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od MarcosFT »

j.ree píše:Chlapci, chlapci.. A nedáte si pokoj. Co to bude příště? Že je týden po svátkách? Můžeme tedy tady párkrát napsat vytíženost.. Ale asi v jiném vlákně... ;)


Ale my ti všichni věříme, že bylo plno. Jen o Velikonovích a Vánocích lítají i ti, kteří dalších 360 dní v roce neví, že Jumbo má hrb, letadlo dvě křídla a pilot by neměl chodit do práce nachcanej...bohužel svátky linku nevytrhnou a daleko stežejní je podle mě sezona, viz můj let v srpnu kdy bylo poloprázdno. To, že v zimě není 100% nikoho nepřekvapí, ale svátky jsou prostě svátky (viz mých 6 Sky Team letů za tento víkend a 4x op up, a stejně plnej bude i ten Ryan do Talošky...). Je prostě plno a lidem není blbý dát za Miláno trojku, ikdyž to je normálně za pěti bábu. Bergamo stojí v Ostravě na něčem jiným, než finančních prostředcích vydělaných za prodej letenek. Já se ostravě nějak nevysmívám, rád bych, aby od tam lítalo plno pořád, spíš jsem překvapen, že BGY nefunguje. Nefungovalo z brq, ksc a moc to nejde ani z té osr...čau hezkou neděli a zítra hodně vajec

jvoj
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 754
Registrován: 20. 03. 2010, 18:40
Oblíbené typy letadel: B737, 787, Všechny Embraery, ATR42/72
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od jvoj »

MarcosFT píše:
j.ree píše:Chlapci, chlapci.. A nedáte si pokoj. Co to bude příště? Že je týden po svátkách? Můžeme tedy tady párkrát napsat vytíženost.. Ale asi v jiném vlákně... ;)


Ale my ti všichni věříme, že bylo plno. Jen o Velikonovích a Vánocích lítají i ti, kteří dalších 360 dní v roce neví, že Jumbo má hrb, letadlo dvě křídla a pilot by neměl chodit do práce nachcanej...bohužel svátky linku nevytrhnou a daleko stežejní je podle mě sezona, viz můj let v srpnu kdy bylo poloprázdno. To, že v zimě není 100% nikoho nepřekvapí, ale svátky jsou prostě svátky (viz mých 6 Sky Team letů za tento víkend a 4x op up, a stejně plnej bude i ten Ryan do Talošky...). Je prostě plno a lidem není blbý dát za Miláno trojku, ikdyž to je normálně za pěti bábu. Bergamo stojí v Ostravě na něčem jiným, než finančních prostředcích vydělaných za prodej letenek. Já se ostravě nějak nevysmívám, rád bych, aby od tam lítalo plno pořád, spíš jsem překvapen, že BGY nefunguje. Nefungovalo z brq, ksc a moc to nejde ani z té osr...čau hezkou neděli a zítra hodně vajec

No ale ono přece neplatí vždycky, že stěžejní je sezóna. Pokud je ta linka využívána spíš lidma, co lítají za prací (což si u OSR-BGY celkem i dokážu představit), tak to bude právě naopak. Nejlepším lokálním příkladem je na tohle linka BRQ-MUC (ano uvědomuji si, že má extrémně jiný charakter), která se v červenci a srpnu redukuje na polovinu.

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od procvi »

j.ree píše:
MarcosFT píše:Znam spoustu lidi, kteri linku z OSR leteli (vcetne me v srpnu, kdy bych cekal, ze lide cestuji nejvic), BGY z Brna jsem dvakrat letel take a bylo to prazdne oba smery.

Tak třeba dnes bgy-osr 181 (96%) pax, osr-bgy 147 (78%). Takže asi tak ..


Na Zelený čtvrtek byl let OSR-BGY vyprodán.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Brno - Tuřany

Příspěvek od qwertyx64 »

Co boli letenky za RT 20eur?


Odpovědět