Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko) všichni jsou už v Mexiku!

FRAport94
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 05. 2018, 23:24
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od FRAport94 »

nartym píše:Ty kravo, husty :D good luck, jsem zvedavej na pokracovani


Díky :D Stay tuned


bepo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 234
Registrován: 22. 02. 2013, 20:30
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od bepo »

FRAport94 píše:Bohužel jsem neměl čas a ani náladu na zdlouhavé hledání a plánování druhé dovolené. Pro příště se nechám ale rád inspirovat.

Pozri si Oldřicha Nového vo filme Kristián

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od Roiman4 »

FRAport94 píše:
Roiman4 píše:Pripadam si jak na nejakem priznani... :D ale zajimalo by me, jak sdilis sve fotky na soc. sitich apod... pokud mas nebo dva profily? :eh:


Mám pouze jeden profil na Facebooku (jiné sociální sítě nepoužívám), ale vytvořil jsem si oddělené skupiny přátel. Řekl bych, že Němci jsou mnohem konzervativnější, co se využívání soc. sítí týče. Obě dámy proto naštěstí nemají potřebu zveřejňovat na FB cokoliv ze svého osobního života. V tom mám vážně kliku. Pro případ nouze jsem si všechno navíc všelijak zablokoval a přenastavil. Já osobně zveřejňuji fotky minimálně, většinou jen malá alba z konkrétních míst. Fotky sebe a jiných lidí moc často nepřidávám.


A ja naivne cekal dva fb profily atd... jeden hlavni s tvoji holkou z Nemeckaa druhy lezerni na Dublin :D ja se bavim a kdyz to praskne, napis knizku :))

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od alesesl »

FRAport94 píše:
marthym píše:HMM :crazy:

Každý svého štěstí strůjcem. Asi jsem divnej. Starej. Ale až tě tvoje nakonec vyvolená Schatzi vykoupe ve stejným rybníku... UF.

Btw.: onen Mauritius by šel sehnat sehnat za stejnou, ne-li lepší cenu


Moc dobře chápu, že se na mojí situaci dívá řada lidí skepticky, třeba až zhnuseně. Není to zkrátka normální, dělím své srdce mezi dvě dívky a kdyby to prasklo, zničím v jedné sekundě život třem lidem naráz. Mé chování je nesprávné, ubohé, ale doufám, že čtenáři to na tomto serveru vezmou sportovně a třeba se na můj účet i pobaví.

Bohužel jsem neměl čas a ani náladu na zdlouhavé hledání a plánování druhé dovolené. Pro příště se nechám ale rád inspirovat.


Muz je preci lovec a mel by lovit ne. Stejne tak v prirode, samec ma vice samicek najednou.

Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od Rofledman »

Herdek tak na tohle jsem zvědavý až do konce i kdyby v tom nebylo ani jedno letadlo :lol: sice trochu SciFi námět, ale život je krátký na nějaké vymýšlení či spekulace, takže tu story beru a držím palce :D


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Online

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od whiskey »

Rofledman píše:Herdek tak na tohle jsem zvědavý až do konce i kdyby v tom nebylo ani jedno letadlo :lol: sice trochu SciFi námět, ale život je krátký na nějaké vymýšlení či spekulace, takže tu story beru a držím palce :D

viem o kombinacii, ktora takto fungovala 7 rokov, ale musi to byt zahul. A osobne by som si po longhaul tripe nechal minimalne 24h layover, pretoze akykolvek irrops v Afrike a cele sa to zosype ako domcek z karat...

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od beardie »

Tiež mi otec spomínal jednoho spolubývajúceho z VŠ internátu, bol s babou celú vysokú, všetci si mysleli, že sa po skole zoberú a nakoniec sa zistilo, že v domovskom meste mal inú, už aj s deckom.

Ako side story dobre, uvidíme ako vyjde trip :)

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od Lkprak »

Tak i já přidávám story ze svého okolí. Jedna moje kolegyně z ruzyňského letiště měla přítele, který to paralelně táhl s jinou, aniž by o tom ta kolegyně pochopitelně věděla. Jednoho dne se dokonce rozhodl "tu druhou" vzít na výlet do Londýna a z Ruzyně odlítali dokonce v ten den, kdy ta kolegyně měla službu. Jen shodou okolností je nepotkala (přeci jenom, Ruzyně není tak velká). Později dotyčná vyprávěla, že potkat je, nejspíš dodneška sedí za dvojnásobnou vraždu :D

Jinak pro tyhle utajené "vícenásobné" vztahy nemám moc pochopení a karma bývá v tomhle ohledu občas dost svině...no, ale námět na tripreport je to rozhodně peknej :biggrin:

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od marthym »

Lkprak píše:Jinak pro tyhle utajené "vícenásobné" vztahy nemám moc pochopení a karma bývá v tomhle ohledu občas dost svině...


+1 :D

alesesl píše:Muz je preci lovec a mel by lovit ne. Stejne tak v prirode, samec ma vice samicek najednou.


Aleši, tvoje tripy mě baví, ale v tomhle se neshodneme. Už i třeba proto, že v přírodě ten mozek pracuje trošku "jinak" :!: :crazy:

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od martineek »

Kamaráde, až jsem se orosil a vzpomněl na minulost. Facebook je sviňa, mě prozradil na Srí Lance a bacha přes 4 kolena a 57 jiných profilů... Ale každý ucho se utrhne..to moje úplně náhodou, když si z auta vezmeš brasnu s ntb toho druhého, jen tak ji hodíš doma do kouta a za hodinu zjistíš, že se do ní kouká ten co nemá a hlavně ta druhá je právě za dveřmi pro tu svoji brašnu. Pak máš chuť se propadnout na druhý konec zeměkoule, ale ono to nejde... Naštěstí to u mě mělo happyend a jsem teď šťastně monogamní a nikdy více! Ale ty jsi ještě mladý :-D

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od mattsun »

Aj som povodne chcel napisat aspon strucny TR s katarcami do Sydney v C s upgradom na DOH-SYD do F, ale myslim ze teraz tu mame taky skvostny vyber TR ze by to aj tak nik necital :D

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od cocik »

Obrázek

martineek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 12. 08. 2009, 10:47
Oblíbené typy letadel: B747, B777, A340
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, MEX
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od martineek »

mattsun píše:Aj som povodne chcel napisat aspon strucny TR s katarcami do Sydney v C s upgradom na DOH-SYD do F, ale myslim ze teraz tu mame taky skvostny vyber TR ze by to aj tak nik necital :D


Napiš prosím, čeká mě s Qatarem C za 14 dní, tak ať vím, do čeho lezu :-)

PaPa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 06. 02. 2018, 10:16
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od PaPa »

martineek píše: Napiš prosím, čeká mě s Qatarem C za 14 dní, tak ať vím, do čeho lezu :-)


letěl jsem v C s Qatar Airways cca 3 měs zpět VCE-BKK-VCE (330/380/787/330) a rozhodně to byl příjemný zážitek jak servis tak jídlo/pití, nemám to správné střevo takže to na TR nevypadá, ale dotazy rád zodpovím

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)

Příspěvek od mattsun »

Tak ani ja nemam na to crevo, ale cez vikend sa pokusim aspon o par slov a skor to doplnim fotkami :)

A teraz uz naspat k pvodnej a zda sa vyzivnejsej teme "Z deníčku 'sňatkového' podvodníka (JAR a Mexiko)" :D


Odpovědět