Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko) všichni jsou už v Mexiku!

neuromancer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 123
Registrován: 16. 09. 2007, 00:50
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od neuromancer »

Mám sice pocit, že se jedná o VSP(vysoce sofistikovanou p***l), ale necháme se překvapit :mrgreen:


nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od nartym »

Ty kravo, husty :D good luck, jsem zvedavej na pokracovani

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od marthym »

HMM :crazy:

Každý svého štěstí strůjcem. Asi jsem divnej. Starej. Ale až tě tvoje nakonec vyvolená Schatzi vykoupe ve stejným rybníku... UF.

Btw.: onen Mauritius by šel sehnat sehnat za stejnou, ne-li lepší cenu

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

Fabo píše:Obrázek


...ale jo, no zaridil sis to fakt krasne, jako z filmu :D


Film by z toho mohl být ucházející, ale já se jeho tvorby neujmu - mohlo by to vytvářet podezření :think:

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

michal4 píše:Tohle mi projasnilo ráno :lol: Jen pozor na zpoždění při příletu. Těch 12 hodin není zas tak velká rezerva :wink:


Je to sice trochu knapp, ale snad to vyjde. Vlaky už mám pořešený. Z Afriky přilétám v 06:15, z Kolína odlétám v 18:05. S ICE jsem tam za chvilku. Drobné zpoždění se tam snad vejde.


FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

Roiman4 píše:Pripadam si jak na nejakem priznani... :D ale zajimalo by me, jak sdilis sve fotky na soc. sitich apod... pokud mas nebo dva profily? :eh:


Mám pouze jeden profil na Facebooku (jiné sociální sítě nepoužívám), ale vytvořil jsem si oddělené skupiny přátel. Řekl bych, že Němci jsou mnohem konzervativnější, co se využívání soc. sítí týče. Obě dámy proto naštěstí nemají potřebu zveřejňovat na FB cokoliv ze svého osobního života. V tom mám vážně kliku. Pro případ nouze jsem si všechno navíc všelijak zablokoval a přenastavil. Já osobně zveřejňuji fotky minimálně, většinou jen malá alba z konkrétních míst. Fotky sebe a jiných lidí moc často nepřidávám.

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

michal4 píše:Tak mě napadá, že asi důsledné oddělování do skupin. Jenže se společnými přáteli se může i to sesypat jako domeček z karet.


Naštěstí mají obě dámy poměrně odlišné životy. Karin žije a studuje v Dublinu, Elisa pracuje ve Frankfurtu. Já vím, že svět je malý, ale snad nedojde k okamžiku, kdy budou mít nějaké společné přátelé.

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

alesesl píše:Tak to tu jeste nebylo. Cumim jak puk, ale preju ti to, aby to vyslo. Ja bych hlavne nemel nervy na to, ze se vratim z JAR a 12 hod na to poletim s jinou do Mexika. Budu se moc tesit na zazitky z cest a pokracovani. Hlavne, si maz historii a cookies, aby nahodem neobjevili tento TR a nehodili si to do google translator.


Mnohokrát děkuji!

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

michal4 píše:Pak taky bacha na flight memory a hlavně na vyhledávání podle obrázků. Ta sviňa najde podle fotky zveřejněné na Facebooku i identickou fotku tady.


Děkuji za upozornění. Budu pečlivě vybírat a třídit. FB však využívám zejména ke komunikaci, obrázky moc často nepřikládám. Flight Memory nepoužívám, protože moje memory si už všechny lety nepamatuje (často se mi motá pořadí). Snad se nic neposere...

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

context píše:paráda!
faktom je, že nemôžem k tomu napísať žiaden komentár, tip ani úvahu lebo by to bolo použité proti mne niekým z môjho okolia :roll:


Moc dobře rozumím.

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

zbozivulekral píše:No ty vole, to je snad námět na telenovelu, ne? :clap:


Uvažoval jsem o vydání knihy, ale vše by se mohlo provalit, proto přenechám Nobelovu cenu za literaturu jiným talentům.

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

hafi píše:Hlavně bacha na sluníčko, krém s UV filtrem budiž tvůj nejlepší kamarád. Pokud zrovna nejsi příbuzný od Feriho, tak jak v JAR, tak v Mexiku nejspíš chytneš barvu, kterou návštěvou rodičů v Praze nevysvětlíš.


Třeba si s ještě odskočím někam za sluncem se sestrou...ta drží hubu vždycky :angel:

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

bureaucrat píše:
hafi píše:Hlavně bacha na sluníčko, krém s UV filtrem budiž tvůj nejlepší kamarád. Pokud zrovna nejsi příbuzný od Feriho, tak jak v JAR, tak v Mexiku nejspíš chytneš barvu, kterou návštěvou rodičů v Praze nevysvětlíš.

Přesně tohle napadlo i mě, hlavně když se loni pan “sňatkový podvodník” vrátil po třech týdnech z rozpáleného Maroka :D to slečně č. 2 asi musel říct, že v Praze vyhrál permanentku do solarka :))


V Maroku jsem byl jakoby s kamarádem. S Karin naštěstí nemáme mnoho společných přátel (oba momentálně žijeme v jiných státech), proto se to dá zahrát tímto směrem. Navíc jsem dva dny po Maroku pomáhla Elise s daňovým přiznáním - a u toho se člověk často nasere do bělá.

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

neuromancer píše:Mám sice pocit, že se jedná o VSP(vysoce sofistikovanou p***l), ale necháme se překvapit :mrgreen:


Kéž by to tak bylo...

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

marthym píše:HMM :crazy:

Každý svého štěstí strůjcem. Asi jsem divnej. Starej. Ale až tě tvoje nakonec vyvolená Schatzi vykoupe ve stejným rybníku... UF.

Btw.: onen Mauritius by šel sehnat sehnat za stejnou, ne-li lepší cenu


Moc dobře chápu, že se na mojí situaci dívá řada lidí skepticky, třeba až zhnuseně. Není to zkrátka normální, dělím své srdce mezi dvě dívky a kdyby to prasklo, zničím v jedné sekundě život třem lidem naráz. Mé chování je nesprávné, ubohé, ale doufám, že čtenáři to na tomto serveru vezmou sportovně a třeba se na můj účet i pobaví.

Bohužel jsem neměl čas a ani náladu na zdlouhavé hledání a plánování druhé dovolené. Pro příště se nechám ale rád inspirovat.


Odpovědět